Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povrat? DA ili NE

> fashionitem: > Gospođa je krivo izmjerila, zato je dobila ovih 7 cm, način na koji ste vi mjerili je pravilan (9cm). Imate svakako pravo na povrat ovih od 9 cm, ja bih ovo poslala prodavačici da vidi način mjerenja. E sad mi je jasno 🤣🤣 drago mi je da su ove druge 3cm.
2022 09 28
Hvala Vam! Za te sljokicaste me je i zanimalo jer mi je za njih napisala mjeru. Za Zarine sam na oko odmah vidjela da su niske, a slike obje sam samo stavila za usporedbu. > fashionitem: > Gospođa je krivo izmjerila, zato je dobila ovih 7 cm, način na koji ste vi mjerili je pravilan (9cm). Imate svakako pravo na povrat ovih od 9 cm, ja bih ovo poslala prodavačici da vidi način mjerenja.
2022 09 28
Nadam se da ćete riješiti :")
2022 09 28
Uopce nebitno koliko su druge jer sam odmah vidjela na slici kakav je model, a i imam par zarinih takvih modela pa znam. Ali ako bas hocete evo: jel ovo 3 cm? > EMINNAD: > > fashionitem: > > Gospođa je krivo izmjerila, zato je dobila ovih 7 cm, način na koji ste vi mjerili je pravilan (9cm). Imate svakako pravo na povrat ovih od 9 cm, ja bih ovo poslala prodavačici da vidi način mjerenja. > E sad mi je jasno 🤣🤣 drago mi je da su ove druge 3cm. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/7a5118b7b4cecc207d7a0895ef899567.jpg)
2022 09 28
Kako ste rjesavali ovakvu situaciju s obzirom da su u L kutiji (tisak) dosle obje štikle. Ja sam platila sveukupno s tiskom 192kn obje ( tisak je bio 32kn). Znaci jedne su bile 80kn. Koliko traziti za tisak/postarinu, to mi je sad malo nejasno.
2022 09 28
Dobro da upravu ste da su te šljokičaste bile i 7cm duplo su visoke ,preciznije ćak i više od duplo za da ne bude da ne znam i računati🤣. A da ne pričamo 9cm 3puta tri uh uh ,za svakodnevno i sama nosim i sama te niže ,a one bi čuvala za Novu godinu.🤣
2022 09 28
> KaroKaro: > Kako ste rjesavali ovakvu situaciju s obzirom da su u L kutiji (tisak) dosle obje štikle. > Ja sam platila sveukupno s tiskom 192kn obje ( tisak je bio 32kn). Znaci jedne su bile 80kn. Koliko traziti za tisak/postarinu, to mi je sad malo nejasno. Pa u koju kutiju će stati ,sad ne znam koja dužina stopala ,ali ako već šaljete nazad nadam se da ste sve dogovorile oko povrata .ja sam slala u m kutiji bila je veličina 38 vel jedan par
2022 09 28
Tražite točno koliko košta kutija Ako stanu u s 80 kn + s kutija Pravedno
2022 09 28
Pozdrav I ja mislim da bi trebala pristati na povrat.Kako može visina obje pete biti 7 cm, kad se na prvi pogled odmah vidi da je jedna viša od druge? A drugo,ja mislim da se treba mjeriti onako koliko je noga ukoso,a ne onaj dio materijala nakon pete Onako kako je na slici pokazala fashionitem
2022 09 29
Slazem se. > Sanja8888: > Tražite točno koliko košta kutija > Ako stanu u s 80 kn + s kutija > Pravedno
2022 09 29
Nigdje ne pise da je visina obje pete 7cm.. > iskrica83: > Pozdrav > I ja mislim da bi trebala pristati na povrat.Kako može visina obje pete biti 7 cm, kad se na prvi pogled odmah vidi da je jedna viša od druge? > A drugo,ja mislim da se treba mjeriti onako koliko je noga ukoso,a ne onaj dio materijala nakon pete > Onako kako je na slici pokazala fashionitem
2022 09 29
Poslala sam gospodi poruku pa cemo vidjeti odgovor. :)
2022 09 29
Bilo bi super da se na temu ne javljaju i ne kompliciraju oni koji ne znaju čitati s razumijevanjem. Djevojka ima dovoljno problema s osobom koja ne zna izmjeriti visinu pete štikli pa da ne gubi još i dodatno energiju na raspravljanje s ovakvima... Svi mi želimo prodati svoje artikle, ali uvjeravati kupca u nešto što nije istina je ništa drugo nego bezobrazno uvaljivanje svog artikla. Javite kako je prošlo!
2022 09 29
Hvala Vam puno! Javim :) > KreativnoSelo: > Bilo bi super da se na temu ne javljaju i ne kompliciraju oni koji ne znaju čitati s razumijevanjem. Djevojka ima dovoljno problema s osobom koja ne zna izmjeriti visinu pete štikli pa da ne gubi još i dodatno energiju na raspravljanje s ovakvima... > Svi mi želimo prodati svoje artikle, ali uvjeravati kupca u nešto što nije istina je ništa drugo nego bezobrazno uvaljivanje svog artikla. > Javite kako je prošlo!
2022 09 29
Klasika… ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/24ae24aea1b14c9475d8549a075707eb.jpg)
2022 09 29