Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Varanje na djeci

Već sam bezbroj puta napisala da za one što varaju na dječjoj odjeći ili ičemu za djecu treba postojati poseban krug pakla. Ne crna lista, to za njih nije dovoljno. Deseti krug pakla. Eto, to bi bio nekakav civilizacijski minimum. Jednostavno mi je ideja da netko tko ima dijete ide prodati ofucanu krpu za nečije tuđe dijete odvratna u svojoj samoj jezgri. Imanje djece bi nas trebalo činiti boljima, trebalo tjerati da se trudimo biti bolji jer mi tu djecu trebamo naučiti da budu bolja od nas. Žao mi je svakog djeteta koje odrasta uz osobu koja je u stanju nekom tuđem djetetu namijeniti škart, koja je u stanju uzeti novce za to i koja je u stanju gledati se u ogledalo nakon toga. Nedavno mi je srce puklo kad sam tu na forumu vidjela onu temu o izlizanim bambijevim cipelama koje je nekakvo dno iz kante čovječanstva uvalilo jednoj ženi. Ta tema je, kao i mnoge druge, nestala kad je dogovor postignut, iako smo molile otvaračicu da je ne briše. Dosta bi bilo takvih brisanih tema i takvog podržavanja onih koji svoj propust idu ispraviti tek kad im ime osvane na forumu. To nije poštenje. Mjera čovjeka je ono što napravi kad nitko ne gleda, a ne ono što napravi kad ga svi gledaju. Ova tema neće biti brisana. Povrat me više ne zanima niti ga mislim postizati preko ove teme. Ja sam za 50 kuna + tisak kupila obraz ove osobe i ne planiram joj ga vraćati. Ovo je tema o osobama koje varaju na dječjoj odjeći. Molim admina da ju ostavi, a vi slobodno u nastavku stavljajte svoje suradnje, ja temu brisati neću, a nadam se ni adminica. Na krpicama mnogo nas kupuje iz gušta, sporta, zabave, jer nam je nešto promaknulo, jer nešto trebamo, super je kad prođemo jeftinije i nađemo neki super komad, ali na krpicama isto tako kupuju i roditelji koji nemaju drugog načina za obući i opremiti svoju djecu i koji tri puta okrenu svaku kunu. Ja ću ovu tuniku baciti u smeće i nikom ništa, ali neki drugi roditelj će biti prisiljen svoje dijete poslati u školu u njoj. Meni je to svemir tužnoće.
2021 11 02
Pa evo, prva: Meni je flekavu krpu prodala Nikolina Pavičić iz Osijeka. Na Krpicama joj je nick Ninamasha. https://mojekrpice.hr/ninamasha-28294 Nakon što sam joj poslala fotke, odignorirala je moj upit za povratom, a odignorirala je i još jedan upit koji sam joj poslala tako da bez imalo sumnje Nikolina Pavičić spade u osobe koje su u stanju flekavu krpu svog djeteta prodati nekom drugom djetetu i mirno spavati znajući da su zaradile punih 50 kuna. I da, potpuno je jasno da je obraz veselo prodala za 50 kuna jer to je točno 50 kuna više nego joj isti taj obraz vrijedi tako da je skroz razumljivo da ona ovo smatra dobrim poslom. I još jednom naglašavam - ovu temu ne otvaram da bih istjerala pravdu, ovu temu otvaram samo zato što su se poprilično zaredale prevare na dječjim stvarima, teme redovno nestaju i ok bi bilo da imamo jednu samo za dječju sekciju. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/548f50775234b5c6b8265acb31e16425.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e34c0eb9d25fbf3ebd5022577abbf19b.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2d5612eca3c087f3ba77c54d0c24b7bc.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a4cd5dadda0160369cc97b097ef48618.jpg)
2021 11 02
Odlična tema! Pratim. Korisno je na jednom mjestu imati poveznice na profile s kojima ne treba surađivati.
2021 11 02
Treba citirati svaki post u kojem je naveden neki profil i situacija kako bi se izbjeglo brisanje. Pitala sam adminicu kako to možemo riješiti, meže li možda ona ili mod u jedan post stavljati linkove pa ću vidjeti i što ona kaže. Za sada, dok ne smislimo nešto pametnije, samo treba citirati postove.
2021 11 02
Naravno, osvetnička negativna je tu. Postoji valjda hodogram po kojem ovakve osobe djeluju. Ignoriranje/odbijanje ikakve odgovornosti sve dok im se ne ostavi negativna, onda osvetnička, onda teta u tisku koja je zaflekala robu ili nešto iz tog spektra i sve ostalo. I onda se obrišu povratne, obrišu teme, naprave povrati i one nastave po starom.
2021 11 02
Nažalost ništa od toga, jednostavno takvima nema lijeka, samo će otvoriti novi profil. Svaki put kad kupujem sa novog profila držim fige. Zato prvo pogledam profile cura od kojih sam već kupovala pa iznimno ako mi je baš nešto super od nepoznatih. Previše je tih sa đon obrazom ☹️
2021 11 02
U odgovor na osvetničku negativnu može ići i link na ovu temu... a tako i na njen profil. Samo treba promijeniti negativnu na mjesto prodavača, sad je pod kupcem (+ isto i tamo link na temu). Nadam se da će tema zaživjeti, svi smo siti onih koje iskamče svoje novce uz pomoć foruma pa obrišu i negativnu i temu a ove nastave po svom operirati i uvaljivati. Sve je to skupa vrlo jadno, naziva se kupca kupcem iz pakla umjesto da se prizna greška. Vjerojatno je gospođa s kioska dok je pila jutarnju kavu malo i isprobavala odjeću iz raznih paketa pa se zanijela i isprljala artikl. :s
2021 11 02
> Nocturama: > Naravno, osvetnička negativna je tu. Postoji valjda hodogram po kojem ovakve osobe djeluju. > Ignoriranje/odbijanje ikakve odgovornosti sve dok im se ne ostavi negativna, onda osvetnička, onda teta u tisku koja je zaflekala robu ili nešto iz tog spektra i sve ostalo. > I onda se obrišu povratne, obrišu teme, naprave povrati i one nastave po starom. Ma ne znam više gdje se kote.. (i ja sam trenutno iznervirana, al još uvik strpljiva)... Bravo Nocturama za temu napisanu na ovakav način 👍 pratim i ja
2021 11 02
Nije mi dalo da prepravim staru povratnu, morala sam pisati novu. Sad ispada da je moja povratna nakon njezine napisana. Valjda će adminica pohvatati priču kad se logira, linkala sam joj temu pa se iz toga vidi kad je pisana moja, a kad njezina povratna.
2021 11 02
Sad sam tek pročitala osvetničku i dobila trenutni osip od rečenice..... "Kupila je Zarinu tuniku za 50 kn,..." Pa uvik, al bas uvik ovakve prodavačice iimaju isti "model " razgovora (odgovora) - tim glavama ama bas nikako, izgleda, nije jasno, ma da je i Armani ako je flekan, nenosiv, ne vrijedi ni 50 lipa, a ne zamisli koji naglasak je stavila na Zara...
2021 11 02
sorry, ja sam pomiješala profile pa sam obrisala komentar ;) ne znam, nisam posebno osjetljivija na varanje na dječjoj robi od varanja općenito
2021 11 02
Ja sam pisala onu temu za bambijeve čizme. Bila sam ucijenjena da obrišem temu kako bi dobila povrat novaca. Nakon toga sam dobila osvetničku povratnu koju je adminka obrisala pa ju je korisnica ostavila opet i tako ukupno 5 puta. Mjesec dana sam se natezala i namoljavala adminke da svaku tu negativnu opet obrisu i nakon sto su zadnju obrisale obrisale su negativnu i prodavačicici koja je uvalila takve čizme. Tako da ona uredno posluje dalje bez ikakve ljage na svom profilu. Toliko o ovoj stranici i razumijevanju adminke za takve situacije
2021 11 02
@ZagrebVrapče, evo ti ovdje odlična prilika da ukratko opišeš situaciju i zalijepiš poveznicu na taj profil.
2021 11 02
Iskreno, nemam vise volje boriti se s doticnom jer ako vidi da sam ju negdje spominjala opet ce ostaviti negativnu. A i misljenja sam da joj je negativna ocjena trebala ostati na profilu gdje bi ju vidio svaki buduci kupac, ali adminke ocito ne dijele moje misljenje
2021 11 03
> ZagrebVrapče: > Iskreno, nemam vise volje boriti se s doticnom jer ako vidi da sam ju negdje spominjala opet ce ostaviti negativnu. > A i misljenja sam da joj je negativna ocjena trebala ostati na profilu gdje bi ju vidio svaki buduci kupac, ali adminke ocito ne dijele moje misljenje Ako sam dobro shvatila….nema teme niti vaše negativne dotičnoj koja prodaje bambi cizme? KATASTROFA
2021 11 03
1 2