Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Prodaja dizajnerskih stvari

Pozdrav, na stranici ima dosta oglasa za dizajnersku odjeću, torbe, cipele, ali zanima me proda li se to na krpicama? Generalno, prodaju li se skuplje stvari, jeste li ih same prodavali i biste li kupile nešto tako na krpicama? Zanima me jer ću i sama uskoro dodati neke torbe, pa ne znam koji je najbolji način prodaje takvih stvari.
2021 09 04
Meni sve luksuzne stvari su se prodale po depopu i ostalim stranim stranicama. Nekidan sam bas stavila skupe patike na prodaju na mojim krpicama al na facebooku i zene su me doslovno ponizavale i ostavljale mi nepotrebne komentare i misljenja, morala sam iskljucit komentare na oglasu, i onda su mi ostavljale kao onaj ‘ha ha’ smajlic umisto lajka, znaci uzas.
2021 09 04
To možete ovdje prodati samo lažnim bogatašicama- ono, kupit ću jeftinije na MK, a svi će misliti da sam platila punu cijenu i diviti mi se što imam tenisice sa slovom V ili zvijezdom (koliko vidim te se sada nosaju). Tako da, ako se potrefe takve, prodat ćete. Što se mene tiče, ostat ćete gladni, i vi i dizajneri. Te Balenciaga, još kad ih vidim na haljinu, šlag me strefi. Moda i stil su nešto posve drugo.
2021 09 05
> Latarina: > Pozdrav, na stranici ima dosta oglasa za dizajnersku odjeću, torbe, cipele, ali zanima me proda li se to na krpicama? Generalno, prodaju li se skuplje stvari, jeste li ih same prodavali i biste li kupile nešto tako na krpicama? Zanima me jer ću i sama uskoro dodati neke torbe, pa ne znam koji je najbolji način prodaje takvih stvari. Zašto ne bi prodali, sve je zakon ponude i potražnje...
2021 09 05
> Nelanela97: > Meni sve luksuzne stvari su se prodale po depopu i ostalim stranim stranicama. > Nekidan sam bas stavila skupe patike na prodaju na mojim krpicama al na facebooku i zene su me doslovno ponizavale i ostavljale mi nepotrebne komentare i misljenja, morala sam iskljucit komentare na oglasu, i onda su mi ostavljale kao onaj ‘ha ha’ smajlic umisto lajka, znaci uzas. Sto su komentirale? Ne kuzim sto se tu ima ismijavati, svasta. 🙄
2021 09 05
ima par inozemnih stranica pa mozete tamo probati, samo sto uzimaju proviziju, Vestiairecollectiv i Rebelle. Ja sam imala par dizajnerskih komada koje sam prodala najviše na Njuškalu, ovdje ne toliko
2021 09 05
> Desinićka: > > Nelanela97: > > Meni sve luksuzne stvari su se prodale po depopu i ostalim stranim stranicama. > > Nekidan sam bas stavila skupe patike na prodaju na mojim krpicama al na facebooku i zene su me doslovno ponizavale i ostavljale mi nepotrebne komentare i misljenja, morala sam iskljucit komentare na oglasu, i onda su mi ostavljale kao onaj ‘ha ha’ smajlic umisto lajka, znaci uzas. > Sto su komentirale? Ne kuzim sto se tu ima ismijavati, svasta. 🙄 Nebi ste virovali kakvih sve ljudi ima🤦🏻‍♀️ Neki ljudi si previse daju za pravo i onda pisu ‘ Sigurno vam je otac politicar pa si kupujete to, sramota!!! ‘ ili ‘ Hahaha boze sacuvaj ‘ ili ‘ Tolike pare za odvratne patike ‘ i obavezno napisu ‘ To je vjerovatno fejk ‘ itd.
2021 09 05
Al nije to samo na skupim stvarima, ima npr stavite obicne patike na prodaju za 50/100/200 kuna nebitno koja je cijena i neka zena napise ‘ Ja to nebi nosila ni da mi platis ‘ u komentar.. mislim cemu ta potreba🤦🏻‍♀️
2021 09 05
Nekultura, loš odgoj i bezobrazluk. Nevjerojatno mi je i ne shvaćam te sklopke u glavi: što je to što nekoga tjera da vrijeđa i nepotrebno gubi svoje vrijeme u biti na nešto što se toj osobi ne sviđa. 😊
2021 09 05
> Desinićka: > > Nelanela97: > > Meni sve luksuzne stvari su se prodale po depopu i ostalim stranim stranicama. > > Nekidan sam bas stavila skupe patike na prodaju na mojim krpicama al na facebooku i zene su me doslovno ponizavale i ostavljale mi nepotrebne komentare i misljenja, morala sam iskljucit komentare na oglasu, i onda su mi ostavljale kao onaj ‘ha ha’ smajlic umisto lajka, znaci uzas. > Sto su komentirale? Ne kuzim sto se tu ima ismijavati, svasta. 🙄 Svi bi htjeli kupiti za 10, 20kn.
2021 09 05
Tamo baš ima zločestih komentara. Nemoš vjerovat. I zašto ?
2021 09 05
Ja to podrzavam i sama bi kupila npr sad sam kuma na svadbi i trazim dizajnersku haljinu. A to vrijedanje mislim da ima tu dosta ljubomore izmedu redaka.
2021 09 05
> Desinićka: > > Nelanela97: > > Meni sve luksuzne stvari su se prodale po depopu i ostalim stranim stranicama. > > Nekidan sam bas stavila skupe patike na prodaju na mojim krpicama al na facebooku i zene su me doslovno ponizavale i ostavljale mi nepotrebne komentare i misljenja, morala sam iskljucit komentare na oglasu, i onda su mi ostavljale kao onaj ‘ha ha’ smajlic umisto lajka, znaci uzas. > Sto su komentirale? Ne kuzim sto se tu ima ismijavati, svasta. 🙄 Evo pročitaj komentar gore krpičarke sanjeurban i bit će ti jasno :D Ali meni su takvi komentari prezabavni
2021 09 05
> sanjaurban: > To možete ovdje prodati samo lažnim bogatašicama- ono, kupit ću jeftinije na MK, a svi će misliti da sam platila punu cijenu i diviti mi se što imam tenisice sa slovom V ili zvijezdom (koliko vidim te se sada nosaju). Tako da, ako se potrefe takve, prodat ćete. Što se mene tiče, ostat ćete gladni, i vi i dizajneri. Te Balenciaga, još kad ih vidim na haljinu, šlag me strefi. Moda i stil su nešto posve drugo. Nek si ti meni rekla :*
2021 09 05
> jelena693: > ima par inozemnih stranica pa mozete tamo probati, samo sto uzimaju proviziju, Vestiairecollectiv i Rebelle. Ja sam imala par dizajnerskih komada koje sam prodala najviše na Njuškalu, ovdje ne toliko Ee hvala puno na info, pogledat ću te stranice !
2021 09 05
1 2