Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Uzaludno kukanje

Ako me nešto izluđuje , to je kad ne znaju završiti razgovor.. čovječe, nemaš pištolj uperen u glavu, ne moraš kupiti, ali ako imaš vremena tražiti me dodatne fotke, pitati koja je zadnja cijena, onda bome imaš vremena i reći ne hvala. Znači, totalni blok bi dobile takve, nema teorije da bi im nakon toga nešto prodala.
2022 12 11
> Sara_88255: > Ako me nešto izluđuje , to je kad ne znaju završiti razgovor.. čovječe, nemaš pištolj uperen u glavu, ne moraš kupiti, ali ako imaš vremena tražiti me dodatne fotke, pitati koja je zadnja cijena, onda bome imaš vremena i reći ne hvala. Znači, totalni blok bi dobile takve, nema teorije da bi im nakon toga nešto prodala. Eventualno u neki blok vodit evidencije tko se sve tako javi bezveze, pa po tome gledati svaku novu pristiglu poruku jeli za odgovoriti ili ignore 🤣
2022 12 11
> plantonximus: > > Sara_88255: > > Ako me nešto izluđuje , to je kad ne znaju završiti razgovor.. čovječe, nemaš pištolj uperen u glavu, ne moraš kupiti, ali ako imaš vremena tražiti me dodatne fotke, pitati koja je zadnja cijena, onda bome imaš vremena i reći ne hvala. Znači, totalni blok bi dobile takve, nema teorije da bi im nakon toga nešto prodala. > Eventualno u neki blok vodit evidencije tko se sve tako javi bezveze, pa po tome gledati svaku novu pristiglu poruku jeli za odgovoriti ili ignore 🤣 Bila bi mi podugačka evidencija :') Al fakat nema pravila, tu sad ne računam one od jedne riječi tipa 'zamjena?', 'slobodno?' ili one koje ništa ni ne napišu u upitu.. ne znam sta uopće odgovoriti na to ]:( Sa nekima razgovor čak krene normalno i kulturno, sve ima, pozdrav, lp itd.. i odjednom muk?! Ono wtf, helou??!! Na kraju ja ko budala (jer imam drugi upit za istu stvar), šaljem poruku, oprostite molim vas, da li ste još uvijek zainteresirani za xy, znate imam drugi upit pa... ma stvarno. Da bi dobila odgovor 'prodajte dalje'. Ma nemoj, eto baš ti hvala šta si mi dala dozvolu da prodam dalje.. baš ima nekulturnih ljudi.
2022 12 11
> Sara_88255: >ili one koje ništa ni ne napišu u upitu.. ne znam sta uopće odgovoriti na to ]:( Ja pitam mogu li im kako pomoci i velika vecina na to odgovori. Mislim da dosta novih korisnica planira nastaviti razgovor samo sto nisu navikne na komunikaciju tu pa posalju poruku za koju mi mislimo da je prazna
2022 12 11
> Desinićka: > > Sara_88255: > >ili one koje ništa ni ne napišu u upitu.. ne znam sta uopće odgovoriti na to ]:( > Ja pitam mogu li im kako pomoci i velika vecina na to odgovori. Mislim da dosta novih korisnica planira nastaviti razgovor samo sto nisu navikne na komunikaciju tu pa posalju poruku za koju mi mislimo da je prazna Hm, to ima smisla... Upotrijebiti ću ovaj upit za sljedeći puta 👍 Mene je prija i nagovorila i "dala obuku" za krpice - sad već znam i temu pokrenuti na forumu - haha 🤣
2022 12 11
Na žalost to niste jedini. To je stvar čiste kulture i (ne) odgovornosti, tu ne možemo ništa. Možemo se samo nadati da će se nešto promijeniti i da će biti bolje. Nemojte se živcirat jer nema svrhe.
2022 12 12
Ja na svaki upit odgovorim. Čak i na one koji pošalju samo "ja želim"... Nekad ne bude povratnog odgovora poslije - nekad prođe sve ok. Nekad se traži rezervacija "unedogled" (u pravilu prihvatim - ali uz napomenu ako bude još upita za proizvod da ne mogu garanitrati...) Uglavnom ima super kupaca - a ima i onih koji vjerojatno ne znaju što bi :D :)
2022 12 12
Uvijek prvo pogledam ocjene, ako ih je malo pitam Da li želite da stavim rezervaciju i podatke za uplatu. Ako ne reagiraju na to znam da su kliknuli bez veze pa se ne uzrujavam. Iskreno najvažnije su mi cure koje mi se vraćaju svaki mjesec. A i u zamjenama se može upoznati super krpičarke. Uz to se stvarno divim vama curama koje prodajete obleku. Te izmjeri, te popeglaj x-) ih, svaka čast!
2022 12 12
> vintage.red.cat: > Uvijek prvo pogledam ocjene, ako ih je malo pitam Da li želite da stavim rezervaciju i podatke za uplatu. > Ako ne reagiraju na to znam da su kliknuli bez veze pa se ne uzrujavam. Iskreno najvažnije su mi cure koje mi se vraćaju svaki mjesec. A i u zamjenama se može upoznati super krpičarke. Uz to se stvarno divim vama curama koje prodajete obleku. Te izmjeri, te popeglaj x-) ih, svaka čast! Što se zamjena tiče apsolutno imate pravo, nisam stara ovdje, ali sam sretna da sam imala prilike sa zbilja divnim damama dogovoriti zamjenu. Najradije bih samo to i radila, no treba duže vremena dok si nakupim ekipicu za to
2022 12 12
Ja po mjesec dana cekam da kupim nesto, za par artikala za koje sam trebala dobiti mjere "kad se vratim s puta" (svi putuju? 🙄) cekam več tjedan, mjesec... A, kad prepiska teaje danima jer odgovor dobivam nakon dan, dva... Neke cure su čak obrisale artikle koje sam htjela kupiti, niš ja to ne kužim, al paradoksalno mi je da se neki žale da niš ne prodaju dok drugi neće niš prodati. Meni prodaja nije bitna, tako da me ove sto nakon upita nestanu ne umaraju, al vjerujem da je iritantno. Bas nas ima svakakvih, znam bar za sebe da sam ja malo dosadan kupac🤭🤭🤭
2022 12 12
To je sve do osobe, kad udjete u butik valjda kazete "dobar dan" kao i prodavacica vama,i upita vas ako moze pomoci, ili kupac sam kaze ,zanima me ova majica ,imate li jos koju boju,? Mogu probat bla bla..platite ,pozdravite i odete. Samo sto je ovo virtualna trgovina, naravno da cu odg. Na upit, napisati bar pozdrav, bok, dobar dan.. Nevolim kad dobijem prazne poruke, sta da odg na to?? Valjda nam je svima u interesu prodati nase krpice, a nis ne kosta biti uljudan. Znam i ja nekad kad sam trazila nesto, nisam dobnila odg. Na upit, iako se prodavacica redovno prijavljivala, ali ocito sam bas naletila na takve mutave prodavacice.
2022 12 13
A mi prodavači koji smo uljudni i ispunjavamo sto želja opet negodujemo jer ne dobijemo odgovor. Valjda sam u zadnjih mjesec dana imala 10 upita i ni jedan odgovor više. I to kojekakva glupa pitanja jel haljina pogodna za tu i tu prigodu, pa vidiš kako izgleda na meni pa procjeni 😂
2022 12 13
> Nitospitos: > Ja po mjesec dana cekam da kupim nesto, za par artikala za koje sam trebala dobiti mjere "kad se vratim s puta" (svi putuju? 🙄) cekam več tjedan, mjesec... A, kad prepiska teaje danima jer odgovor dobivam nakon dan, dva... Neke cure su čak obrisale artikle koje sam htjela kupiti, niš ja to ne kužim, al paradoksalno mi je da se neki žale da niš ne prodaju dok drugi neće niš prodati. Meni prodaja nije bitna, tako da me ove sto nakon upita nestanu ne umaraju, al vjerujem da je iritantno. Bas nas ima svakakvih, znam bar za sebe da sam ja malo dosadan kupac🤭🤭🤭 🤣🤣 To je to.. Kako svi putuju samo ja ne? Bolje biti i dosadan kupac nego tuka bez riječi 😁 osobno najdraži su mi ti dosadni, naravno onda kada se razgovor odvije do kraja - zabava mi je još veća ako kupilica nije uštogljena pa strogo profesionalno da i tebi oduzme osmjeh s lica što si se pokušala našaliti, odnosno pokazati ležernom, opuštenom kakva i jesi..
2022 12 14
> Ametista: > To je sve do osobe, kad udjete u butik valjda kazete "dobar dan" kao i prodavacica vama,i upita vas ako moze pomoci, ili kupac sam kaze ,zanima me ova majica ,imate li jos koju boju,? Mogu probat bla bla..platite ,pozdravite i odete. > Samo sto je ovo virtualna trgovina, naravno da cu odg. Na upit, napisati bar pozdrav, bok, dobar dan.. > Nevolim kad dobijem prazne poruke, sta da odg na to?? > Valjda nam je svima u interesu prodati nase krpice, a nis ne kosta biti uljudan. > Znam i ja nekad kad sam trazila nesto, nisam dobnila odg. Na upit, iako se prodavacica redovno prijavljivala, ali ocito sam bas naletila na takve mutave prodavacice. Valjda misle kako smo virtualno pa se ne gledamo osobno da mogu svakako. Možda ne shvaćaju da nije lijepo biti takav bez obzira gledali se ili ne
2022 12 14
Da, ja jako volim dosta razgovora i zezancije, na taj način se i povjerenje stvara, danas sam bas kupila trenirku i majicu od jedne njeme krpičarke,jedva iznudila mjere, još nema ni ;hvala na uplati, ni pošaljem tad i tad... Molimdragogbogeca da suradnja dobro prođe, al ocjenu joj neću dati, pa nek se pita zakaj, znam i ja šutjeti😂😂😂
2022 12 14
1 2