Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

nbgpb77- ne javlja se nakon uplaćenog iznosa i ne šalje artikl

Prije 2 tjedna javila sam se nbgpb77 zbog Guliver torbe koju je prodavala. Razgovor je tekao ugodno, pričekala sam dok mi nije stigla izmjeriti dimenzije, i zatim sam prije 7 dana uplatila dogovorenu cijenu + poštarinu, i čekala da dobijem sms Tiska da me torba tamo čeka. Nisam dobila ni sms ni torbu. Nevena Bačić se ne javlja, ne odgovara na poruke, vidim da je zadnji put bila ulogirana prije 7 dana. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6e37bdb96793d3109136386d8068ea67.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/eebaa3f7b2312f1cdb419393dcbda36c.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/5858f28ac69402d621edb7cb2f42993e.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/569364a5c79075b4e47dd3fcf76c4c86.jpg)
2022 05 23
Imala sam slično iskustvo ali ne s ovom korisnicom. Ta s kojom sam imala suradnju imala je 2 negativne i suradnja je prosla ok. Nakon par mjeseci opet sam jos se javila za suradnju ali mi je od 5-6 artikala poslala 3 nakon 2 mjeseca zivciranja. Ostalo nije , pa sam ostavila negativnu a kako ih je skupila još par admin ju je blokirao. Imala je moj broj mobitela jer sam dala podatke za tisak i onda me je doslovce maltretira i ucjenivala da obrišem negativnu! Poslala je nakon par mjeseci sve i onda me doslovce nakon što sam obrisala negativnu ubijala psihički jer je ona poslala sve sto sam uplatila a ona je i dalje blokirana?!???? Nije mogla slati poruke s profila jer je bila blokirana ali je zato otvorila novi profil i nastavila sa svojim aktivnostima na krpicama... Zato Vam je moj najiskreniji savjet dobro procitati sve recenzije!
2022 05 23
Ima negativnih i neutralnih za uzimanje podataka i zavlačenje jako puno. Iako te Vi kupac ovdje bili, mene bi i to odbilo. Ta aljkavost, neodgovornost, bezobrazluk i zavlačenje drugih korisnica. Pronađite je na instagramu, facebooku i kontaktirajte... ili njene prijatelje, kako Vam draže i spretnije.
2022 05 24
Hvala Vam na odgovorima. Meni je ovo prvi put bilo gdje na internetima da mi se tako nešto desilo. Uvijek pogledam ocjene prije, ali nikad do sad nije uzela novce i ne poslala. I meni se zna desiti da ljudi danima pišu i dogovaramo kupoprodaju i na kraju se ne jave i ne plate, ali to ne uzimam toliko ozbiljno jer kužim da ne gledamo svi jednako na to. Ovo mi je. za prijaviti policiji internetsku prijevaru. Kako je Hrvatska selo i sve se može iskopati, pojavio se i broj i nazvala sam ju maloprije. Veli da je zaboravila.
2022 05 24
> Dubsta: Veli da je zaboravila. A novce nije zaboravila uzeti ]:(
2022 05 24
> vedranapv: > > Dubsta: > Veli da je zaboravila. > A novce nije zaboravila uzeti ]:( Baš to. I što sad? kad šalje artikl ili vraća novce? Jeste riješile?
2022 05 24
Rekla je da će poslati danas, pa čekam par dana da vidim. Zatim, ako se ništa ne promijeni- policija.
2022 05 24
Samo update avanture s torbom: nije poslala prije dva dana, kako je rekla :D već je maloprije javila da je poslala tek danas. Sutra će biti 14 dana otkako sam uplatila novce.
2022 05 26
> Dubsta: > Samo update avanture s torbom: nije poslala prije dva dana, kako je rekla :D već je maloprije javila da je poslala tek danas. Sutra će biti 14 dana otkako sam uplatila novce. Sve to napišete u povratnu informaciju, koja, naravno, nikako ne može biti pozitivna.
2022 05 27
> Dubsta: > Samo update avanture s torbom: nije poslala prije dva dana, kako je rekla :D već je maloprije javila da je poslala tek danas. Sutra će biti 14 dana otkako sam uplatila novce. Javite jeste li dobili na kraju torbu... 🤔😲😶
2022 05 27
Došla je torba. Došla je torba i mali dar uz to. Žena se još jednom ispričala. Trajalo je, ako gledam od uplate- 19 dana. Eto, hvala svima na pomoći.
2022 06 02
O wow. :') Najjače mi kad kasne, pogriješe i uz nagovaranje i molbe da napokon pošalju plaćeno - ona dodaju "poklon". Vidim tek sad da je blokirana, ali svakako negativnu ostavite tako... dodajte link na ovu temu eventualno.
2022 06 02