Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Odjavi se

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Uskoro nove promjene. Kliknite ovamo za više informacija.

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Pretty little thing-iskustva

Zanima me jeli netko narucivao sa stranice pretty little thing? Kakva je roba? I velicine? Vidim da pise da je dostava 7£ za cijelu EU pa valjda dostavljaju i kod nas. Hvala! ❤️
prije 8 dana, 14:26
Ja sam naručivala davno, prije možda cca 2,3 godine, ali samo obuću. Za 60 funti, koliko para - toliko muzike. Trebale su mi bež štikle za jedan događaj, jako su lijepe, ali jako neudobne. Usput sam naručila i čizme, nakon drugog nošenja pukle po šavu i model uživo uopće nije bio kao na slici. Popravak bi me izašao vise nego cizme, tako da su završile u smeću.
prije 8 dana, 16:15
ja sam uzimala jos davno par haljina, kvaliteta kao u primarku, haljine pune mucica nakon par nosenja. jos sad placate i pdv ako salju iz UK pa ne znam koliko se isplati, pogotovo ako vracate robu pdv vam se ne vraca
prije 8 dana, 20:46
Uzimala sam trraperice, model je bio ok ali materujal tanak ko papir. Velicina je lutrija po onome sto sam im citala u recenzijama.
prije 7 dana, 09:39
Hvala vam punoo na savjetima! Rade ja onda odem tu kod nas pa bar vidim sta kupujem. ❤️
prije 7 dana, 15:21
Ja sam kupila čizme, uživo su izgledale ljepše i kvalitetnije nego na slici. Ja sam bila vrlo zadovoljna!
prije 7 dana, 21:59
Ja sam narucila haljinu, hoodicu i natikace. Bila sam jako zadovoljna sa svime😊
prije 5 dana, 01:10