Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Želim to" i ni traga ni glasa

Ne razumijem taj poremećaj ili kako to već nazvati kad ti stigne upit "Želim to", napišeš dostupno i pametnice ni mu ni bu na to !! Koji vam je više, dajte prestanite s tim glupim slanjima. Što vam to znači??!!
2022 03 03
Ufff ja sam isto bas htjela otvorit tu temu.. Dobila sam vise takvih upita, bez dobar dan, bez iceg, samo "ja zelim". Sto mi je vec samo po sebi dosta nepristojno.. I ja lijepo odgovorim, pozdravim, pitam za slanje, mozda ako treba jos sto uslikati, i kasnije nikakvog odgovora...
2022 03 03
Evo ja sam imala 3 takva upita u nazad 7 dana. Obično pozdravim i napišem imaju li kakvih pitanja vezano za artikl, i ništa. Razumijem da se može dogoditi da slučajno stisneš "ja želim" pa pošalješ, ali daj onda napiši da je slučajno. I sad vrhunac svega, većini takvih ženica stoji u opisu profila da žele normalnu komunikaciju, da mole da se javiš ako odustaneš od kupnje, bez praznih poruka itd 😅
2022 03 03
Meni je to stvarno nevjerovatno, ne znam što im to znači, da zezaju ljude ili što.. A i taj upit sam po sebi je bez popratnog teksta pre glup, misliš si šta da ja uopće sad na to..
2022 03 03
Najbolje bi bilo da im uzvratite. Potiskajte i vi njima nekoliko njihovih oglasa "ja želim" i malo im zatrpajte inbox. 🤪🤪🤪 Ne znam jesu li za takve ikakve opcije učinkovite.
2022 03 03
> Lunass: > Najbolje bi bilo da im uzvratite. Potiskajte i vi njima nekoliko njihovih oglasa "ja želim" i malo im zatrpajte inbox. 🤪🤪🤪 > Ne znam jesu li za takve ikakve opcije učinkovite. Baš mi je to danas palo na pamet, mogla bi! :)
2022 03 03
Mislim da nove korisnice to miješaju s gumbom "Sviđa mi se". Na sve takve prazne upite ja uvijek odgovorim da je artikl slobodan ako su zainteresirani za kupnju. Pola ih se nikad više ne javi, pola uglavnom odmah kupi. :) Neke misle kako ja njih vučem za rukav da to kupe kao da nisu one prve poslale poruku, pa im drage volje pojasnim da meni dolaze notifikacije u inbox i email kad one stišću po "Želim to".
2022 03 03
> MariaTu1: > Mislim da nove korisnice to miješaju s gumbom "Sviđa mi se". > Na sve takve prazne upite ja uvijek odgovorim da je artikl slobodan ako su zainteresirani za kupnju. Pola ih se nikad više ne javi, pola uglavnom odmah kupi. :) Neke misle kako ja njih vučem za rukav da to kupe kao da nisu one prve poslale poruku, pa im drage volje pojasnim da meni dolaze notifikacije u inbox i email kad one stišću po "Želim to". Moguće i to. Ali evo ja ne znam, ja većinu takvih upita dobijem od žena koje imaju dosta povratnih, znači trebale bi znati čemu služi taj gumb. 😓
2022 03 03
Da, to je i meni misterij i pitam se da li je stvarno teško napisati jednu običnu prosto proširenu rečenicu. Prije mi je to znalo biti iritantno ali s vremenom sam skroz oguglala na takve "upite", sad zažmirim i dalje svojim poslom.
2022 03 03
Slazem se, u nazad par tjedana dobivam takve upite a onda ni traga ni glasa osobe se prijavljuju na profil a nista. Ne razumijem u cemu je fora i sta se radi ali jako nekulturno😊
2022 03 03
:'(
2022 03 03
Ja sam na to oguglala, i promijenila sam opis profila zbog toga. Ako se neko zeznio, a vidi da ne odgovaram, zeli baš artikl .. onda, nadam se, možda pročita opis profila, pa se ponovo javi... ako ne, nikom ništa... jednostavno mi je dosadilo bit ljubazna i pari kao da molim nekog... Jednostavno- ne odgovaram više na takve poruke
2022 03 03
> Lunass: > Najbolje bi bilo da im uzvratite. Potiskajte i vi njima nekoliko njihovih oglasa "ja želim" i malo im zatrpajte inbox. 🤪🤪🤪 > Ne znam jesu li za takve ikakve opcije učinkovite. Ova ideja mi se skroz sviđa👍😉
2022 03 03
:'(
2022 03 03
Jedna korisnica je kod mene nekoliko dana za različite oglase slala upit bez da je išta napisala. Pitala sam ju za to slanje upita i što bi ju zanimalo. Nije odgovorila. Onda je jedan dan poslala upit za neki opet drugi oglas i samo tražila podatke za uplatu. Niti smo se dogovorile o slanju, niti o mogućnostima pa sam joj napisala neke prijedloge osnovnog dogovora i da mi javi ako joj to odgovara pa ćemo razmijeniti podatke. I od tada nema više odgovora. Žena ima preko 100 povratnih. Nedavno mi je jedna korisnica u jednom danu poslala nekoliko upita za isti oglas i isto nije htjela ništa odgovoriti. Ima čudnih ovdje. Možda su neodlučni, možda zezaju. Ja znam da se nisam ovdje nekome zamjerila niti sam ikoga tako s upitima bez smisla zafrkavala. Mogu svima odgovoriti, izmjeriti što treba, ali nije u redu ako netko iz čistog mira samo zafrkava.
2022 03 04
1 2 3