Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Putovanja, odmori /

Otoci za odmor-preporuke

Veliki Vam pozdrav 🥰 Zainteresirana sam za otoke koji nemaju pretrpane plaže.. Za odmor na otocima bez nekih gužvi no opet da ima i ponekih mjesta za izlazak.. Koje preporučate koji su mirniji i koji su po Vama posebni? ☺️🌺💙
2021 06 25
Hoćete kod nas na Hvar? Ali ovaj istočni dio, nema gužve, a imaš kilometre prirodnih plaža. U selu imamo svr što nam treba za opušteni ljeto. https://m.facebook.com/SucurajHomepage/?locale2=hr_HR
2021 06 25
Pa Hvar je lijep ali što se cijena tiče na Hvaru čini nam se da je ipak previše mi bi išli na tjedan dana na ljetovanje inače😃
2021 06 25
Ako i poluotok dolazi u obzir preporučam Pelješac Blizu je Korčula, može se do Mljeta, Dubrovnika, na dnevni izlet
2021 06 25
Brač❤️❤️❤️
2021 06 26
> PretrpaniOrmar: > pretpostavljam da tražite otok u Hrvatskoj, ali bez obzira - meni osobno najljepši otok koji sam ikada posjetila je La Digue na Sejšelima (ljepši mi je čak i od Maldivskih atola) <3 pa eto, ako netko bude u prilici otići.... > ja jedva čekam nazad u trope x-) x-) x-) Wooow :) pogledala sam otok i ono san snova je :) kako ste putovali tamo kakve su cijene i troškovi što se tiče toga? :) Hvala i na ostalim odgovorima uzimamo ih u obzir pa ćemo ih prostudirati sve su to veoma lijepa mjesta :")
2021 06 26
Jest Hvar skup, ali ova manja mjesta po otoku nisu, cijene su malko više nego na kopnu uz more. Ali moram priznati da su cijene dosta visoke usporedno s kontinentom. Bili samo sad u Tuheljskim toplicama, cijene su bar 30% niže nego kod nas na moru.
2021 06 26
Ne znam odakle ste, ali recimo na Krku je sve blizu ako idete autom...ima divnih mjesta sa praznim plazama po otoku, uvijek se nesto nadje na nerazvikanim plazama, a poslije svratite do bilo kojeg dijela u centar za neku vecernju setnju/piće :)
2021 06 27
Korčula, tamo smo vec 5 godina za redom..Prekrasno je,ima dosta malih uvala i stjenovitih plaza na kojima bas i nema ljudi, samo treba istraziti otok ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/27ad928150e6bced68d91429d9aeca89.jpg)
2021 06 28
Razanj nije otok ali za ljubitelje istrazivanja i u pokretu za novim otkricima idealan Srednja Dakmacija, more blizu a za otkrivanje ljepota,Blizina Rogoznice, Primostena i Trogira..Tiho i mirno a opet u blizini trgovina i restorana.App za 2+2 sa svom opremom i higjenom.
2021 06 28
Planirate li obilaziti otok autom ili cete biti na jednom mjestu? Jel vazna blizina apartmana i plaze? Trebate li cesto povoljnu trgovinu zbog niskih cijena poput Lidla, hocete kuhati ili ici po restoranima? To su samo neka od pitanja koja su vazna, posebno kad je rijec o otoku. Mi volimo obici puno, ne drzi nas mjesto, i ove godine smo mislili na Brac pa smo shvatili da je Bol skup za smjestaj (blize plazi Zlarni rat) i parking, i danju krcat a nocu pust (volim obrnuto), dok je Supetar povoljniji i ima Lidl (pozeljan za piće :) ) ali je plaza nama ruzna. A udaljenosti od skoro svakog mjesta do Bola je 30km i onda jos treba platiti parking cca 80kn za dan.. Odustali od Braca.. Naravno da postoje i druga mjesta ali znamo svi da su vise pusta navecer sto mi nije izbor. U Hvaru je ok ako se autom odlazi na ostale plaze, npr. Zarace je predivno, ne placa se parking, udaljenost od grada do Zaraca nije velika (cca 6km), app u gradu Hvaru su kao i dalje, ali su zato restorani skuplji. I dio Hvara suprotno od grada Hvara je po pitanju ceste katastrofa, dakle ono je lutrija proci bez jako kriticne situacije😑 Sve u svemu imaju svoje mane, vece i manje, ali sam misljenja da bih vise potrosila na Bracu na vozanja, parking i/ili app. Cijene po restoranima na Bracu ne znam, znam samo za Bol, cine mi se malo vise nego na kopnu.
2021 06 29
Sonja, upravu ste za ceste na Hvaru. Ili idite trajektom u Starigrad i tako okolo, Starigrad, Hvar i Jelsa, to je ok, cesta je nova i da se ugodno voziti. A istočni dio otoka je katastrofa s cestama. Mi samo dođemo u Sućuraj i ne idemo nigdje. Ali tamo su vam plaže na 3 kraja od mjesta 10 minuta pješke. I nigdje se ne plaća parking. Dakle, institucija plaćanja parkiranja kod nas još uvijek nije zaživila. Parkiraj se gdje hoćeš, samo nemoj nekog blokirati. Veliki dućan nema, samo 2 mala i pekara. Jedino što nam fali je tisak. Ostalo za miran odmor bez puno adrenalina i izlazaka imamo. Idealno s obitelji za djecom ili ako netko treba reset totalni nakon ovakve godine. Mir tišina, more i zrikavci. http://www.sucuraj.com/hr/plaze-uvale
2021 06 29
Hvala Vam na odgovorima i pomoći budemo odlučili za jedno od navedenih mjesta :") <3
2021 06 29
> VeraM36: > http://www.sucuraj.com/hr/plaze-uvale Woow! Prapatna i Židigova 😍 Nisam ni razmisljala o "okolo", evo sad znam za ubuduce, hvala. Meni je bilo kratko 4-5dana za obici otok, jedan dan od toga je potrosen na odlazak u Plavu spilju i Stinivu (i jos neka plaza, ne mogu se sjetiti ovog trena koja, znam da smo prosli kroz sumu na suprotnu stranu i tamo je bilo lijepo😐) i to mi je sve skupa bilo predivno, ali kratko. Turky, pogledajte i Veli Losinj, pa i Mali.. Rab je bez dileme prekrasan, pa Čiovo iako prebukirano ali ima mozda najljepsu plazu ikad, Labadusa 😊 Murter je takodjer ok, a mozda je najpovoljniji od svih navedenih. Kad prevrtim film ne znam gdje je bilo najbolje i sto bih prvo preporucila😀 mislim da ne moze biti tako lose nigdje ako ste raspolozeni i u dobrom drustvu. Svakako sretno😀
2021 06 29
Za totalni mir i odmor bez izlazaka (samo poneki restoran) Zavala i Ivan Dolac na južnoj strani Hvara i auto je obvezno, za par kafića koji rade do ponoći i više restorana, a i samoposluge su blizu, Sutivan na Braču sa super plažama u cijelom mjestu.
2021 06 30
1 2