Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Mame pomozite...

Mame,tetke,kume pomozite mi..Sigurno znate sta zanima vase curice u dobi 8 god.i decke od 5 god..Trebam kupiti poklone ali uopce neznam sta bi to moglo biti...Nista preskupo svakom odprilike 150kn naravno jos slatkise ubacim... Ne zelim pitati roditelje jer nije nikakav poseban povod. Hvala na svakom prijedlogu..
2021 07 11
Za curicu možda dječja šminka, neka ljetna haljina, spomenar sa nekom cool olovkom ako zna pisati, puzzle, knjiga sa bajkama, kinetički pijesak ili glinamol (moja obožava), connect 4 (od kada smo kupili svako malo nas traži da igramo) Za dečke dječji pikado, od autića ili kamiona nešto što ga zanima (vatrogasci, hitna, bageri itd), kocke, one tetris konzole, to mi je isto super, ako imate gdje za nabaviti, pastele ako ga zanima crtanje, možda set za kuglanje (čunjevi i loptica), možda slovaricu...
2021 07 12
Za djevojčicu možda neke lijepe haljinice za ljeto, ali u zadnje vrijeme su jako popularni i one pop it igračke koje su kao anti stress (ima ih u gotovo svakom kineskom dućanu za kupiti i ne znam zašto su toliko fora no moje nećakinjice ih obožavaju). Također bih preporučila i one plišane hobotnice s 2 lica, to im je također jako fora. :D Za dečke svakako autići i nogometne lopte ukoliko ih to zanima :D
2021 07 12
Mogu se ja ubaciti kao mama cura. Nemojte molim vas dječju šminku. Nije to Kvalitete kao za nas, a one to stave i u oči i u usta. Može set za frizure, kopčice i gumice, to se uvijek gubi. I taj kinetički pijesak je noćna mora za čistiti. Radije Play Doh setovi, taman budi do 100 kn. Ja bi uvijek izabrala slikovnicu, bojanke i bojice. Ubacite u to koji slatki i eto.
2021 07 12
Moj djecak od 4,5 g. voli i dalje autice (to je uvijek zanimljivo), pa sam mu uzela onu stazu kao hot wheels.. i ima milijun tih malih hot wheels autica sto se kupuju na komad ili par komada u pakiranju. Onda voli bojati,pogotovo s flomasterima i pastel bojama. Puzzle isto voli slagati :) i legooo kocke :D Nadam se da sam vam bar malo pomogla. I naravno slatkisi :')
2021 07 12
Haljine onako princeza stil, umetke za kosu (pletenice), spangice, nakit... Razni flomasteri, glitere, pečate i svasta nesto za bojanje. Sljokicaste bilježnice, dnevnike, spomenare... Setovi za ukrašavanje noktica, ruksak sa sljokicama... Barbie princeza duge kose... Joooj toliko izbora ima... Lego kockice su uvijek hit i za cure i za dečke. Također play doh setovi plastelina. Kinetički pijesak isto vole u toj dobi. Staze za autice.. Spin fighter... i svi ti slični pištolji i spravice za ispucavanje zvrkova
2021 07 12
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija