Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MATEJA MIKULIĆ (team27) OPREZ!!! Prožvakano stotine puta

Zasto podatci prodavacice i br racuna nisu na crnoj listi Kao sto sam napisala vec ,ime i prezime doticne u naslov teme A sve podatke adminu ,da ju upise na crnu listu To sto je blokirana bas nista ne znaci Novac dobili niste nazad A ona ce ponovno otvorit profil i nastaviti po starom I opet ce netko biti prevaren Ona ima i jaknu i Vase novce A sta Vi imate od toga Samo zivciranje
2022 10 01
Moderatorica mu je rekla u negativnu staviti link od ove teme, a nuje mi receno da adminu dam podatke, ja ko budala trazim crnu listu, evo proslijedila... Znaci u naslov teme podatke? Okej! Ja sam slikala njezine stvari i povremeno cu ih traziti po krpicama KAKO SE MIJENJA NASLOV TEME?? 🤔🤔🤔
2022 10 01
> Nitospitos: > Moderatorica mu je rekla u negativnu staviti link od ove teme, a nuje mi receno da adminu dam podatke, ja ko budala trazim crnu listu, evo proslijedila... > Znaci u naslov teme podatke? Okej! > Ja sam slikala njezine stvari i povremeno cu ih traziti po krpicama > KAKO SE MIJENJA NASLOV TEME?? 🤔🤔🤔 Kad otvorite svoj prvi post,dolje u desnom kutu je olovka,pa to kliknete i mjenjate naziv Evo meni i dalje nije jasno da netko to uvali,spremi lovu u đep i dalje nastavi kao da nije nista bilo Meni je bitno da kupac bude zadovoljan,kad mi jave da im sve super odgovara,ja sretna Isto tako kad kupim nesto,sretna budem da mi odgovara A ne ovo,netko nema stida sta god da napravi
2022 10 01
To sam zakljucila da ONE jednostavno imaju svoju istinu, tako im je lakse opravdati se pred sobom, kaj joj je to trebalo? Svu robu sam joj slikala i provjeravat cu. Hvala na upizorenju kozmetika!sto se mene tiče može i grublje! Tako i treba, ako nam vec toliko vremena poklonite onda je red da mi dovrsimo priču, a ne da bude zaboravljena.
2022 10 01
> kozmetika88: > Zasto podatci prodavacice i br racuna nisu na crnoj listi > Kao sto sam napisala vec ,ime i prezime doticne u naslov teme > A sve podatke adminu ,da ju upise na crnu listu > To sto je blokirana bas nista ne znaci > Novac dobili niste nazad > A ona ce ponovno otvorit profil i nastaviti po starom > I opet ce netko biti prevaren > Ona ima i jaknu i Vase novce > A sta Vi imate od toga > Samo zivciranje Sad ja imam pitanje.Sta ako prepoznamo novi profil blokirane prodavacice koja se nalazi na crnoj listi?Javiti adminu,ima li smisla?
2022 10 02
> Nitospitos: > To sam zakljucila da ONE jednostavno imaju svoju istinu, tako im je lakse opravdati se pred sobom, kaj joj je to trebalo? Svu robu sam joj slikala i provjeravat cu. Hvala na upizorenju kozmetika!sto se mene tiče može i grublje! Tako i treba, ako nam vec toliko vremena poklonite onda je red da mi dovrsimo priču, a ne da bude zaboravljena. Jeste je našli na fejsu? Instagramu? Slikati sve prijatelje, kumove, rođake pa im se početi redom javljati ako ona ni tamo ne bude odgovarala na poruke. Upaliti će vjerujte.
2022 10 02
> ninazeta: > > kozmetika88: > > Zasto podatci prodavacice i br racuna nisu na crnoj listi > > Kao sto sam napisala vec ,ime i prezime doticne u naslov teme > > A sve podatke adminu ,da ju upise na crnu listu > > To sto je blokirana bas nista ne znaci > > Novac dobili niste nazad > > A ona ce ponovno otvorit profil i nastaviti po starom > > I opet ce netko biti prevaren > > Ona ima i jaknu i Vase novce > > A sta Vi imate od toga > > Samo zivciranje > Sad ja imam pitanje.Sta ako prepoznamo novi profil blokirane prodavacice koja se nalazi na crnoj listi?Javiti adminu,ima li smisla? Javiti adminu da blokira
2022 10 02
Nemam ni fejs ni insagram, nemam vremena za to jer mi krpice oduzimaju previše vremena, ta brzina komuniciranja, to konstantno ulogiravanje, iscrpljujuće😂😂😂
2022 10 02
1 2 3 4 5