Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Povrat? DA ili NE

![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4f97e099ce1addfb32fd6248f11bae11.jpg)
2022 09 29
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/42f2dbc7747ddef8e796a36b8a2b0b63.jpg)
2022 09 29
Ja stikle ne mislim zadrzati jer su krivo oglasene. Gospoda mi je vratila 80kn, naravno za postarinu nista. Sta dalje? ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e4a6cf7589dc474e79ce1c11164a1cd0.jpg)
2022 09 29
Vratite joj cipele pa ako ih ne bude htjela preuzeti nek se usreći netko treći s kioska ili distribucije paketa. :') Super je kako je ona uvjerena ako pošalje dodatne fotografije, iako netočnog izmjera, da je sve u redu. Ona je pošteno odradila svoj dio prodaje. :')
2022 09 29
Ma covjek se osjeca ko budala, iskreno. Ja te cipele i tako ne trebam kad su lazno oglasene… Nadam se da ce poslat. > KreativnoSelo: > Vratite joj cipele pa ako ih ne bude htjela preuzeti nek se usreći netko treći s kioska ili distribucije paketa. :') > Super je kako je ona uvjerena ako pošalje dodatne fotografije, iako netočnog izmjera, da je sve u redu. Ona je pošteno odradila svoj dio prodaje. :')
2022 09 29
Drago mi je da je vratila novac još neka vrati poštarinu ,možda onda dobije posebnu zahvalu onih koji ne misle kao ja .Isto mi je drago što mislim da sam bila upravu da ovdje prodavačica nije baš osoba da se nije i prije foruma moglo dogovoriti sa njom mislim da nije namjerno krivo mjerila i htjela sad podvaliti uništenu cipelu. Napišite sve u povratnoj zašto ne ?,pa neka krpičarke odluče za buduće suradnje na što da paze kod budućih suradnji.I da hvala na vašim odgovorima koje ste strpljivo i kulturno odgovorili, jednostavno ne volim biti grupica koja jedva čekam da nekoga pljujem ,hvala Bogu samostalno uživam u slobodi razmišljanje i život bez uputa od druge strane ,zato sam se izborila u životu i odlično mi ide ,želim i vama svima tako...
2022 09 29
Što se tiče vas pravedno ste dobili povrat ,za koji nisam nikad napisala da ne trebate dobiti samo eto druga strana mi je nedostajala u svemu,ako vam ne vrati prodavačica poštarinu evo ja ću jer eto imam neki osjećaj da ovdje prodavačica nije tako baš loša😉
2022 09 29
Nitko ne kaze da je prodavacica losa i da je nesto uvaljivala, ali je ipak kriva mjera visine cipela i povrat je opravdan. Ako mi ne posalje podatke za slanje i novac za postarinu ostavit cu neutralnu ocjenu za njezine buduce suradnje koje ce imati s ostalim curama pa da vide na sto se mora obratiti pozornost.
2022 09 29
> KaroKaro: > Nitko ne kaze da je prodavacica losa i da je nesto uvaljivala, ali je ipak kriva mjera visine cipela i povrat je opravdan. > Ako mi ne posalje podatke za slanje i novac za postarinu ostavit cu neutralnu ocjenu za njezine buduce suradnje koje ce imati s ostalim curama pa da vide na sto se mora obratiti pozornost. Slobodno mi se javite u inbox ako ne uplati za poštarinu a cipele evo poklonite nekom otvorite temu ili sl ,ako vam ne trebaju ili gospođa ne želi riješeno,pitajte ju ..
2022 09 29
Hvala Vam! Ali necete Vi placati tudu postarinu, cekam njen odgovor. > EMINNAD: > > KaroKaro: > > Nitko ne kaze da je prodavacica losa i da je nesto uvaljivala, ali je ipak kriva mjera visine cipela i povrat je opravdan. > > Ako mi ne posalje podatke za slanje i novac za postarinu ostavit cu neutralnu ocjenu za njezine buduce suradnje koje ce imati s ostalim curama pa da vide na sto se mora obratiti pozornost. > Slobodno mi se javite u inbox ako ne uplati za poštarinu a cipele evo poklonite nekom otvorite temu ili sl ,ako vam ne trebaju ili gospođa ne želi riješeno,pitajte ju ..
2022 09 29
Artikal je krivo oglašen ,i tu staje sva rasprava dali je netko dobar ili los prodavač ili kupac Ukoliko je krivo oglašen artikal ,kriv si i napravi povrat ,amen Upravo zbog toga jer krpice nisu “Zara i li CCc dućan” mora artikal biti oglašen ispravno i točno po svim parametrima Uzimam za primjer :vasa dioptrija je +1 u oglasu pise +1 …dolaze okviri dioptrija -1?dali imam pravo na povrat?vecina ce reci naravno krivo oglaseno,zar ne? Budimo samo prevedini prema sebi i prema drugima ,i objektivni
2022 09 29
Ja ne vjerujem da netko ovako mjeri visinu pete. Evo nemam riječi. Od naprijed, o svašta
2022 09 29
Danas se preko google tražilice može svašta saznati pa tako i kako se mjeri peta i izračun idealne visine u odnosu na stopala. Našla sam ovu sliku kao informaciju u vezi toga, možda nekome pomogne u budućim suradnjama, kupcu koji može pomoću slike objasniti koje mjere traži ili prodavaču koji ne zna gdje se mjeri. ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/18262780b3c25e2bad6884c7967f1069.jpg)
2022 09 30
Gospođi sam poslala jos jednu poruku da vrati postarinu i ostavi podatke za slanje, medutim blokirala me. Ostavila sam neutralnu ocjenu. Ili da ostavim negativnu? Posto se ta neutralna racuna pod pozitivnu. 💁🏼‍♀️
2022 09 30
> KaroKaro: > Gospođi sam poslala jos jednu poruku da vrati postarinu i ostavi podatke za slanje, medutim blokirala me. > Ostavila sam neutralnu ocjenu. Ili da ostavim negativnu? Posto se ta neutralna racuna pod pozitivnu. 💁🏼‍♀️ Zašto biste joj ostavili negativnu? Zar vam nije vratila novac? Ok , nije uplatila za poštarinu ali zar biste vi trebali dobiti druge cipele za 80kn sa ukljucenom pt,jer koliko sam shvatila platila ste pt za dvoje cipela i sad trazite od nje da snosi cijeli povrat postarine,zar niste mogli postići dogovor pa podijeliti troškove pt? Upravo zbog tih drugih cipela koje vam odgovaraju. Još jednom kažem, žena vam je izvršila povrat i rekla da si zadržite cipele i vi biste joj sad stavili negativnu? No comment. Jel vam treba vratiti i za druge cipele i pokloniti vam i njih da biste bila zadovoljna? Sorry ali ja ovo nikako ne razumijem.
2022 09 30