Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Paysafe ili kako već?!

Cisto informativno. Kakva je to kartica koja se kupi na tisku i na koji nacin i za sto se moze koristiti?
2021 08 10
Jedna korisnica koja je "ovršena" mi predložila uplatu na taj nacin.
2021 08 10
PaysafeCard, Abon i slične kartice su prepaid kartice koje služe za kupovinu i plaćanje preko interneta. Mislim da se na njihovoj službenoj stranici može pronaći popis partnera koji podržavaju plaćanje s PSC. Kupi se na kiosku ili pumpi u željenom iznosu i dobije se papirić s kodom. Iako ih je moguće upotrijebiti za razne stvari, pretežito se koriste za kockanje i zato treba biti oprezan. Nisu rijetke prijevare sa PaysafeCardom i Abonom. Ako nije riječ o legit korisnici s mnogobrojnim suradnjama i povratnim ocjenama, ja osobno ne bih surađivala na takav način.
2021 08 10
Ma naravno da mi je "zasmrdilo" . Odustala sam prije no sto sam temu otvorila. Korisnica nema povratnih i jeftino prodaje artikl. Mislim nisu mali novci ali artikl vrijedi duplo više. Radi se o 300 kn.
2021 08 10
> vicky1983: > Ma naravno da mi je "zasmrdilo" . Odustala sam prije no sto sam temu otvorila. Korisnica nema povratnih i jeftino prodaje artikl. Mislim nisu mali novci ali artikl vrijedi duplo više. Radi se o 300 kn. Onda je definitivno jasno o čemu je riječ. Prijavite adminu profil da netko drugi ne bi nasjeo.
2021 08 10
Jesam poslala sam prije 3 sata por ali adminka nije aktivna
2021 08 10