Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Što mislite o ovome?

Priča ide ovako, prošli tjedan se javim za majicu koja košta 50 kn, tražim podatke I uplaćujem odmah, plaćam i 15 kn za poštarinu,kaže korisnica salje poštom, ok računam 15 kn za tanku majicu/bodi je sigurno dovoljno za preporuku. Tjedan dana nakon nema paketa, javljam se korisnici koja kaže poslala je obično, na moj upit zar 15 kn nije bilo dosta za slanje preporučeno,kaže niste precizirali stići će vam ,stalno šaljem obično. Evo jutros nakon tjedan dana iščekivanja ispred vrata ugledam paketić,zamotan u najlonsku vrecu(od smeća, tako nesto), pogledam gore 6.20 poštarina. Obična naravno. Uplaceno 15,koliko je i traženo. Suradnja kakva? Da se žalim na slanje običnom poštom, na čekanje paketa koji je mogao i ne doći. Da tražim nazad svojih 7 kuna ostatka, ispasti ću cjepidlaka. Ali dokle više varanje na poštarini,pa neće se niko obogatiti za tih par kuna,neću ni ja osiromašiti ali meni kao kupcu, nakupi se, 7 tamo,2 ovamo i tako...🙄
2022 06 21
Korisnica je ocito htjela ustedjeti jos novca prilikom slanja,inace nebi slala obicnom postom Lako se je moglo dogoditi da posiljka ne stigne uopce
2022 06 21
> kozmetika88: > Korisnica je ocito htjela ustedjeti jos novca prilikom slanja,inace nebi slala obicnom postom > Lako se je moglo dogoditi da posiljka ne stigne uopce Pa to mi i je najveći problem. Čekala sam taj paket evo više od tjedan dana otkako je poslan. Na kraju ga nadjem ispred kuće .🙄 Nisam joj ja određivala cijene na profilu pa da je morala tako postupiti. Ja nekad kad šaljem tiskom pa mi teta stavi u kuvertu ili manji paket, odmah ponudim povrat od 5 kn ali ovo ovako mi je baš bzv.
2022 06 21
Tražiti povrat preplaćene poštarine. Nije to cjepidlačenje. Moglo je i ne stići. Ako ne želi vratiti, stisnuti negativnu sa objašnjenjem.
2022 06 21
> NomadOrganic: > Tražiti povrat preplaćene poštarine. Nije to cjepidlačenje. Moglo je i ne stići. > Ako ne želi vratiti, stisnuti negativnu sa objašnjenjem. Ovako.
2022 06 21
Joj to šteđenje na poštarini pa šutnja kad je cifra duplo manja mi je presmiješna stvar, zbog kakvih sitnica neki prodavači stvaraju neugodne suradnje.. Ono što su cure gore rekle sve stoji, nevezano za to bih ti samo preporučila da sljedeći put naglasiš da želiš da se šalje kao preporučena pošiljka jer takvih korisnika ima više, a i lako može doći do nesporazuma, te vjerujem da ti to neće biti zadnja takva suradnja. Ne želim da ispadne da solim pamet, samo dajem savjet haha. Na taj si način mirne duše - znaš otprilike cifru koja te očekuje, znaš da paket možeš pratiti. Sretno s rješavanjem ove situacije! 🤞
2022 06 21
Mene je tako izvozala jedna (dok sam tek otvorila profil ) da joj šaljem obično , i onda se žalila da joj paket nije došao (nemaš dokaz) uredno vratila novac i vidim za desetak dana prodaje tu ogrlicu (čudom stiglo jel) niti javila niti ista , dobila novce i ogrlicu , evo ti škole… vise ne šaljem ništa obično
2022 06 21
> MaliPrincLu: > Mene je tako izvozala jedna (dok sam tek otvorila profil ) da joj šaljem obično , i onda se žalila da joj paket nije došao (nemaš dokaz) uredno vratila novac i vidim za desetak dana prodaje tu ogrlicu (čudom stiglo jel) niti javila niti ista , dobila novce i ogrlicu , evo ti škole… vise ne šaljem ništa obično I sama sam tako prosla,tako da vise nikada ne saljem obicno
2022 06 21
Evo moje situacije koja mi je ostavila baš gorak okus. Kupila sam suknju 180 kn i platila sam 22 kn (tada je paket u pošti bio 20 kn i ja sam nadoplatila još 2 kn dodatno da mi dođe na kućnu adresu, ne u poštanski ured) i zamolila sam prodavačicu da naglasi u pošti da paket ide na adresu, ne na poštanski ured. Prodavačica je poslala bez ikakve preporuke, obično... kada paket nije stigao (nikad nije stigao, prošlo je već 2 godine) mene je napala da sam ja tražila nešto što je nemoguće putem pošte i da je zbog mene izgubila vremena na šalteru, da nitko nije znao što ja hoću u pošti i da je ona izgubila svoj predmet. Jedva mi je vratila tih 180 kn, bez poštarine jer eto i ona je na gubitku jer sam ja tražila nešto od nje što je nemoguće, a ona je zbog toga ostala bez svog predmeta... To što je ona nesposobna, nije moja greška, ali kad se nekome ne mogu objasniti neke stvari, nema tu razgovora niti dogovora... Ja sam tada imala oko 70-ak povratnih ona je imala preko 250... kad sam joj rekla zašto me nije nazvala da me pita na licu mjesta, u pošti, rekla je da nije imala vremena, da je žurila...
2022 06 21
Ne šaljem više obično nakon što su mi se izgubili paketi.
2022 06 21
Ma ona je odredila poštarinu 15 kn, i sama šaljem poštom i znam otprilike koliko je postarina tako da sam računala sigurno je preporučeno jer 15 kn za tanku majicu je i više nego dovoljno. Platim 12 kad šaljem. Za traperice platim 15. Al ok, da bi mi nakon upita rekla da nisam precizirala kako da šalje i da ne zna koliko je platila poštarinu. Pa mislim , neće se niko obogatiti na 7-8 kn Al ono.. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/2970710929ec9ac6c27c25f814c46a7d.jpg)
2022 06 21
Dešavalo se, nije prvi puta, često bude tu razlika u par kuna u slanju, kad uplatim za preporuku a dobijem obično i šutiš i tako, i onda se jednog dana upitas pa dokle tako i zašto, nije nama nikome s neba palo.
2022 06 21
Ja sam stavila sve artikle 10 kn više da ne moram varat ,:)
2022 06 21
> SamoDalmatinka: > Dešavalo se, nije prvi puta, često bude tu razlika u par kuna u slanju, kad uplatim za preporuku a dobijem obično i šutiš i tako, i onda se jednog dana upitas pa dokle tako i zašto, nije nama nikome s neba palo. Vi ste u pravu. I trebala je poslati preporučeno.
2022 06 21
> SamoDalmatinka: > Priča ide ovako, prošli tjedan se javim za majicu koja košta 50 kn, tražim podatke I uplaćujem odmah, plaćam i 15 kn za poštarinu,kaže korisnica salje poštom, ok računam 15 kn za tanku majicu/bodi je sigurno dovoljno za preporuku. > Tjedan dana nakon nema paketa, javljam se korisnici koja kaže poslala je obično, na moj upit zar 15 kn nije bilo dosta za slanje preporučeno,kaže niste precizirali stići će vam ,stalno šaljem obično. > Evo jutros nakon tjedan dana iščekivanja ispred vrata ugledam paketić,zamotan u najlonsku vrecu(od smeća, tako nesto), pogledam gore 6.20 poštarina. Obična naravno. Uplaceno 15,koliko je i traženo. > Suradnja kakva? > Da se žalim na slanje običnom poštom, na čekanje paketa koji je mogao i ne doći. Da tražim nazad svojih 7 kuna ostatka, ispasti ću cjepidlaka. Ali dokle više varanje na poštarini,pa neće se niko obogatiti za tih par kuna,neću ni ja osiromašiti ali meni kao kupcu, nakupi se, 7 tamo,2 ovamo i tako...🙄 Ista stvar mi se dogodila u jednoj zamjeni. Poslala preporučeno, a dobila nakon dužeg čekanja pošiljku zamotanu u običnu najlonsku vrećicu i poslanu običnim putem. U pitanju je bila neka haljinica, tunika, ništa specijalno niti markirano, ali dođe ti za plakat. Očito je ta vrećica bila masna ili tako nešto, jer je haljina bila puna masnih mrlja. Ta korisnica se nije ni javljala nakon što sam joj prigovorila. Ostavila sam negativnu, otvorila isto temu. I nikom ništa, poslije mene je opet imala suradnje, ne znam zašto. Ili neke korisnice ne čitaju povratne ili je nešto drugo u pitanju.
2022 06 21
1 2 Sljedeći