Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ajmo se zabaviti...

Ajmo se zabaviti ove tmurne nedjelje 😁 Pišite mi koje ste sve čudne, zabavne, smiješne poruke dobili na krpicama. Evo ja ću početi, imam bisera! I ako mi netko može objasniti što se ovdje dogodilo, bilo bi super 🤣 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0b6e2bab7465701bc440a6d51c697d93.jpg) Dakle nakon sto sam joj zahvalila na ponudi, ali ipak ne bih, i odgovorila na upit o cijeni cura je nestala, ne javlja se vise, dobila sam seen 🤣 nadam se samo da nije bosa isla doma od prijateljice.. A sad dajte vi pišite svoje dogodovštine da se zabavimo. 😁
2021 04 11
I meni se ta korisnica javila sa istim upitom haha
2021 04 11
I jesi dobila cizme gratis uz prodaju? Ne kuzim stvarno sta je to bilo 🤣
2021 04 11
Hahah s time da ja ne bi dobila cizme gratis nego je pitala za zamjenu za te cizme
2021 04 11
Ahaa hahaha koji plan. Treba jednostavno pitat za zamjenu jer to sto radi je besmisao
2021 04 11
🤣🤣 I meni je uletila s tim u inbox
2021 04 11
Ajme haha zanima me samo hoce li joj uspjet s nekim 🤣
2021 04 11
> EleonoraK.: > Ajmo se zabaviti ove tmurne nedjelje 😁 > Pišite mi koje ste sve čudne, zabavne, smiješne poruke dobili na krpicama. > Evo ja ću početi, imam bisera! I ako mi netko može objasniti što se ovdje dogodilo, bilo bi super 🤣 > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0b6e2bab7465701bc440a6d51c697d93.jpg) > Dakle nakon sto sam joj zahvalila na ponudi, ali ipak ne bih, i odgovorila na upit o cijeni cura je nestala, ne javlja se vise, dobila sam seen 🤣 nadam se samo da nije bosa isla doma od prijateljice.. > A sad dajte vi pišite svoje dogodovštine da se zabavimo. 😁 Isto mi se javila tako jedna, možda ista. Za jednu bluzu od 20 kn nudi svoje čizme kožne, pa nike tene od fendice, njoj s noga, pa čizme do koljena od sestre koja je taman ušla u kuću.... Dobro da sam je otksntala, očito prevara.
2021 04 11
😂😂😂😂😂😂 E baš sam se nasmijala! Izula je pola familije...
2021 04 11
Ja nemam bisera iz inboxa jer sve brišem, ali nikad neću zaboraviti primopredaju prije 2,3 godine kad mi je došla djevojka, sva zbunjena, bila je dosta mlada i valjda prvi put da se nalazi sa nekim preko krpica. Ja sam joj pružila ruku i rekla svoje ime, a ona mene izljubila u obraz. Imala sam ih milion, ali ta će mi uvijek ostati u sjecanju. 😅
2021 04 11
> Tralala0060: > Ja nemam bisera iz inboxa jer sve brišem, ali nikad neću zaboraviti primopredaju prije 2,3 godine kad mi je došla djevojka, sva zbunjena, bila je dosta mlada i valjda prvi put da se nalazi sa nekim preko krpica. Ja sam joj pružila ruku i rekla svoje ime, a ona mene izljubila u obraz. Imala sam ih milion, ali ta će mi uvijek ostati u sjecanju. 😅 HAHAHAHAHAHAHA UMRLA SAM 😂😂😂😂
2021 04 11
> lucija95biebss: > > Tralala0060: > > Ja nemam bisera iz inboxa jer sve brišem, ali nikad neću zaboraviti primopredaju prije 2,3 godine kad mi je došla djevojka, sva zbunjena, bila je dosta mlada i valjda prvi put da se nalazi sa nekim preko krpica. Ja sam joj pružila ruku i rekla svoje ime, a ona mene izljubila u obraz. Imala sam ih milion, ali ta će mi uvijek ostati u sjecanju. 😅 > HAHAHAHAHAHAHA UMRLA SAM 😂😂😂😂 🤣🤣🤣
2021 04 11
> marija13: > 😂😂😂😂😂😂 > E baš sam se nasmijala! Izula je pola familije... Hhahaha vjerojatno je to ta ista 🤣
2021 04 11
> marija13: > 😂😂😂😂😂😂 > E baš sam se nasmijala! Izula je pola familije... 😂😂😂😂😂
2021 04 11
...to je nesto novo...i ja dobila slicno :")
2021 04 11
1 2