Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Prevaren od korisnika karlomaric47

Stavite taj broj na crnu listu ako nema ništa drugo, boldano nek se vidi ako je moguce.
2021 12 08
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e989fafe7546fbcd6b9a343efad10212.jpg) Evo naš jutrošnji razgovor, još nije odgovorio nakon upita o neg. i forumu
2021 12 08
Ekipa, artikli ne postoje, to su sve slike skinute od bogznagdje. Mlatimudan vara dok može varati i dok mu netko ne poravna leđa ili se ne skupi više ljudi pa digne prijavu i gurne to do kraja. Vjerojatno ovdje na krpicama ima još ovakvih 10 profila na kojima operira i uvijek se netko naivan zakači. Većina nakon prijevare ne poduzme ništa, čak ne ostavi ni povratnu, pa mlatimudan može nastaviti dalje neometano varati. Rekla bih da je riječ o kockaru, to je taj modus operandi, a aircash je najbolje povezan sa svim hrvatskim kladama.
2021 12 08
Ma malo glupo pravilo iskreno. Sta netko bi trebao kupovati od drugih ili mjenjati svoje stvari da bi skupio par povratnih da ljudi nebi mislili da je lopov😂? Mozda bi bio bolji savjet da ljudi ne kupuju rabljenu robu preko 100kn ako ne mogu prihvatit rizik da ce biti prevareni. Moja preporuka bi bila da sportske stvari kupujete preko about youa ili zalanda gdje su cesto akcije i bar znate da ce vam stici stvar koju zelite a ako vam se ne svidja povrat je besplatan. Nikad nemojte osudivati vecinu jer ste vi naletili na varalicu(ovo se odnosi na sve ne na decka koji je prevaren).Svi vi veliki profili ste nekada imali jednu ili nula ocjena/povratnih 😉 lp> vintage.red.cat: > Osnovno pravilo-ne kupovati sa profila sa 0 ocjena. Jedino ako se svjesno odlučite na rizik. Kad je netko novi ako se ne potrudi skupiti par ocjena bar u zamjenama već je znak za uzbunu. Oko 20 ocjena za manje svote. Tek poslje 50 za veće. Nažalost sve je više prevara,
2021 12 08
Svaka cast svima, ali uplacivati nekome tko nema niti jednu pozitivnu recenziju je uistinu hrabar pothvat. 50/50 su sanse da se zajebes, uglavnom preriskantno, ja osobno nebi nikada tako riskirala, makar mi se stvar svidala nenormalno. Ne osudujem, samo iznosim svoje misljenje. Nadam se da budete uspjeli nekako vratiti svoje novce, drzim fige!😊👍🤞
2021 12 08
> doraa28: > Svaka cast svima, ali uplacivati nekome tko nema niti jednu pozitivnu recenziju je uistinu hrabar pothvat. 50/50 su sanse da se zajebes, uglavnom preriskantno, ja osobno nebi nikada tako riskirala, makar mi se stvar svidala nenormalno. > Ne osudujem, samo iznosim svoje misljenje. > Nadam se da budete uspjeli nekako vratiti svoje novce, drzim fige!😊👍🤞 To ste u pravu, Vi imate čak 20 pozitivnih i samo jednu negativnu , to je sigurnije ,:)
2021 12 08
> doraa28: > Svaka cast svima, ali uplacivati nekome tko nema niti jednu pozitivnu recenziju je uistinu hrabar pothvat. 50/50 su sanse da se zajebes, uglavnom preriskantno, ja osobno nebi nikada tako riskirala, makar mi se stvar svidala nenormalno. > Ne osudujem, samo iznosim svoje misljenje. > Nadam se da budete uspjeli nekako vratiti svoje novce, drzim fige!😊👍🤞 Slazem se da je veliki rizik. Ali eto, ja isto pokusavam prodati neke stvari a 0 pozitivnih recenzija na profilu. Prodao jesam jednu stvar. Najbolje kada je tako onda osobna primopredaja i tjt. Ali koliko sam procitao par tema na forumu, ljudi su varali i sa vise tih pozitivnih recenzija..
2021 12 08
> anamaria1710: > Prijavite prevaru sluzbi aircasha, nemate sta izgubit. Meni se prijateljica isto trenutno bori s prevarom preko tog aircasha, prijavila je prevaru i njima i policiji i njuskalu (preko kojeg je isla suradnja) i nece odustat dok ne dode do osobe koja ju je zalevatila. Ovo je strasno koliko se prevara desava 😤 Hvala, probat cu se zalit..
2021 12 08
A najsmijesnije od svega je ovo. :') :') ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f95d3613614552ef969eba55180aea8c.jpg)
2021 12 08
> shawnz: > A najsmijesnije od svega je ovo. :') :') > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f95d3613614552ef969eba55180aea8c.jpg) upozorava da sam nebude sumnjiv😂treba adminu javiti da se blokira,dok još netko nenasjedne
2021 12 08
> marina122: > upozorava da sam nebude sumnjiv😂treba adminu javiti da se blokira,dok još netko nenasjedne Javio sam se adminki, ali mi ne odgovara. Ne znam..
2021 12 08
> shawnz: > > marina122: > > upozorava da sam nebude sumnjiv😂treba adminu javiti da se blokira,dok još netko nenasjedne > Javio sam se adminki, ali mi ne odgovara. Ne znam.. Potraje nekad ali uvijek se javi
2021 12 08
> zenskiormar: > > doraa28: > > Svaka cast svima, ali uplacivati nekome tko nema niti jednu pozitivnu recenziju je uistinu hrabar pothvat. 50/50 su sanse da se zajebes, uglavnom preriskantno, ja osobno nebi nikada tako riskirala, makar mi se stvar svidala nenormalno. > > Ne osudujem, samo iznosim svoje misljenje. > > Nadam se da budete uspjeli nekako vratiti svoje novce, drzim fige!😊👍🤞 > To ste u pravu, Vi imate čak 20 pozitivnih i samo jednu negativnu , to je sigurnije ,:) Gđa koja je ostavila negativnu je blokirana kao sto mozete vidjeti, muljatorica je u pitanju. Paket je uredno podignula sto je bilo i pisalo na slici u negativnoj na njenom profilu. Vama zelim puno srece da cim prije sakupite barem 20 pozitivnih povratni!🤗
2021 12 08
> doraa28: > > zenskiormar: > > > doraa28: > > > Svaka cast svima, ali uplacivati nekome tko nema niti jednu pozitivnu recenziju je uistinu hrabar pothvat. 50/50 su sanse da se zajebes, uglavnom preriskantno, ja osobno nebi nikada tako riskirala, makar mi se stvar svidala nenormalno. > > > Ne osudujem, samo iznosim svoje misljenje. > > > Nadam se da budete uspjeli nekako vratiti svoje novce, drzim fige!😊👍🤞 > > To ste u pravu, Vi imate čak 20 pozitivnih i samo jednu negativnu , to je sigurnije ,:) > Gđa koja je ostavila negativnu je blokirana kao sto mozete vidjeti, muljatorica je u pitanju. Paket je uredno podignula sto je bilo i pisalo na slici u negativnoj na njenom profilu. > Vama zelim puno srece da cim prije sakupite barem 20 pozitivnih povratni!🤗 ;) hvala
2021 12 08
> kroice&dodaci: > Ma malo glupo pravilo iskreno. Sta netko bi trebao kupovati od drugih ili mjenjati svoje stvari da bi skupio par povratnih da ljudi nebi mislili da je lopov😂? Mozda bi bio bolji savjet da ljudi ne kupuju rabljenu robu preko 100kn ako ne mogu prihvatit rizik da ce biti prevareni. Moja preporuka bi bila da sportske stvari kupujete preko about youa ili zalanda gdje su cesto akcije i bar znate da ce vam stici stvar koju zelite a ako vam se ne svidja povrat je besplatan. Nikad nemojte osudivati vecinu jer ste vi naletili na varalicu(ovo se odnosi na sve ne na decka koji je prevaren).Svi vi veliki profili ste nekada imali jednu ili nula ocjena/povratnih 😉 lp> vintage.red.cat: > > Osnovno pravilo-ne kupovati sa profila sa 0 ocjena. Jedino ako se svjesno odlučite na rizik. Kad je netko novi ako se ne potrudi skupiti par ocjena bar u zamjenama već je znak za uzbunu. Oko 20 ocjena za manje svote. Tek poslje 50 za veće. Nažalost sve je više prevara, Da slažem se, ali niste pažljivo pročitali. Napisala sam ako se svijesno ne želi ulaziti u rizik. I ja kupim od profila sa 0 ocjena, ali znam da riskiram. I do sada sam imala sreću. Svi smo imali 0 ocjena. Moj savjet je za nove članove. Za kupovinu preko about you i slične stranice nisu za svakoga. Meni nove stvari brze mode nisu gušt,, rađe ću kupiti vintage adidas trenirku. Novo kupujem isključivo naše odjevne predmete jer tako podržavam lokalnu ekonomiju i curke koje stvarno stvaraju čudesa :)
2021 12 09