Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Šta se desilo sa Zarom?

> aleksandra050: > A tek bershka. Nosim M kupim L i dode S. Ako nekoga zanima peodsjem Ima nas znači 🤣
2022 01 03
> jelena693: > ja sam primjetila da cesto imaju pogresne etikete, npr uzmem M i L za probati, a one identicne u velicini Etikete su bile ok.. provjeravala sam jer znam da se to zna desiti
2022 01 03
> Vekica: > Meni se desilo jos pred 2,3 godine da sam na sljepo kupila jedne traperice svijetle boje u 36 velicini,dosla doma odusevila se s njima. Drugi dan kupila isto 36 ali druge boje, dosla doma a ono male :o :o Ma ok uvijek moze biti da je neki model manji... ali ovo sad je na svim modelima
2022 01 03
> fashionbarbie55: > Neki dan sam u Stradivariusu probala hlace mom fit 42 haha znaci nisam ih mogla zakopcat ja koja nosim 38/40 pa i od tog mom fit modela maksimalno 40 nesto definitivno nije uredu sa modelima a Zarine mi takodjer 40 ne pasu uglavnom su preplitke Ahaaaa,ili nemrem ni prek koljena ili nemrem ni zakopcat 🤣
2022 01 03
Uh... Ti brojevi... Nabolje su mi cure koje nose broj 36 i vele da ih ima.. Jooj... 😢
2022 01 03
Cure blago Vama Vi imate probleme što brojevi nevaljaju, ali ja nakon nabijenih 12 kg stvarno trebam sve veće brojeve, a te predivne i skupe stvari stoje u ormaru., brojevi su definitivno drugačiji i sad nosim od 42 do 46, mislim malo toga mi odgovara 42 ali ovisi od proizvođača već unaprijed znam gdje koje brojeve trebam ali bez probe ništa, onda to mora završiti tu sa etiketom. i u ormaru. Više i neznam gdje kupiti prave traperice, ranije sam kupovala dosta u Zari ali sada tamo ne pronalazim za sebe ništa., većih brojeva slabo ima ili mi ne odgovara., pa ako znate gdje se kupuju prave hlače visokog struka rado bih čula. ;)
2022 01 03
> maremarenda: > Cure blago Vama Vi imate probleme što brojevi nevaljaju, ali ja nakon nabijenih 12 kg stvarno trebam sve veće brojeve, a te predivne i skupe stvari stoje u ormaru., brojevi su definitivno drugačiji i sad nosim od 42 do 46, mislim malo toga mi odgovara 42 ali ovisi od proizvođača već unaprijed znam gdje koje brojeve trebam ali bez probe ništa, onda to mora završiti tu sa etiketom. i u ormaru. > Više i neznam gdje kupiti prave traperice, ranije sam kupovala dosta u Zari ali sada tamo ne pronalazim za sebe ništa., većih brojeva slabo ima ili mi ne odgovara., pa ako znate gdje se kupuju prave hlače visokog struka rado bih čula. ;) Probajte u new yorkeru, ja sam se iznenadila s njihovim jeansom...od brojeva , modela do kvalitete :D
2022 01 03
Hvala Vam tamo dugo nisam ni bila,baš ću pogledati možda mi se posreći :D :D :D
2022 01 03
> Vikili: > Uh... Ti brojevi... Nabolje su mi cure koje nose broj 36 i vele da ih ima.. Jooj... 😢 Hahaha a baš 😉
2022 01 03
> maremarenda: > Cure blago Vama Vi imate probleme što brojevi nevaljaju, ali ja nakon nabijenih 12 kg stvarno trebam sve veće brojeve, a te predivne i skupe stvari stoje u ormaru., brojevi su definitivno drugačiji i sad nosim od 42 do 46, mislim malo toga mi odgovara 42 ali ovisi od proizvođača već unaprijed znam gdje koje brojeve trebam ali bez probe ništa, onda to mora završiti tu sa etiketom. i u ormaru. > Više i neznam gdje kupiti prave traperice, ranije sam kupovala dosta u Zari ali sada tamo ne pronalazim za sebe ništa., većih brojeva slabo ima ili mi ne odgovara., pa ako znate gdje se kupuju prave hlače visokog struka rado bih čula. ;) Koja reklama🙈😂😂😂😂
2022 01 03
> trouhgmyeyes: > Ja više ne stanem niti u jedan model hlača svog broja (36)! Jel još netko primijetio da se nešto promijenilo s brojevima,ili sam se ja toliko udebljala 🤔 Ovo sam i ja primjetila...prije sam nosila 34, sad u 34 uopće ne stanem. 36 mi u većini slučajeva ne stoji onako kao saliveno kako mi je ranije stajao 34, a i odmah mi se nakon jednog nošenja previše rašire, izgledaju kao da su 2-3 broja veće. Stvarno su mi njihove traperice prije bile bolje kvalitete, ne znam što se događa.
2022 01 03
> trouhgmyeyes: > Ja više ne stanem niti u jedan model hlača svog broja (36)! Jel još netko primijetio da se nešto promijenilo s brojevima,ili sam se ja toliko udebljala 🤔 Imam pun ormar Zarinih trapki i sve stoje iz istog razloga.Toliko su uske da bi rekla da je xxs a ne s vel.Mislila sam da sam se i ja udebljala pa mi je frendica rekla da njihove trapke uzmem za broj veće jer su općenito uži kroj.Tako da ipak ne trebamo na dijetu😂😂
2022 01 04
Ali ova zadnja kolekcija je ekstremno odstupanje od standarda, cura od 173cm i 61kg mi je rekla da je ona uzela XL od jednog modela hlaca koje sam sebi gledala ali u M nisam ušla. Pitam se kome su uopce prodali S, djeci? 😬
2022 01 04
Nije u Zari samo problem. Svi nekako skrtare sa vel. O duz necu niti da pisen. Sve su mi tri kvarta 🙄
2022 01 04
Nosim 40 broj vec 5 godina, i doslovno ovaj BF u Zari san uzela 3 traperice isti broj i ne da su male nego kao da su mi 2 broja male i to svake znaci nijednu boju ne mogu obuc, a nisam se udebljala to znam jer sam se vagala kod lijecnika zbog tableta tako da moguce da su im neki modeli hlaca osli da oprostite u k🙄🙄🙄🙄 Nije mi bed nosit 42 ali kasnije na snizenju nisan uvatila taj 42🙄
2022 01 04