Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povrat? DA ili NE

Samo sam pitala za misljenje. Boze moj koja halabuka🙉😂 Prije u porukama su mi rekle cure da se dogovorim tako za postarinu, u koju kutiju stanu cipele da toliko trazim za postarinu. > SamoDalmatinka: > > KaroKaro: > > Gospođi sam poslala jos jednu poruku da vrati postarinu i ostavi podatke za slanje, medutim blokirala me. > > Ostavila sam neutralnu ocjenu. Ili da ostavim negativnu? Posto se ta neutralna racuna pod pozitivnu. 💁🏼‍♀️ > Zašto biste joj ostavili negativnu? Zar vam nije vratila novac? Ok , nije uplatila za poštarinu ali zar biste vi trebali dobiti druge cipele za 80kn sa ukljucenom pt,jer koliko sam shvatila platila ste pt za dvoje cipela i sad trazite od nje da snosi cijeli povrat postarine,zar niste mogli postići dogovor pa podijeliti troškove pt? Upravo zbog tih drugih cipela koje vam odgovaraju. > Još jednom kažem, žena vam je izvršila povrat i rekla da si zadržite cipele i vi biste joj sad stavili negativnu? > No comment. > Jel vam treba vratiti i za druge cipele i pokloniti vam i njih da biste bila zadovoljna? > Sorry ali ja ovo nikako ne razumijem.
2022 09 30
Ja te cipele ne zelim zadrzati. I sad ona kao ispada pravednica jer mi je ostavila cipele, a ja neznam ti ni ja sta💁🏼‍♀️😅 > SamoDalmatinka: > > KaroKaro: > > Gospođi sam poslala jos jednu poruku da vrati postarinu i ostavi podatke za slanje, medutim blokirala me. > > Ostavila sam neutralnu ocjenu. Ili da ostavim negativnu? Posto se ta neutralna racuna pod pozitivnu. 💁🏼‍♀️ > Zašto biste joj ostavili negativnu? Zar vam nije vratila novac? Ok , nije uplatila za poštarinu ali zar biste vi trebali dobiti druge cipele za 80kn sa ukljucenom pt,jer koliko sam shvatila platila ste pt za dvoje cipela i sad trazite od nje da snosi cijeli povrat postarine,zar niste mogli postići dogovor pa podijeliti troškove pt? Upravo zbog tih drugih cipela koje vam odgovaraju. > Još jednom kažem, žena vam je izvršila povrat i rekla da si zadržite cipele i vi biste joj sad stavili negativnu? > No comment. > Jel vam treba vratiti i za druge cipele i pokloniti vam i njih da biste bila zadovoljna? > Sorry ali ja ovo nikako ne razumijem.
2022 09 30
> KaroKaro: > Samo sam pitala za misljenje. Boze moj koja halabuka🙉😂 Prije u porukama su mi rekle cure da se dogovorim tako za postarinu, u koju kutiju stanu cipele da toliko trazim za postarinu. > > SamoDalmatinka: > > > KaroKaro: > > > Gospođi sam poslala jos jednu poruku da vrati postarinu i ostavi podatke za slanje, medutim blokirala me. > > > Ostavila sam neutralnu ocjenu. Ili da ostavim negativnu? Posto se ta neutralna racuna pod pozitivnu. 💁🏼‍♀️ > > Zašto biste joj ostavili negativnu? Zar vam nije vratila novac? Ok , nije uplatila za poštarinu ali zar biste vi trebali dobiti druge cipele za 80kn sa ukljucenom pt,jer koliko sam shvatila platila ste pt za dvoje cipela i sad trazite od nje da snosi cijeli povrat postarine,zar niste mogli postići dogovor pa podijeliti troškove pt? Upravo zbog tih drugih cipela koje vam odgovaraju. > > Još jednom kažem, žena vam je izvršila povrat i rekla da si zadržite cipele i vi biste joj sad stavili negativnu? > > No comment. > > Jel vam treba vratiti i za druge cipele i pokloniti vam i njih da biste bila zadovoljna? > > Sorry ali ja ovo nikako ne razumijem. Povratna informacija se ostavlja za kompletnu suradnju - u ovom slučaju krivo mjerenje, odbijanje priznavanja svoje odgovornosti za nezadovoljstvo kupca, odbijanje povrata itd. Vrlo neugodno iskustvo, zar ne? Ja bih ostavila negativnu d napomenom da je prodavalica nakon teške muke i natezanja izvršila povrat novca. Zatim - kupilica je platila poštarinu za oba para cipela. Zašto bi snosila trošak za povrat onih koje vraća, ako je razlog vraćanja isključivo prodavaličina greška? I treće - potpuno je nebitno što je odlučila kupilici ostaviti cipele, jer niti joj pašu, niti ih želi zadržati. Prozivati kupilicu zbog ičega u ovoj priči je nerazumno.
2022 09 30
> SamoDalmatinka: > > KaroKaro: > > Gospođi sam poslala jos jednu poruku da vrati postarinu i ostavi podatke za slanje, medutim blokirala me. > > Ostavila sam neutralnu ocjenu. Ili da ostavim negativnu? Posto se ta neutralna racuna pod pozitivnu. 💁🏼‍♀️ > Zašto biste joj ostavili negativnu? Zar vam nije vratila novac? Ok , nije uplatila za poštarinu ali zar biste vi trebali dobiti druge cipele za 80kn sa ukljucenom pt,jer koliko sam shvatila platila ste pt za dvoje cipela i sad trazite od nje da snosi cijeli povrat postarine,zar niste mogli postići dogovor pa podijeliti troškove pt? Upravo zbog tih drugih cipela koje vam odgovaraju. > Još jednom kažem, žena vam je izvršila povrat i rekla da si zadržite cipele i vi biste joj sad stavili negativnu? > No comment. > Jel vam treba vratiti i za druge cipele i pokloniti vam i njih da biste bila zadovoljna? > Sorry ali ja ovo nikako ne razumijem. Povratna informacija se ostavlja za kompletnu suradnju - u ovom slučaju krivo mjerenje, odbijanje priznavanja svoje odgovornosti za nezadovoljstvo kupca, odbijanje povrata itd. Vrlo neugodno iskustvo, zar ne? Ja bih ostavila negativnu d napomenom da je prodavalica nakon teške muke i natezanja izvršila povrat novca. Zatim - kupilica je platila poštarinu za oba para cipela. Zašto bi snosila trošak za povrat onih koje vraća, ako je razlog vraćanja isključivo prodavaličina greška? I treće - potpuno je nebitno što je odlučila kupilici ostaviti cipele, jer niti joj pašu, niti ih želi zadržati. Prozivati kupilicu zbog ičega u ovoj priči je nerazumno.
2022 09 30
Hvala Vam! > gitadevi: > > SamoDalmatinka: > > > KaroKaro: > > > Gospođi sam poslala jos jednu poruku da vrati postarinu i ostavi podatke za slanje, medutim blokirala me. > > > Ostavila sam neutralnu ocjenu. Ili da ostavim negativnu? Posto se ta neutralna racuna pod pozitivnu. 💁🏼‍♀️ > > Zašto biste joj ostavili negativnu? Zar vam nije vratila novac? Ok , nije uplatila za poštarinu ali zar biste vi trebali dobiti druge cipele za 80kn sa ukljucenom pt,jer koliko sam shvatila platila ste pt za dvoje cipela i sad trazite od nje da snosi cijeli povrat postarine,zar niste mogli postići dogovor pa podijeliti troškove pt? Upravo zbog tih drugih cipela koje vam odgovaraju. > > Još jednom kažem, žena vam je izvršila povrat i rekla da si zadržite cipele i vi biste joj sad stavili negativnu? > > No comment. > > Jel vam treba vratiti i za druge cipele i pokloniti vam i njih da biste bila zadovoljna? > > Sorry ali ja ovo nikako ne razumijem. > Povratna informacija se ostavlja za kompletnu suradnju - u ovom slučaju krivo mjerenje, odbijanje priznavanja svoje odgovornosti za nezadovoljstvo kupca, odbijanje povrata itd. Vrlo neugodno iskustvo, zar ne? Ja bih ostavila negativnu d napomenom da je prodavalica nakon teške muke i natezanja izvršila povrat novca. Zatim - kupilica je platila poštarinu za oba para cipela. Zašto bi snosila trošak za povrat onih koje vraća, ako je razlog vraćanja isključivo prodavaličina greška? I treće - potpuno je nebitno što je odlučila kupilici ostaviti cipele, jer niti joj pašu, niti ih želi zadržati. Prozivati kupilicu zbog ičega u ovoj priči je nerazumno.
2022 10 01
Znači prvi put čujem da neko mjeri visinu pete na unutarnjoj strani, koja glupost!! x-) x-) Peta se uvijek mjeri vanjska strana od podloge do kraja pete, tj. do visine gdje počinje šav (kako su i neke cure već rekle). Eventulno se još napiše visina platforme koja se onda oduzme od visine pete pa se dobije 'neto' visina. Ovakva bedastoća mi ne bi pala ni na pamet da bi neko mogao izvesti kad ga pitam visinu pete. Stvarno svašta ima :s
2022 10 01
Zar stvarno nije već nije dosadno utvrđivati da li je gospođa mjerila ispravno kad je i sama priznala da ipak nije sa vračanjem novaca za te koje je krivo mjerila čak vam je i dala ih na poklon ,i sad ju treba šta i kako kazniti Žena kad vam je mjerila snimala itd imala samo dobru namjeru ,kad ste tražili povrat nije odmah pristala jer je mislila da je sve napravila da su uredu i po opisu, nakon foruma i mišljenja iako nije to tako bilo bar mislim danima navlačenja sa njom koliko se ovdje piše teškom mukom, uvidjela je da je pogrešila i vratila vam novce ne želi ih natrag zato nije niti uplatila poštarinu za natrag i to je to ,ja sam vam ponudila poštarinu za vraćanje nećete neće niti ona ,sve to govori da nije prodavačica toliko loša i za negativnu,kako se ovdje napiruje i preoveličava ,dali ste neutralnu sa opisom drago mi je da je ona odgovorila i gotova stvar. Šta toliko drvljem i kamenjem više po njenom mjerenju šta ne može netko nešto pogrešiti sve je oprošteno ako prizna i ona je sa svojim povratom to priznala. Kakvih smo se načitali priča i natezanja ovo je mila majka ,a te iste nisu ni dobile neutralne i nikome ništa nitko se nije bunio i toliko zapeo, sad da tolika halabuka i traženje pravde žena ima 15 suradnji treba joj dati priliku da nauči ,netko ne zna štikle mjeriti uh koje neznanje od životne važnosti,sad vjerojatno zna🤣
2022 10 01
Prodavačica optužuje oštećenu da joj se cipele ne sviđaju i da se ona zeznula. Ova je, naravno, bila fer, dala ovakvu cijenu, onakvu, naglašava ovo da joj je odgovorila na sve kao da je premija dobiti odgovor na pitanja koja postavljaš prije kupovine. Ne priznaje nigdje da je krivo mjerila. Dapače, uvjerena sam da će i dalje krivo mjeriti ako će imati iste upite. Negativna unatoč povratu novca pa nek si svaki budući kupac razmisli jel će riskirati i vjerovati njenim mjerama. Vratila je novce samo zato što je otvorena tema na javnom forumu. Da je sve ostalo na inboxu kupac bi dobio ignore i negativnu iako je svoj dio odradila i više nego pošteno.
2022 10 02
https://mojekrpice.hr/forum/t/279246/mateja-mikulic-team27-oprez-prozvakano-stotine-puta Pomozite ovdje ,one koje se nisu još uključile a vole pomoći ,ako imate još neku ideju ili savjet.
2022 10 02
I ja mislim da bi trebalo staviti negativnu. Ni sama se ne bih upuštala u suradnju s prodavačicom koja nije spremna preuzeti odgovornost za grešku i bilo bi mi drago da postoji negativna u kojoj je to napomenuto. Nije priznala pogrešku, vratila je novce jer je otvorena tema na forumu. Možda je u startu nenamjerno pogriješila, ali mogla je odmah odraditi povrat bez natezanja i foruma.
2022 10 02
1 2 3 4