Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Clanica ivaiva5 prodala fejk baccarat rouge pod original

> teehee: > @Jakabeba, sve sam skužila. Super da ćeš vratiti lovu curi koja je od tebe kupila jer si joj, iako ne znajući, prodala fejk. Ni oglas nije sporan, ne razumijem ova pitanja koja ti se postavljaju. > Hodogram bi trebao biti sljedeći: svojoj kupilici vraćaš lovu, ona tebi parfem, a ti dalje "ganjaš" curu od koje si kupila. > Jedino ne kužim Lenipeni zašto je oglasila taj fejk na svome profilu. Naime, u FAQ-u je izričito naglašena zabrana prodaja kopija. > @sanjaurban, opet ti protiv ženskog mozga... Pa nije pobogu netko glup jer je žensko... Hvala dragom Bogu da ima i pametnih cura na ovom forumu kojima ne trebas nista crtati. Novci su vraceni mojoj kupilici koja moze to i potvrditi, a ja svoje necu dobiti! Ovo mi je skola za ubuduce iako moram priznati da sam do sada imala samo dobra iskustva. Svakome na savjest tko je dosao zaraditi varajuci druge! Hvala svima na pomoci. 🥰
2022 06 14
> EMINNAD: > Ne mogu reći hvala na odgovorima kad mi niste odgovorili da svi znamo,vi niste znali da je fejk ali mi vaš oglas to ne govori ,ustvari vaš se kupac treba zapitati da li je dobro pročitao oglas i da li zadlužuje povrat,ajmo sad ispočetka da ne zaboravimo 🤣Bezbrige sve ja pročitam ,. Evo mozda Vas zadovolji odgovor: Neeeee nisam znala da je fejk jer nisu ovdje svi strucnjaci za parfeme, vec sam i dalje vjerovala da je parfem original ali da je miris izmijenjen buduci da sam citala na punom mirisu da je isti reformuliran i da vise nije kao prije! U Puli na zalost nemamo takvih parfumerija kao sto ima npr. Zagreb, i nisam mogla sa nicime usporediti. Buduci da sam si sama kriva i glupa sto vjerujem ljudima, ocito ne treba, pa dobijem to sto dobijem. Parfem sam ocito u zabludi i neznanju stavila dalje u prodaju i napisala to sto sam vjerovala da je! Kada ga je cura koja ga je od mene kupila dobila i provjerila da li se radi o originalu javila mi se da mi kaze da je parfem fejk, a ja sam se nastavno javila iviivi5 i objasnila sve sto se vidi u porukama. Autenticnost je provjerila cura koja ga je od mene kupila.
2022 06 14
> jakabeba: > > EMINNAD: > > Ne mogu reći hvala na odgovorima kad mi niste odgovorili da svi znamo,vi niste znali da je fejk ali mi vaš oglas to ne govori ,ustvari vaš se kupac treba zapitati da li je dobro pročitao oglas i da li zadlužuje povrat,ajmo sad ispočetka da ne zaboravimo 🤣Bezbrige sve ja pročitam ,. > Evo mozda Vas zadovolji odgovor: > Neeeee nisam znala da je fejk jer nisu ovdje svi strucnjaci za parfeme, vec sam i dalje vjerovala da je parfem original ali da je miris izmijenjen buduci da sam citala na punom mirisu da je isti reformuliran i da vise nije kao prije! U Puli na zalost nemamo takvih parfumerija kao sto ima npr. Zagreb, i nisam mogla sa nicime usporediti. Buduci da sam si sama kriva i glupa sto vjerujem ljudima, ocito ne treba, pa dobijem to sto dobijem. Parfem sam ocito u zabludi i neznanju stavila dalje u prodaju i napisala to sto sam vjerovala da je! > Kada ga je cura koja ga je od mene kupila dobila i provjerila da li se radi o originalu javila mi se da mi kaze da je parfem fejk, a ja sam se nastavno javila iviivi5 i objasnila sve sto se vidi u porukama. Autenticnost je provjerila cura koja ga je od mene kupila. U principu ova Vasa poruka mi ima smisla samo ako ste to htjeli pitati ivaiva 5, koja je meni prva prodala parfem i rekla mi da joj je zao jer nisam pazljivo citala oglas ili poruku sad se vise niti ne sjecam . I da se povratu novaca niti ne nadam.
2022 06 14
ok, sad je jasnije, zbunjivale su ove prodaje dalje jer u istom trenutku kada je parfem vama trebao biti vraćen, bio je u oglasu kao fake za 350 kn, zato i postoji forum da se riješe stvari. Ovdje ima poznavatelja parfema, a kako sam shvatila, ako nema koda koji se može provjeriti odmah je s proizvodom nešto sumnjivo. Šta onda s tom Ivom? Pažljivo čitala oglas? Treba ju dobro nalupat.
2022 06 14
Da zato sam se i javila na forum jer mi je svakako bilo u interesu rjesiti nedoumicu kod mene, jer znam da ovdje ima jako dobrih poznavatelja parfema, koji ce znati bolje od mene, jer da sam ja dalje htjela nekoga svjesno prevariti sigurno se ne bi javljala na forum s problemom, nego bi se pravila luda kao ivaiva5! I jednostavno bi nestala. Za razliku od toga isti tren kad mi se lenipeni javila pokusla sam sve sto sam mogla. Ja sam novce vratila “lenipeni” tako da je meni savjest cista, a ivaiva je rekla da se be trebam nadati nikakvom povratu!!! I ne shvacam ju kad je rekla da bolje citam oglas, jos uvijek znam citati i jos sam dodatno pitala da li je parfem original na sto je ista rekla da je, tako da ne znam sta sam trebala iz toga shvatiti. Nebitno ja ocito nemam nacina da vratim svoje novce ali nema veze, ja uvijek kazem da ce karma odraditi svoje. 😉 Hvala svima…. Mozda je bilo malo zbunjujucih i nejasnih poruka ali nadam se da smo svi shvatili.
2022 06 15
> jakabeba: > Da zato sam se i javila na forum jer mi je svakako bilo u interesu rjesiti nedoumicu kod mene, jer znam da ovdje ima jako dobrih poznavatelja parfema, koji ce znati bolje od mene, jer da sam ja dalje htjela nekoga svjesno prevariti sigurno se ne bi javljala na forum s problemom, nego bi se pravila luda kao ivaiva5! I jednostavno bi nestala. Za razliku od toga isti tren kad mi se lenipeni javila pokusla sam sve sto sam mogla. > Ja sam novce vratila “lenipeni” tako da je meni savjest cista, a ivaiva je rekla da se be trebam nadati nikakvom povratu!!! > I ne shvacam ju kad je rekla da bolje citam oglas, jos uvijek znam citati i jos sam dodatno pitala da li je parfem original na sto je ista rekla da je, tako da ne znam sta sam trebala iz toga shvatiti. > Nebitno ja ocito nemam nacina da vratim svoje novce ali nema veze, ja uvijek kazem da ce karma odraditi svoje. 😉 > Hvala svima…. Mozda je bilo malo zbunjujucih i nejasnih poruka ali nadam se da smo svi shvatili. Stavite podatke od prodavacice u temu,ime prezime i broj racuna na koji ste uplatili Nek se sramoti Nemojte odustati od svog novca
2022 06 15
1 2 3