Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Poslan posljednji mail za potvrdu profila

Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje.
2021 04 23
> Admin2nd: > Pozdrav potvrđenim i nepotvrđenim krpičarkama :) > Poslan je posljednji mail za potvrdu profila koji sadrži link na koji treba kliknuti. Bez tog klika se nije moguće ulogirati na portal, a svi nepotvrđeni profili stariji od 60 dana će biti označeni za brisanje i to je to od njih. > Mailovi će stizati od danas do nedjelje. Ako niste promijenili mail adresu na vrijeme, teško ćemo vam pomoći, ali javite nam ako link nije ispravan ili nije stigao na adresu koja je navedena na portalu. > Ako se možete ulogirati, profil je potvrđen te slobodno krpičarite dalje. Pozdrav ja koristim drugi meil. [email protected]
2021 04 23
Adresu možete promijeniti u postavkama profila.
2021 04 24
Ja nisam dobila nikakav mail još uvijek
2021 04 24
> Rina_07: > Ja nisam dobila nikakav mail još uvijek Piše li vam da vam je profil nepotvrđen?
2021 04 24
Pozdrav! Sestra mi ima nepotvrden profil i ne moze se vise prijaviti. Moze li se nesto tu uciniti ili ne?
2021 04 24
Osobno nisam jos dobila mail od Krpica sa linkom. Da cekamo do nedjelje pa da se javimo ili kako? A mogu normalno ući u profil?
2021 04 24
> PigmyPuff: > > Rina_07: > > Ja nisam dobila nikakav mail još uvijek > Piše li vam da vam je profil nepotvrđen? Ne piše ništa. Normalno se prijavljujem svaki dan
2021 04 24
https://mojekrpice.hr/forum/t/274489/registracija-u-dva-koraka Onda je sve okej i potvrđen je
2021 04 24
Kome god ne pise da profil nije potvrden nece ni dobiti mail.
2021 04 24
Cure, ako se možete ulogirati profili su potvrđeni. Ta je registracija uključena ovaj tjedan i od tad nepotvrđeni profili ne mogu na sajt. Email adrese vam nećemo mijenjati, a svi koji bi trebali dobiti link za potvrdu neka se jave na naš help mail. Provjerit ćemo adresu s koje je profil registriran i taj mail onda potražite na toj adresi. Ako ne možete pristupiti toj adresi, ne možemo vam pomoći, mijenjati ih nećemo i profili će biti obrisani. Javite i ako link ne radi!
2021 04 24
> MihIva: > Pozdrav! > Sestra mi ima nepotvrden profil i ne moze se vise prijaviti. Moze li se nesto tu uciniti ili ne? Koji je profil, provjerit ću joj mail adresu pa neka link potraži tamo, ali ako mailu ne može pristupiti, ništa od toga.
2021 04 24
Mi koji možemo na krpice, a nismo dobili mail za potvrdu...znači da je nama već potvrđeno ?
2021 04 24
> Vikili: > Mi koji možemo na krpice, a nismo dobili mail za potvrdu...znači da je nama već potvrđeno ? da
2021 04 24
Korisničko ime profila je AndMih > Admin2nd: > > MihIva: > > Pozdrav! > > Sestra mi ima nepotvrden profil i ne moze se vise prijaviti. Moze li se nesto tu uciniti ili ne? > Koji je profil, provjerit ću joj mail adresu pa neka link potraži tamo, ali ako mailu ne može pristupiti, ništa od toga.
2021 04 25
1 2 3