Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Šta se desilo sa Zarom?

Ja više ne stanem niti u jedan model hlača svog broja (36)! Jel još netko primijetio da se nešto promijenilo s brojevima,ili sam se ja toliko udebljala 🤔
2022 01 02
Ja mislim da su im krojevi postali manji jer sve skinny modele moram uzeti broj vece
2022 01 02
> jelena693: > Ja mislim da su im krojevi postali manji jer sve skinny modele moram uzeti broj vece Znači nešto se definitivno je promijenilo...probala sam bar 15 modela i nemogu ih ni do pola zakopčati a neke ni navuc prek koljena. 😂
2022 01 02
Naprotiv, jedino u njihove i Mng hlace (kao poslovne hlace, bez elastina) jos stanem u vel. 36. Ostalo sve M, pa nekad cak i L jer sam se udebljala. I hlace-tajice isto S nosim, i siroke isto..Osim traperica, to ne kupujem kod njih. Ne znam na koje hlace si mislila.
2022 01 02
> sonja90: > Naprotiv, jedino u njihove i Mng hlace (kao poslovne hlace, bez elastina) jos stanem u vel. 36. Ostalo sve M, pa nekad cak i L jer sam se udebljala. I hlace-tajice isto S nosim, i siroke isto..Osim traperica, to ne kupujem kod njih. Ne znam na koje hlace si mislila. Ove široke što se sad nose, pa mom fit, neke i slim fit... ugl i u Stradivariusu i Bershki ista stvar ali 95% hlača mi je Zara pa sam za njih napisala.. ne znam stvarno do čega je.. trapke nikad nisam nosila 38, al izgleda da ću počet 😂
2022 01 02
Inace sam nosila S, od onih kao koznih nisam M mogla zakopcati, imam 55kg i 170 sad sam L 👌
2022 01 02
> ZrinkaVZ: > Inace sam nosila S, od onih kao koznih nisam M mogla zakopcati, imam 55kg i 170 sad sam L 👌 Ja isto neke ni 38 ne mogu zakopcati. Svašta 🤦‍♀️
2022 01 02
Mislila sam da samo ja jmam takav problem. Sad mi je ipak lakše 😂
2022 01 02
> KreativnoSelo: > Mislila sam da samo ja jmam takav problem. Sad mi je ipak lakše 😂 Pa evo 3 dana za redom idem u shopping nebili našla traperice i jednostavno u ništa ne stanem. Najbolje da nosim 44 🤣
2022 01 02
Pa baš vas briga što piše na hlačama ako vam veći broj dobro stoji. Meni je većina hlača ili bolje rečeno gotovo sve- preširoke u struku, a preuske u nogavicama. Ako su mi dobre u struku, krv ne cirkulira. Nemam debele noge i imam normalan struk. Zadnji sam si dobar model našla u Mohitu. Kad nađem, odmah kupujem. Treba tražiti i isprobavati. Moguće da su promijenili nešto pa su manji modeli. Zarin 36 broj nosi moja nećakinja koja je 7. razred i mršava je ko štanga.
2022 01 02
A tek bershka. Nosim M kupim L i dode S. Ako nekoga zanima peodsjem
2022 01 02
ja sam primjetila da cesto imaju pogresne etikete, npr uzmem M i L za probati, a one identicne u velicini
2022 01 03
Meni se desilo jos pred 2,3 godine da sam na sljepo kupila jedne traperice svijetle boje u 36 velicini,dosla doma odusevila se s njima. Drugi dan kupila isto 36 ali druge boje, dosla doma a ono male :o :o
2022 01 03
Neki dan sam u Stradivariusu probala hlace mom fit 42 haha znaci nisam ih mogla zakopcat ja koja nosim 38/40 pa i od tog mom fit modela maksimalno 40 nesto definitivno nije uredu sa modelima a Zarine mi takodjer 40 ne pasu uglavnom su preplitke
2022 01 03
> sanjaurban: > Pa baš vas briga što piše na hlačama ako vam veći broj dobro stoji. Meni je većina hlača ili bolje rečeno gotovo sve- preširoke u struku, a preuske u nogavicama. Ako su mi dobre u struku, krv ne cirkulira. Nemam debele noge i imam normalan struk. Zadnji sam si dobar model našla u Mohitu. Kad nađem, odmah kupujem. Treba tražiti i isprobavati. Moguće da su promijenili nešto pa su manji modeli. Zarin 36 broj nosi moja nećakinja koja je 7. razred i mršava je ko štanga. Nemam živaca vise isprobavati po 3 broja od istog modela. Zaobići će me ovaj put Zara, a 36 nosim otkad znam za sebe valjda. I nisam stanga, ima me. 😛
2022 01 03
1 2 3