Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Usmjeravanje na paketomat

Usmjerila sam paket na paketomat od pošte još u petak, ali za sad nema promjene statusa. Koliko im treba da ga ostave tamo? Malo su spori sa dostavama u zadnje vrijeme
2022 12 14
Moguće da nije bilo mjesta u paketomatu. Meni je nedavno dostava bila produžena za nekoliko dana jer nije bilo slobodnog pretinca za stavljanje paketa.
2022 12 14
Meni se po prvi put dogodilo da sam paket preusmjerila 6.12. na paketomat, a stigao je tek jucer. Tako da definitivno nesto steka...
2022 12 14
Baš sam kupcima počela hvaliti poštu, kako danas pošalješ - sutra stigne. I onda.... Od crnog petka, vidim da preporučene pošiljke i paketi putuju do odredišta 7 - 10 dana.... Što se desilo?
2022 12 14
Ma uvijek su spori pred Božić... Ne znam kako oni ništa ne stignu, a druge službe sve bez problema dostavljaju na vrijeme
2022 12 14
Pretrpani su im paketomati, još zbog crnog petka, a sad još i Božić Mene su zvali i pitali da li mi mogu donijeti ipak na neku adresu jer bi za paketomat i do 15 dana morala čekati
2022 12 14