Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Naknadno dizanje cijene - pitanje

Dakle, htjela sam kupiti jedan artikl koji je bio 90 kn, tražila sam podatke i slanje u kutiji M, prodavačica odgovori da je ukupna cifra 125 kn, odem ponovo na stranicu artikla i cijena je promijenjena na 100 kn. Ok, povećanje nije značajno, ali nekako me odvraća od nastavka suradnje. Kako biste postupili? Zanemarili jer nije neka razlika ili odustali iz principa zato što prodavačica nije ranije stavila željenu cijenu, već naknadno mijenja kad ste iskazali interes?
2022 04 22
Ja bih odustala,nije mi problem dati više nekoliko sam puta poslala naknadno kn ako nije stalo u manji paket a platila sam za s kako je bio dogovor, cura je poslala u većem ,ili slično ,ali za ovu bih odustala .Po meni malo ne fer ,i bezobrazno .
2022 04 22
I ja bih odustala. Ipak sami odlučujete koliko ćete nešto platiti i nije u redu da vam netko na brzinu servira drugu cijenu i ide na tu foru isprobavanja pa možda upali. Primjetila sam isto tako kod nekih korisnica kako im u opisu profila piše poštarina za Tisak S kutiju 25 kn. Mislim da ni takve stvari nisu u redu i da pojedinci kreiraju poštarinu po vlastitoj volji. Ako već misliš možda naplatiti par kuna više za gorivo ili kartu dok ideš slati paketić, onda radije povisi cijenu iz oglasa, ali nemoj ju mijenjati u zadnji čas po upitu.
2022 04 22
Imate pravo, hvala na komentarima!
2022 04 22
To mi se čini malo pokvareno ako je prije toga korisnica već poslala podatke i odlučila da kupuje po prvoj cijeni. Također bih joj napisala da se zahvaljujem i da mi ne odgovaraju novi uvjeti.
2022 04 22
Ne vidim svrhu dizanja cijene artikla,ako vec dogovara prodaju istoga Kao da ce ju tih 10kn spasiti u zivotu Napisati ,ne odgovara mi dizanje cijene nakon sto sam se javila za kupnju Na zalost toga je vec bilo na krpicama,neki su i duplo dizali cijene Samo zaobici takve,sreca pa nisu jedini
2022 04 22
Zahvalila bih se i odustala bez daljnjih rasprava,
2022 04 23
Ista stvar. Cura prodavala tenisice za 120kn. Odmah sam se po objavljivanju oglasa javila i zatražila odmah podatke za uplatu. Cura mi ostavi podatke. Nakon par minuta mi se javlja da ce ipak prodati drugoj curi jer joj se samoinicijativno ponudila 150kn. Užas.
2022 04 23
Doživjela ovdje nekoliko puta, ne znam jel misle da smo glupe pa nećemo skužiti da je cijena promijenjena ili što. A što se cijena slanja paketa tiče,jedna me neki dan tražila 40 kn za poštarinu, rekla joj hvala i doviđenja.
2022 04 23
Ili kad za majicu od 10kn nabiju poštarinu 30kn jer "ne isplati mi se ići do tiska zbog 10kn". Razumijem, ali onda to negdje i napiši ili jednostavno podigni cijenu majice? ženska glavo
2022 04 23
Definitivno nije u redu naknadno dizanje cijene. A što se tiče cijene slanja, iznosi Tisak kutija su jako dobro poznati. Prilikom prodaje uvijek odmjeravam veličinu/količinu artikala i dimenzije kutija doslovno na milimetar ,da korisnice ne plaćaju bezveze iznos veće kutije, ako stane u manju.
2022 04 23
> lanameric: > Doživjela ovdje nekoliko puta, ne znam jel misle da smo glupe pa nećemo skužiti da je cijena promijenjena ili što. A što se cijena slanja paketa tiče,jedna me neki dan tražila 40 kn za poštarinu, rekla joj hvala i doviđenja. 37kn je cijena paketa do 2kg , to možemo pošti zahvaliti :s , ali to nije nikakvo opravdanje prodavačima, postoji i preporučeno slanje, samo se treba informirati.
2022 04 23
Definitivno bi odustala,ne zbog tih 10kn,vec jer mi je to bas bezobrazno.
2022 04 23
To mi je katastrofa i ne bi iz principa uzela da je ne znam sto a evo sam i sama upravo izbacila torbu iz omiljenih koju sam mislila danas kupit jer joj je cudesno preko noci narasla cijena sa 500 na 800 kn.
2022 04 23
Jaaaako ružno i ne bih kupila ...prvo ljudskost a onda lova...
2022 04 24
1 2