Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

zašto se zara artikli prodaju 5 puta brže od svega drugog? :') :') :')

ja imam upite samo za njihove komade(viših cijena od ostalih), između 100+ artikala. A svi drugi komadi su ljepši :') A nije ova sezona definitivno učitam npr 20 komada, i dok ne dođem do kraja već se netko javi za zaru, a ostalo ništa do daljnjeg
2022 06 19
> sanjaurban: > Moguće da je nastao zastoj zbog količine.. > Stvar kupljena prošlo ljeto za nekoga je već stara..i demode.. pa to sam i ja htjela reći, a zara ide
2022 06 19
> ivanamdd: > > sanjaurban: > > Moguće da je nastao zastoj zbog količine.. > > Stvar kupljena prošlo ljeto za nekoga je već stara..i demode.. > pa to sam i ja htjela reći, a zara ide Odgovarala sam nakon Bambi koja kaže da su joj sve Zare još na profilu..nemam zapravo pojma zašto je Zara tako popularna, najvjerojatnije zbog dizajna kojeg smatramo modernijim od H&M-a ili C&A, za urbane, mlade, moderne djevojke koje vole lijepo izgledati, našminkati se, izlaziti, a cjenovno nisu previsoki, traperice su 200 kn, majice 159 npr. haljine 300, to je za nekog tko ima love super povoljno prema nekim dućanima koji drže cijene, a tamo se oblače i starija gospoda (pa odmah uzmeš i veću količinu, naravno). Znači ispada da je Zara najbliže onom što jedna moderna djevojka treba. Sad, kako su Zare samo u velikim gradovima, raste, naravno internet prodaja, pa čak i ako se stvari mogu vratiti jer ne odgovaraju, korisnice izgleda artikle operu, pa obuku i onda ustanove da im je malo, veliko, ne stoji kako treba, pa puno toga završi i ovdje..Naravno, ima puno iznimki, djevojki koje imaju svoj stil, ŠPUD mode koja je nenadmašiva, mladih koji hodaju u jednim patikama dok se ne raspadnu (imam takvu doma), svatko bira prema sebi, svojem ukusu i svojim stavovima o važnosti odjeće na nama...Zara koja se ne prodaje na profilima vjerojatno je već zastarjela, komadi iz prošlih sezona koji više nisu IN jer su došli neki novi..
2022 06 20
Ja u zari nikad sebi nisam ništa našla da mi se svidjelo na prvu, ma ni na drugu, a bome ni na treću. Svaki put uđem da si kupim nešto, ali izađem razočarana izborom i kvalitetom. Jedino što sam dobro što sam si uzela je kaput i zimska jakna.
2022 06 20
Lan im je dobar, cijene standardne. Imam jednu plavu košuljicu otvorenih ramena i stegnutu u laktovima, ali brate, ne kupim to jer je Zara već jer mi se sviđa, a u ostalim dućanima sve najobičniji krojevi. Bila je jedna tema kako je curi došla košuljica koja je trebala biti Zara, a nije. Pa je otvorila temu. Nemrem naći tu temu, baš sam htjela priupitati bi li zadržala košulju i bila zadovoljna njome da na njoj piše Zara? Naravno da treba pisati Zara ako si to naručio i dogovorio, ali me zanima i ovaj odgovor.
2022 06 20
> Rina_07: > Ja u zari nikad sebi nisam ništa našla da mi se svidjelo na prvu, ma ni na drugu, a bome ni na treću. Svaki put uđem da si kupim nešto, ali izađem razočarana izborom i kvalitetom. Jedino što sam dobro što sam si uzela je kaput i zimska jakna. Isto kao i ja, svaki put malo prošvrljam ali u cijelom životu sam kupila 7 stvari ad kojih 2 za poklon
2022 06 20
> sanjaurban: > Lan im je dobar, cijene standardne. Imam jednu plavu košuljicu otvorenih ramena i stegnutu u laktovima, ali brate, ne kupim to jer je Zara već jer mi se sviđa, a u ostalim dućanima sve najobičniji krojevi. Bila je jedna tema kako je curi došla košuljica koja je trebala biti Zara, a nije. Pa je otvorila temu. Nemrem naći tu temu, baš sam htjela priupitati bi li zadržala košulju i bila zadovoljna njome da na njoj piše Zara? > Naravno da treba pisati Zara ako si to naručio i dogovorio, ali me zanima i ovaj odgovor. Pozdrav Ovdje je link teme https://mojekrpice.hr/forum/t/278417/lazno-tagiranje-helena295
2022 06 20
> Isto kao i ja, svaki put malo prošvrljam ali u cijelom životu sam kupila 7 stvari ad kojih 2 za poklon Ja ni toliko /: Cini mi se davno je bila tema Zara ,prije 3-4 godine a ja imam isti broj artikala i sad …kupila preko neta sve nista u dućanu Dva sakoa i košulja ,za traperice nisam ziher jedne ili dvoje .koljulja neobičnog kroja cesto je nosim sakoe rijeđe trapke onako zimi recimo svaka dva tri tjedna . Sve sto sam gledala u dućanu nije sjena onoga sto sam kupila preko neta ,a ovih 5 stvari koje imam nosim i ko nove su ,nisu neke moderne trendovske nego basic ,pa eto nisu jos izašle iz mode. Jos jedna za zaru Sin od susjede radi u zari tvrdi da neki artikli na netu ni ne dođu u ducane ,kako je slučaj sa mojom košuljom ,nikad je nisu imali u dućanu
2022 06 20
Zara je popularna zato što stalno izbacuju nove komade odjeće što je primamljivo curama koje često vole ići u shopping, i žele svaki put probati novu robu. Baš zbog toga se jako puno kupuje, pa nakon jednog ili par puta nošenja završi na krpicama Ali zna zara imati i kvalitetne robe. Meni su njihove traperice što se tiče cijene sasvim u redu, a volim i kupiti običnih majica koje operem nebrojeno puta i dalje se super drže
2022 06 20
Znaju imati dobre sakoe, hlače, bluze i haljine, a sve ovisi i o kroju i materijalu (pamuk, viskoza, lan da, poliester nikako).
2022 06 20
> ValerijaDM: > Znaju imati dobre sakoe, hlače, bluze i haljine, a sve ovisi i o kroju i materijalu (pamuk, viskoza, lan da, poliester nikako). Da, lan im je kvalitetan. Imam dvoje zarinih lanenih hlača i nosim ih već par ljeta
2022 06 20
Većina moje obleke je starija od mene, a ja imam 5 banki :D tako kad mi netko spomene Zaru i kvalitetu zajedno, uh x-) I još kad spoje Zara i vintage ajoj. Iskreno mislim da curke nose Zaru sve dok jednom ne nalete na stvarno kvalitetan komad odjeće. Uz to današnja hrvatska modna scena je izuzetno živa i kvalitetna. Pa za sve cure preporuka, ako već niste kao ja u prošlim vremenima, pogledajte naše dizajnere-ce. :D
2022 06 21
> vintage.red.cat: > Većina moje obleke je starija od mene, a ja imam 5 banki :D tako kad mi netko spomene Zaru i kvalitetu zajedno, uh x-) > I još kad spoje Zara i vintage ajoj. > Iskreno mislim da curke nose Zaru sve dok jednom ne nalete na stvarno kvalitetan komad odjeće. > Uz to današnja hrvatska modna scena je izuzetno živa i kvalitetna. Pa za sve cure preporuka, ako već niste kao ja u prošlim vremenima, pogledajte naše dizajnere-ce. :D Nisu li naši dizajneri skupi? Također, svečane, elegantne i posebne stvari trebam par puta u životu (kakve vidim kod naših dizajnera). Trebam odjeću za svaki dan- šetnja oko jezera, odlazak u dućan, posao (što ležernije i udobnije to bolje), neko putovanje, boravak na moru, planina, priroda....nemam ja prilika za dizajnera..
2022 06 21
1 2