Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

About you sta ste kupili

> Leona23: > Zamjene ne rade. Već bi morali napraviti povrat tog artikla. Pa ako je na stanju, naručite novi u drugoj veličini... Hvala na odgovoru, neda mi se zezati sa povratom pa cu ostaviti i nositi po kuci, jer za van ipak izgleda smijesno.😅
2021 03 20
> Majicka00: > > Leona23: > > Zamjene ne rade. Već bi morali napraviti povrat tog artikla. Pa ako je na stanju, naručite novi u drugoj veličini... > Hvala na odgovoru, neda mi se zezati sa povratom pa cu ostaviti i nositi po kuci, jer za van ipak izgleda smijesno.😅 Povrat je nikad lakši šteta.Ja sam radila povrat isti dan dok sam dobila artikl, već sutradan pokupljen na adresi,za tri dana sam dobila novce na račun, ugodno sam iznenađena.
2021 03 21
Znači novci već budu za tri dana na računu? Budući da mi nisu dostavili jedan proizvod, a naplatili su ga. Neki kažu da se dugo čeka, pa sam malo skeptična, a nije baš malen iznos u pitanju... 😏 nadam se da ih opet neću morat neprestano zvati...
2021 03 22
> Leona23: > Znači novci već budu za tri dana na računu? Budući da mi nisu dostavili jedan proizvod, a naplatili su ga. Neki kažu da se dugo čeka, pa sam malo skeptična, a nije baš malen iznos u pitanju... 😏 nadam se da ih opet neću morat neprestano zvati... Meni su bili, iako je pisalo 15 dana i dalje piše ,meni je sjelo za tri dana ,bili su baš brzi.Sve ovisi i o vremenu u povratu.Trebaju dobiti vraćen proizvod ,pregledaju i naprave povrat.
2021 03 22
Odmah su mi stavili da je proizvod vraćen jer njihovom greškom nije bio ni poslan, ali je ipak bio i naplaćen. U četvrtak sam dobila email potvrde o vraćenom proizvodu. Dovoljno mi je brige zadala činjenica da mi nisu poslali ono sto sam naručila, nadam se da tako neće biti i s povratom...
2021 03 22
Evo, upravo mi je sjeo povrat. 🙂
2021 03 23
> Leona23: > Evo, upravo mi je sjeo povrat. 🙂 Eto super,
2021 03 23
1 2