Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

MATEJA MIKULIĆ (team27) OPREZ!!! Prožvakano stotine puta

Gospođa bi trebala napraviti povrat bez daljnje diskusije. Vidjeli smo jučer na drugoj sličnoj temi kako je završila prodavačica. Umjesto da popusti, priznao pogrešku, zaradila je blok. Tako da sam mišljenja bolje je priznati grešku, svakome se od nas može dogoditi ali je zato odmah ispravimo. Ovako, neće ništa postići što nudi djelomično povrat za jaknu koja je krivo izmjerena i još k tome oštećena. Javite joj neka napravi povrat dok još nije kasno i neka ne piše gluposti da ste je Vi podrapali. Dokle se može još sramotiti.
2022 09 26
Jakna joj je jučer poslana a na njoj je da odluči, nazalost mi se admini ne javlja, nije mi se javila ni prije par mjeseci... A, negativna nek ostane, sviđa mi se😊
2022 09 26
Nije mi jasna ta tvrdoglavost ljudi, ako je zeznula stvar, onda priznaj grešku, vrati novac i doviđenja. Čemu natezanje, a očigledno je pogriješila?! Nadam se da će se ipak riješiti i da će vam vratiti novac
2022 09 26
Neznam, pokušavam ući u tu psihu, valjda ona ima svoju istinu... Znam da ju muci ta negativna, ocjena, a tko zna, možda joj admini obriše... Meni je moja super, nek ostane, sto se mene tiče, ako se ikome da to čitat 😂😂😂😂
2022 09 26
S tim sto ste malo “pukli” njoj ste samo dali izliku da vam ne vrati novac, eto meni nije bas izgledalo kao da je uopće imala i namjeru vratiti , nemojte pustiti nadam se da će vam ipak uplatiti . Nije jakna ni za polje
2022 09 27
Nitko od adminija mi se ne javlja tak da neznam. Pukla sam odmah jer sam skuzila po prvoj poruci da ce biti rasprave i da niš od toga, te dugacke price kao ovi u saboru, a niš ne kaže konkretno, osim da mi ne planira vratit novce i da je jakna oživjela i sama se šivala dok se dosađivala u ormaru😂😂😂
2022 09 27
Bilo bi korektno od prodavateljice da vrati novac jer tu se nema što puno pričati stvar je očita, vratiti novac sa poštarinom , zar je tako teško priznati grešku i riješiti sve ljudskim putem nego stvarati tu trakavicu sa svojim profilom, pa neznam tko Vas neće smemorirati za daljnju suradnju jer kad se ova jakna vidi nebih hvala ni da je badava. sve na Vašem profilu. Zato skratite sebi i kupilici daljnje mrcvarenje napravite povrat novca sa poštarinom., jer ta tvrdoglavost je i ovu ovih dana odvela u blok., pa će tako i Vas zar je tako teško reći pogriješila sam , predvidjela ili bilo što. :s
2022 09 27
Kaj se sve clanice koje ne izvrse povrat blokiraju? DOBRO, GDJE SU ADMINISTRATORI?! Zasto ne odgovaraju pobogu, da zavrsimo s ovom temom? 🤔🤔🤔
2022 09 27
> Nitospitos: > Kaj se sve clanice koje ne izvrse povrat blokiraju? DOBRO, GDJE SU ADMINISTRATORI?! Zasto ne odgovaraju pobogu, da zavrsimo s ovom temom? 🤔🤔🤔 Nitospitos, preporučila bih Vam da u svojoj povratnoj stavite i sliku jakne jer slika govori najviše o ovoj apsurdnoj prodaji i odbijanju povrata. Sad vidim da je i Vama ostavila negativnu, pa što je ljudima..meni bi bilo neugodno
2022 09 27
Napisala je, ''Nakon sto je paket preuzela salje mi slike kako ona kaze "krpe" iako ista nije ni slicna tome''. Znaci, sto se nje tice, ta jakna nije ostecena ,:(
2022 09 27
Imate svu prepisku tu u temi a mija prva poruka njoj nakon preuzimanja je na početku. *krpa* je samo u povratnoj😊😊😊, htjela sam sto kracu povratnu ostavit, tko treba skuzit skuzit ce, tak da necu sliku stavljat, ovo kaj je ona meni u povratnoj ostavila, mahabharatu, neznam kom se to da citat, a nije ni istinita, al velim, to mi je najmanji problem, više me zanima kad ce mi se netko javiti, ili nju upozoriti
2022 09 27
> Nitospitos: > Kaj se sve clanice koje ne izvrse povrat blokiraju? DOBRO, GDJE SU ADMINISTRATORI?! Zasto ne odgovaraju pobogu, da zavrsimo s ovom temom? 🤔🤔🤔 Da slažem se..
2022 09 27
A, ovaj slucaj vjerovatno ide u ladicu, bit ce "cold case" 🙄
2022 09 28
Bit ce strasno ako joj ovo prođe bez ijedne packe, nije fer, jakna joj je stigla, novce neda i ne dobiva kaznu. ne razumijem zasto ne dobivam odgovor od administratora, to je vec drugi put. Malo sam frustrirana...
2022 09 28
> Nitospitos: > Bit ce strasno ako joj ovo prođe bez ijedne packe, nije fer, jakna joj je stigla, novce neda i ne dobiva kaznu. ne razumijem zasto ne dobivam odgovor od administratora, to je vec drugi put. > Malo sam frustrirana... Ukoliko jos uvijek nema odgovora od admina Javite se na ovaj mail ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0d2b70d643b6004ac860a3aabde69c2e.jpg)
2022 09 28