Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

fali pol paketa

Pozdrav svima, evo razglabam sama sa sobom hoću li uopće ovako nešto postavljati na forum, ali ne mogu proći preko nekih stvari. Dakle, korisnicu sam pitala koja je zadnja cijena za lot za nokte i rekla je da mi može eventualno još uključiti poštarinu. Sve okej, zahvalim se jer čekam odgovor još jedne korisnice kod koje je lot jeftiniji i mogu ga osobno preuzeti. Dotična mi se javi nakon dva dana jesam li još uvijek zainteresirana jer ona želi prodati i neka ponudim cijenu. Budući da mi se druga korisnica nije javljala, pristala sam. Zamolila sam da naglasi u pošti da se pošalje na paketomat jer ona nije mogla slati tiskom, a ja u studentskom domu po paket s papirićem moram na drugi kraj grada. Dogovorile se mi, žena je pristala na moju ponudu i još sam joj uplatila 40 kn za poštarinu umjesto 30 jer mi je izašla u susret. Na prvi pogled kad je paket stigao ja oduševljena, sve radi (lampa, brusilica). Nakon toga idem čisto informativno vidjet što je sve trebalo bit u paketu jer mi se činilo nekako malo lakova. I skužim da od 11 lakova koji su trebala biti u lotu, ja imam 6.
2022 06 20
Ženi sam napisala da sam zadovoljna s paketom ali da je trebala naglasiti da u nižoj cijeni neće bit pol lakova uključeno. Ukoliko joj nije niža cijena odgovarala, trebala je tako i naglasiti, a ne poslati polovičan paket. Pokušala sam s još dvije poruke (odmah po primitku i nekoliko dana nakon) razjasniti situaciju da mi se barem opravda, ali vidim da namjerno izbjegava iako se uredno prijavljuje. Neću se sramotit za nekoliko dodatnih lakova, ali htjela sam da svi vide da i nakon 400 pozitivnih ocjena možete ostati prevareni. Iako sam studentica i dotična je to znala, očito je mislila da se na takvima poput mene može proći bolje. Toliko od mene, nisam osoba od negativnih, ali ne želim da ostane samo na tome jer nismo svi našli novac na cesti. Lijep pozdrav :)
2022 06 20
Strasno... i koji je njen odgovor na sve to vaše? Kad ste rekli da fali lakova?
2022 06 20
> VolimModu26: > Strasno... i koji je njen odgovor na sve to vaše? Kad ste rekli da fali lakova? Nema odgovora, zato je tužno i žalosno.
2022 06 20
Bravo za negativnu Znaju vam ovdje djevojke izvuci oglas,pa samo malo strpljenja javit ce se sigurno i postaviti oglas da se vidi stanje oglašenog lota. Bas svaki dan sve gore i gore ….neznam stvarno sta bi rekla
2022 06 20
Uh, trebale bi biti i teme o lijepim suradnjama, ovako ispada da su samo neke neugodne..
2022 06 20
Još ste i studentica. Ljute me takve stvari. Imam divna iskustva ovdje, ali ima i ovih drugih. Gospođa da je o.k.trebala bi vam poslati ono što duguje. Prvo obraz, onda tek novac. Sretno.❤
2022 06 20
I slanje na paketomat je 19,90 a ne 30 kn
2022 06 20
Neka prodavacica napravi povrat djela novca Oglasi lot a na kraju dio lota ne posalje Definitivno za negativnu ocjenu i povrat
2022 06 20
> ninazeta: > I slanje na paketomat je 19,90 a ne 30 kn Bas mrzim to varanje na postarini. I meni je jedna trazila uplatu za L kutiju jer ona zna da nece stati u M a na kraju posalje u M kutiji i niti ne spomene. Da je stavila 10 kn skuplji artikl, a nije varala na postarini, to bi bila lijepa suradnja
2022 06 21
Javite se adminu da vam izbriše nezasluženu negativnu
2022 06 21
> embrace: > Javite se adminu da vam izbriše nezasluženu negativnu Javila sam se, nadam se da će biti tako..
2022 06 21
> iClassy: > > embrace: > > Javite se adminu da vam izbriše nezasluženu negativnu > Javila sam se, nadam se da će biti tako.. Ne posalje sve sto je trebala u paketu,jos ima obraza ostaviti negativnu Neki stvarno nemaju obraza niti kulture
2022 06 21
Neka pošaljiteljica paketa napiše di su lakovi. Jesu se razbili ili pali s prozora?
2022 06 21
> sanjaurban: > Neka pošaljiteljica paketa napiše di su lakovi. Jesu se razbili ili pali s prozora? Evo objašnjenja, drugi put dok budete slali nešto naplatite i cijenu benzina do pošte ako ćemo ovako razmišljat.. "Draga moja taj komentar ti nije trebao!S moje strane nije u redu al et tako je ispalo,u tom trenu kad sam pakirala sam smatrala da je to u redu! Jer je set punooo plaćen,ti kažeš da si platila 10 kuna skuplju poštarinu,ja sam ti za svaki taj artikl platila poštarinu,jer nisam bila te sreće da tako jeftino prođem i nađem sve kao Ti!"
2022 06 21
1 2