Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pretty little thing-iskustva

Zanima me jeli netko narucivao sa stranice pretty little thing? Kakva je roba? I velicine? Vidim da pise da je dostava 7£ za cijelu EU pa valjda dostavljaju i kod nas. Hvala! ❤️
2021 04 29
Ja sam naručivala davno, prije možda cca 2,3 godine, ali samo obuću. Za 60 funti, koliko para - toliko muzike. Trebale su mi bež štikle za jedan događaj, jako su lijepe, ali jako neudobne. Usput sam naručila i čizme, nakon drugog nošenja pukle po šavu i model uživo uopće nije bio kao na slici. Popravak bi me izašao vise nego cizme, tako da su završile u smeću.
2021 04 29
ja sam uzimala jos davno par haljina, kvaliteta kao u primarku, haljine pune mucica nakon par nosenja. jos sad placate i pdv ako salju iz UK pa ne znam koliko se isplati, pogotovo ako vracate robu pdv vam se ne vraca
2021 04 29
Uzimala sam trraperice, model je bio ok ali materujal tanak ko papir. Velicina je lutrija po onome sto sam im citala u recenzijama.
2021 04 30
Hvala vam punoo na savjetima! Rade ja onda odem tu kod nas pa bar vidim sta kupujem. ❤️
2021 04 30
Ja sam kupila čizme, uživo su izgledale ljepše i kvalitetnije nego na slici. Ja sam bila vrlo zadovoljna!
2021 04 30
Ja sam narucila haljinu, hoodicu i natikace. Bila sam jako zadovoljna sa svime😊
2021 05 03