Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Šta se desilo sa Zarom?

Meni je od modela do modela...prošli mjesec sam kupila dva različita modela 36 i oba su mi super, a jučer sam u trgovini probala model ravnog kroja veličine 36 koji mi je preuzak na bokovima, a gumb ne mogu zakopčati. Teško je odrediti, baš uvijek moram probati svaki model A Mango mi je još gore, probala sam hlače vel 36 ravnog kroja, ali to je toliko široko bilo, kao da je broj 42
2022 01 05
Da, i ja sam sa 36 prešla na 38. A o robici za djevojčice neću ni pričati. 😔 Moja je curka punija i u Zarine tajice, traperice ili trenirke više ne stane. Ako proba veće veličine onda su preduge. Zara je baš za mršavice. 😄
2022 01 06
Psihološko manipuliranje sviješću, poticanje psihičke nestabilnosti i posredna potpora porasta slučajeva bulimije i anoreksije, posebno u mlađem dijelu populacije koja se tek traži i gradi vlastiti karakter. Zbog tih bolesnih "standarda" djeca završavaju u klinikama pod video nadzorom, izolirani od obitelji. Zrelo za lagano ignoriranje te razvikane kuće. Nekad sam znala ući i, ono, ne znam što bih prije kupila, sve mi lijepo. Sad više skoro ni ne ulazim. Još kad sam nedavno naišla na ovaj članak...čovjek bi se trebao malo zamisliti... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/a99bf2cc999b0a7db55875a8cc31d8a2.jpg)
2022 01 06
1 2 3