Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Poklanjam odjecu

Dragi svi, Selim se i poklanjam puno odjece koja je jos dugo nosiva. Sve sto trebate doci po nju jer bi slanje kostalo dosta s obzirom da je puno ima. Velicina je uglavnom S i ima svega i svaceg :) Javite se za sve info
2021 10 10
<3
2021 10 10
Pozdrav, I kod mene ima puno odjeće koju poklanjam. Slična situacija je i mene zadesila pa evo. Stavila sam po kategorijama pa je lakše snalaženje! * usput, sretno Nives! :)
2021 10 11
Haj! I ja bih rado poklonila određene stvari s profila (i još toga što ne stignem pofotkati). Ako znate nekoga tko je u situaciji da joj treba, slobodno mi javite. Uglavnom S i M odjeća, 40 / 41 obuća Edit: *i ako je u mogućnosti doći preuzeti (zg) Hvala ❤️
2021 11 28
Pozdrav curke! Imam hrpu toga što POKLANJAM! I nove stvari/artikle sam stavila! Zbog životnih okolnosti moram smanjiti ormar i ostale stvari. Lijepo je organizirano po kategorijama za lakše snalaženje! Hvala! ☺️
2022 01 10
Poklanjam i ja s profila i imam dosta robice za cure što nije slikana, a za poklon je. Javite se, šaljem uz plaćanje poštarine.
2022 01 11