Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Zara lover, prijevara ili?

Prije 12 dana uplatila sam ovoj korisnici Mango kožnu jaknu, od uplate se ne javlja, placena jakna i dalje stoji na profilu iste. Je li netko kupovao od ove korisnice i ima li možda njen broj telefona?
2022 02 19
Za početak ostavite negativnu ocjenu. 12 dana je previše. Napišite na koji ste Iban uplatili, možda je već na crnoj listi. Bojim se da ste prevareni.
2022 02 19
Hvala Vam za savjet
2022 02 19
Uplata je išla na Ema Steiner, ako je nekome poznato?
2022 02 19
Ako sam dobar profil gledala, korisnica je bila aktivna prije 11 dana. Može biti da ju je nešto spriječilo pa nije mogla na krpice, a ni poslati pošiljku. Može biti i da ste prevareni, nije prvi put ovakva tema otvorena kad netko nešto kupi, a prodavač samo ispari i u međuvremenu prodaje putem rezervnog profila. Za njezin broj pokušajte redom kontaktirati njezine najnovije suradnje, možda je nekome ostavila svoj broj. Svakako uz to pošaljite joj još jednu poruku, zatražite obrazloženje, ostavite i negativnu za suradnju. Lako negativnu obrišete ako razlog neslanja pošiljke bude dobro opravdan. I sretno!
2022 02 19
> mariac: > Uplata je išla na Ema Steiner, ako je nekome poznato? Napišite broj računa na koji je uplaćeno. Kako vidim 2017 su bile ove 3 povratne informacije.
2022 02 19
Malo sam se raspitala i preporučljivo je prijava mup- u i slanje zahtjeva banke za povrat novca. U svakom slucaju pokušat cu još doci do kontakta dotične.
2022 02 19
Ne znam gdje ste se raspitali, ali banka vam ne može vratiti novac bez dozvole vlasnika računa na koji je novac uplaćen, a mup ne reagira na prijave za iznos manji od 2000 kn - neka me upućenije krpičarke isprave ako se taj iznos promijenio u međuvremenu.
2022 02 19
Zasto niste ostavili negativnu,kao sto je vec napisano Da je korisnica poslala paket vec je odavno trebao stici Javite se korisnicima s kojima je surađivala dali netko ima njen kontakt Provjerite njene podatke sto vam je dala Mozda mozete naci adresu i kontakt telefon,njen ili njene obitelji Provjerite broj racuna dali se nalazi na crnoj listi
2022 02 20
12 dana je jednostavno previse, a da je bila sprijecena vjerojatno bi se ispricala i javila vam. I Naravno ostavite joj negativnu.
2022 02 21
Hvala vam za dobre savjete, pokušavam na sve načine i uz milijun poruka, al otkako je sjela uplata vec 13 dana se uopce ne logira na stranici. Nisu mi vise vazni ni novci, samo da netko drugi ne nasjedne na ovakvu foru. Baš me zanima da ako netko pokuša kupiti istu mango jaknu kožnu koja je jos na prodaju bi li istu prodala još nekome.
2022 02 21
I nakon što su vam svi napisali da ostavite negativnu vi to niste napravili. Normalno da će netko nasjesti ako nema negativne. Ne čitaju svi forum
2022 02 21
Meni ništa nije jasno, vidim na Zara_lover da se zadnji put logirala 19.5.2021 pa kako ste od nje išta kupili? Ili je to neki dupli profil.
2022 02 21
Uspjela nekako doci do kontakta i posrijedi je bio nemar i zaborav od 15 dana.
2022 02 23
> mariac: > Uspjela nekako doci do kontakta i posrijedi je bio nemar i zaborav od 15 dana. Moš mislit, nije zaboravila poslati iban za uplatu 🤔
2022 02 23
1 2