Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako kontaktirati nekoga?/Kada uplatiti novce?

Pozdrav drage dame, muce me ova dva pitanja pa da ih pojasnim u nastavku... Naime, zanima me kako najbolje kontaktirati drugu krpičarku ako sto prije zelite taj proizvod, takoder da slucajno ne bude prodan u skoro vrijeme? Je li stvarno okej samo kliknuti "Želim to" i osoba ce nam se javiti ili? Drugo pitanje...Što mislite kada je najbolje uplatiti drugoj krpičarki novce na racun? Prije nego sto je poslala posiljku ili nakon sto je poslala posiljku, znaci slikala vam dokaz da je posiljka poslana? Meni vise fer zvuci ova druga opcija, no naravno svatko ima svoje misljenje i nazalost u oba slucaja jedna osoba moze biti prevarena, no zelim cuti i vasa misljenja...stoga navalite! :*
2021 09 27
Kliknite želim, i u poruci objasnite kako bi kupili artikl i uplatili, ali je bitno da stigne što prije. Neke prodavačice ne odgovaraju na poruke tipa "želim" jer se često dogodi da se taj gumb klikne slučajno tokom korištenja stranice na mobitelu...stoga to ne smatraju ozbiljnim upitom... A što se tiče slanja, na krpicama je običaj da prodavač šalje nakon vidljive uplate, a ne obrnuto, i teško da će itko pristati poslati paket prije nego je uplaćeno...stoga se vodite povratnim ocjenama ili dogovorite primopredaju
2021 09 27
> embrace: > Kliknite želim, i u poruci objasnite kako bi kupili artikl i uplatili, ali je bitno da stigne što prije. > Neke prodavačice ne odgovaraju na poruke tipa "želim" jer se često dogodi da se taj gumb klikne slučajno tokom korištenja stranice na mobitelu...stoga to ne smatraju ozbiljnim upitom... > A što se tiče slanja, na krpicama je običaj da prodavač šalje nakon vidljive uplate, a ne obrnuto, i teško da će itko pristati poslati paket prije nego je uplaćeno...stoga se vodite povratnim ocjenama ili dogovorite primopredaju Aha, u redu. Hvala Vam puno na odgovoru
2021 09 27
HELP!!! Profil od kojega sam uzela patike mi se uopće ne javlja na poruke! 😠😡 5 dana nije u stanju odgovoriti jesu li poslane ili ne!!! Šta sad, ostaviti lošu ocjenu (mada ima samo pozitivne povratne informacije), pričekati još malo, javiti se nekako drugačije ili?
2021 09 27
> wickedwitch: > HELP!!! > Profil od kojega sam uzela patike mi se uopće ne javlja na poruke! > 😠😡 5 dana nije u stanju odgovoriti jesu li poslane ili ne!!! > Šta sad, ostaviti lošu ocjenu (mada ima samo pozitivne povratne informacije), pričekati još malo, javiti se nekako drugačije ili? Otvoriti zasebnu temu Jel se ulogiravala i ne odgovara, ili nije ni bila na krpicama? Meni se desilo da se dogovor malo odužio i otišla sma na put, pa se nisam mogla javiti :( (čim sam došla, uplatila sma novčeke uz isprike i sve okej) U tom slučaju možete i pričekati možda, ili ju kontaktirati ako imate broj moba Ako se ulogirava i ne javlja, obavezno negativna
2021 09 27
Hvala puno na odgovoru! Korisnica nažalost uopće nije aktivna, a ja jadna već postajem očajna pomalo... Sad ne znam koliko dugo da čekam više hahaha
2021 09 27
Nakon vidljive uplate šalje se paket, kao što to funkcionira i svugdje drugdje, s izuzetkom slučaja da netko uopće nema povratne informacije, onda se možemo drugačije dogovarati. Uz želim to poruku bilo bi okej napisati kratki tekst :) da osoba vidi da ste stvarno zainteresirani. Sretno! :")
2021 09 27
> BiggieS: > Nakon vidljive uplate šalje se paket, kao što to funkcionira i svugdje drugdje, s izuzetkom slučaja da netko uopće nema povratne informacije, onda se možemo drugačije dogovarati. > Uz želim to poruku bilo bi okej napisati kratki tekst :) da osoba vidi da ste stvarno zainteresirani. > Sretno! :") Hvala puno! <3
2021 09 28
Pozdrav, nova sam na platformi, Uplatila sam na ''kupi'' tipku i sada ne razumijem gdje je novac? Jer koliko znam nisam dala svoj broj računa nigdje a pretpostavljam niti osoba kojoj sam uplatila. Jel novac negdje u počeku na platformi ili kako??? hvala puno :)
2024 01 06