Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Desetljeće sam na krpicama

> Jelena505: > Zadnje vrijeme sam jako razočarana,poslala sam upite za kupnju i tražila mjere i nikad odgovora.Tako da ne razumijem ništa.Što se tiče prodaje prezadovoljna sam od 10-mjeseca prodala sam masu viška krpica. bravo, ajde baš mi je drago čuti da nekom i ide 🥰
2022 02 21
> Laresa: > Čestitam na jubilarnih 10 godina 😊 hvala!🤗 > Ja sam od 2014 član, a meni se sve ove godine uobičajeno vrte periodi kad ništa ne prodam, kada tu i tamo prodam i kada prodaja krene kao luda. I tako se stalno vrti i mijenja. > Ipak, kad se redovito ulogiram i ako redovito stavljam artikle, prodaja malo krene, a kad sam u fazi da rijetko posjećujem stranicu, onda prodaja stane. Tako da sigurno prodaja dosta ovisi i o aktivnosti na stranici. > Tako da nemojte očajavati, to su sve samo faze, sigurno će krenuti pa opet stati i tako unedogled 😂 ne daj te se, sretno i strpljivo 😊 > Svima želim ugodne kupovine i prodaje! Ma zapravo da, potpisujem svaku riječ. Ide čim se potrudim i uhvatim vremena staviti koji artikl. Tj nije problem uhvatiti vrijeme za upload (iako je otežan kada se stranica konstantno ruši i baca na stranicu za prijavu) nego je često (meni) problem naći vremena za peglanje i lijepo fotkanje artikala po danjem svjetlu 🙃 Neki artikli su mi tužno stajali godinama loše fotkani i puno ljepši uživo nego na fotografijama i čim ih Želim i ja svima puno strpljenja volje i sreće u shoppingu na krpicama ☺
2022 02 21
> vintage.red.cat: > Čestitam :) > Kaj se tiče prodaje, moglo bi i bolje, a kaj se tiče kupovine i to bi moglo biti bolje. znate onu bit će bolje oće *** 😋 > Kod prodaje po meni problem je u previše prevara pa kupilice odustanu od stranice. Kod kupnje, cijeeeneee :) ponekad se pitam kaj je nekim curama. Cijene veće nego u dućanu! Nedavno mi zapela za oko jedna hrvatski dizajn haljina. Odem za svaki slučaj pogledati na stranicu i popust. Kupila si tako novu za manje novaca. Slažem se. Također kada kupujem nešto često obavim cijelo istraživanje i nerijetko shvatim da mogu bolje proći u dućanu. Ali puno puta sam i uhvatila jaaaako dobre ulove 😊 i tu s obje strane, nema sretnije od mene kada uhvatim neki super komad povoljno - a isto tako nema sretnije od mene ni kada se netko tko je od mene kupio tako osjeća. Baš neprocjenjiv osjećaj kada netko u povratnoj napiše da je obavio super shopping. Jednom mi se čak dogodilo da se djevojka pohvalila na forumu nakon kupnje kod mene i to mi je baš ostalo urezano u happy sjećanje. Radilo se o asos haljini koja kod mene jednostavno nikad nije došla na red i nikada ne bi došla, još mi je bila i prevelika i stvarno sam je se samo htjela riješiti za sitne novce, a sasvim slučajno je to bilo nešto što je ta djevojka baš tada tražila. > No sve u svemu ovo mi dođe kao psihoterapija, tako jeee :) ako se i zeznam kod kupnje nema veze :) Baš, psihoterapija, ponekad malo ovisnost ali dobro 🙃
2022 02 21
> marbil: > Čestitam :-) Trebalo je izdržat toliko... Svaka vam čast :-) > Idem sad vidjet kad je meni godišnjica ...haha > Meni je sljedeće godine desetka...hahaha... brzo to dođe :-) Hvala, čestitke i vama heheh. Smiješno je kako su se krpice zapravo minimalno promijenile od tada 🥲 Eto ga..ma da, ovdje sam došla kao klinkica od 15 godina ☺ i evo me sad, žena
2022 02 21
> KreativnoSelo: > Meni je u 5.mj. 10 godina! :") > Lošija je prodaja baš... mislim da smo svi u istom sosu. :') > Nema nekog pravila. Ja tu i tamo odem na neki buvljak u Zg ali i tamo je sve to dosta slabo kako je nekoć bilo. Doslovno bih uspjela prodati sve što bih ponijela na sajam/buvljak. Sada, pretprošlu subotu sam na jedvite jade samo 4 komada/artikla. > Uzdamo se u neko bolje vrijeme, koje možda dolazi? x-) E vas se sjećam, sjećam se da sam kupila neki lančić za sestru jer sam izgubila njezin 😂 i došao je preslatko zapakiran u ukrasnu kutijicu poput ove na profilnoj i bila je još neka zamjena ali se naravno ne sjećam više o čemu se radilo.....ali definitivno jedna od prvih divnih suradnji
2022 02 21
> fancy33: > I ja slavim 10 ove godine! :") <3 🥳 > alicia: > Sretna godišnjica,Marlena :) Ja sam isto cijelu vječnost na krpicama,aktivna :) No neznam gdje to provjeriti 🙃🙃. ja sam samo pogledala otprilike u prve povratne informacije..mogla bih i preko maila ali odavno sam zaboravila lozinku za taj mail napravljen samo za potrebe krpica😆
2022 02 21
> mirela1956: > I meni je ove godine 10-ta obljetnica na MK. Nisam baš sigurna u kojem sam mjesecu otvorila profil, ali godina je bila 2012. Prodaja mi ide periodično. I da, potrebno je često dizati nove artikle. Novine u trgovini privuku poglede na Vaš profil. Imala sam (i imati ću još sigurno) puno lijepih suradnja. Pored prodaje, i poprilično sam kupovala (i kupovati ću). Sada sam pred selidbom pa se pokušavam rješavati viškova, ali i dalje mi nešto zapne za oko i eto, kupujem. Bez obzira na manjkavosti, volim ovu stranicu i redovno joj se vraćam. E ovo kao da sam ja pisala, od riječi do riječi. Mislim da se ne treba opirati potrebi za kupovinom pa makar i pred selidbu 👍🏼 ako je to neki ispušni ventil i ako je stvar koju kupujem nešto što će mi dati malu dozu endorfina 😊, naravno dok god je u granicama normale i osobnih mogućnosti i dokle god se "roba okrece" (kao neki balans kupljenog-prodanog/poklonjenog/zamijenjenog) Puno puta sam si mislila jao neću sada kupiti ovo, selim se uskoro, a jedna stvar sim-tam pri selidbi neće igrati ulogu. Ako selim perilicu za rublje i slično, kako će mi točno biti problem prenijeti još jednu majicu ekstra? 😊
2022 02 21
> marlenamarlena: > > KreativnoSelo: > > Meni je u 5.mj. 10 godina! :") > > Lošija je prodaja baš... mislim da smo svi u istom sosu. :') > > Nema nekog pravila. Ja tu i tamo odem na neki buvljak u Zg ali i tamo je sve to dosta slabo kako je nekoć bilo. Doslovno bih uspjela prodati sve što bih ponijela na sajam/buvljak. Sada, pretprošlu subotu sam na jedvite jade samo 4 komada/artikla. > > Uzdamo se u neko bolje vrijeme, koje možda dolazi? x-) > E vas se sjećam, sjećam se da sam kupila neki lančić za sestru jer sam izgubila njezin 😂 i došao je preslatko zapakiran u ukrasnu kutijicu poput ove na profilnoj > i bila je još neka zamjena ali se naravno ne sjećam više o čemu se radilo.....ali definitivno jedna od prvih divnih suradnji I ja Vas! :") Hehe daa nekoć sam radila taj nakit, ajme kako je to išlo, ko po traci i dosta dobra prodaja, odnosno dodatna zarada. Baš Vam hvala! Rado se sjetim davnih divnih suradnji :")
2022 02 22
> alicia: > Sretna godišnjica,Marlena :) Ja sam isto cijelu vječnost na krpicama,aktivna :) No neznam gdje to provjeriti 🙃🙃. Kad odete na svoj profil, na kraju piše broj, nekoliko znamenki. Mi sa 1000 i nešto više od tog smo tu od početaka stranice. Vi imate 21388 ... moguće ste 2012. ili 2013. došli. Otprilike.
2022 02 22
Čestitam na 10 godišnjici ! :)
2022 02 23
> marlenamarlena: > > mirela1956: > > I meni je ove godine 10-ta obljetnica na MK. Nisam baš sigurna u kojem sam mjesecu otvorila profil, ali godina je bila 2012. Prodaja mi ide periodično. I da, potrebno je često dizati nove artikle. Novine u trgovini privuku poglede na Vaš profil. Imala sam (i imati ću još sigurno) puno lijepih suradnja. Pored prodaje, i poprilično sam kupovala (i kupovati ću). Sada sam pred selidbom pa se pokušavam rješavati viškova, ali i dalje mi nešto zapne za oko i eto, kupujem. Bez obzira na manjkavosti, volim ovu stranicu i redovno joj se vraćam. > E ovo kao da sam ja pisala, od riječi do riječi. Mislim da se ne treba opirati potrebi za kupovinom pa makar i pred selidbu 👍🏼 ako je to neki ispušni ventil i ako je stvar koju kupujem nešto što će mi dati malu dozu endorfina 😊, naravno dok god je u granicama normale i osobnih mogućnosti i dokle god se "roba okrece" (kao neki balans kupljenog-prodanog/poklonjenog/zamijenjenog) > Puno puta sam si mislila jao neću sada kupiti ovo, selim se uskoro, a jedna stvar sim-tam pri selidbi neće igrati ulogu. Ako selim perilicu za rublje i slično, kako će mi točno biti problem prenijeti još jednu majicu ekstra? 😊 Hvala na podršci i razumijevanju 😊
2022 02 23
> alicia: > Ja sam isto cijelu vječnost na krpicama,aktivna :) No neznam gdje to provjeriti 🙃🙃. Prvu suradnju, ako gledate povratne, imali ste 15.4.2013. god. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/09071d7415d97e6708ec0adb16f373c5.jpg)
2022 02 23
OP čestitke na godišnjici! Meni bi bilo 15 god da su "Aukcije" preživjele. Prodaja ide slabo, a kupujem ako procijenim da je neka dobra prilika (što obično bude s kozmetikom). Što se tiče odgovaranja na poruke - davno sam napravila post na tu temu.. Nikada mi neće biti jasno ignoriranje upita ili ne-odgovaranje na moj odgovor. Čudno vrijeme i, ruku na srce, nove generacije, jel 😏 Al većina žena s kojima surađivah su krasne. Radi takvih sam još tu, i malo manje ogorčena 🙂
2022 02 24
Čestitke! :) Meni je skromnih 5 godina i u zadnje vrijeme ne ide a ma baš ništa. Nema upita nema prodaje :(
2022 02 24
> katarinamartina: > > alicia: > > Ja sam isto cijelu vječnost na krpicama,aktivna :) No neznam gdje to provjeriti 🙃🙃. > Prvu suradnju, ako gledate povratne, imali ste 15.4.2013. god. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/09071d7415d97e6708ec0adb16f373c5.jpg) Hvala,nisam se sjetila da tako pogledam :)
2022 02 26