Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Novac prevara

Uplatila sam zeni 1900kn za off white tenisice i sve super dogovorili da ce poslat paket i javi se jos da je novac sjeo. Vidim da ima jednu negativnu ocjenu isto da je zena uplatila a nista i ja sad ne znam sto sada mogu napraviti s novcem koji je uplacen preko pay pala.
2022 12 21
Pogledajte koje podatke imate i pokušati doći do te osobe,, žao mi je što ste se našli u situaciji
2022 12 21
Ako je preko PayPala, obratite se njihovoj korisničkoj podršci i javite im što se dogodilo.
2022 12 21
> Azaleasensia: > Pogledajte koje podatke imate i pokušati doći do te osobe,, žao mi je što ste se našli u situaciji Imamo samo mail za uplatu nista vise
2022 12 21
Ako ste poslali preko PayPala kao friends & family, tu nista ne mozete nazalost. Jedino što mi pada na pamet je potražiti osobu pod tim imenom po društevnim mrežama i reći da ćete objaviti njezine informacije ukoliko Vam ne vrati novce.
2022 12 21
> meowzz: > Ako ste poslali preko PayPala kao friends & family, tu nista ne mozete nazalost. > Jedino što mi pada na pamet je potražiti osobu pod tim imenom po društevnim mrežama i reći da ćete objaviti njezine informacije ukoliko Vam ne vrati novce. Da nazalost pod family & friends je. Javila mi se sad da danas salje pa cu vidjeti sta mogu dalje hvala
2022 12 21
1900 kn osobi bez povratnih uplatit Nebih nikada tolike novce na povjerenje uplatila Bas iz razloga sto ovdje ima muljatora,za 20 kn bi prevarili nekoga,a tek za ovaj iznos Nadajmo se da ce stici to sto ste uplatili
2022 12 21
> kozmetika88: > 1900 kn osobi bez povratnih uplatit > Nebih nikada tolike novce na povjerenje uplatila > Bas iz razloga sto ovdje ima muljatora,za 20 kn bi prevarili nekoga,a tek za ovaj iznos > Nadajmo se da ce stici to sto ste uplatili Upravo tako. Ne zelim pametovati, ali 1900 kn platiti profilu bez povratnih je jedan veliki "NO". Zapravo jedina pozitivna povratna je od profila koji je ocito prodavao iste tenisice 😥
2022 12 21
Sad sam pogledala oglas... Ako se radi o ovome? https://mojekrpice.hr/items/zene/14323988/off-white-court-rezervirano Mislim da te fotografije i nisu od te korisnice. Na 4. fotki je napisano ime Kirsty Tonner, a s obzirom da je korisničko ime Maja... Vjerojatno je riječ o nekakvoj prevari. Koje ime Vam se prikazalo na PayPalu kada ste poslali novce?
2022 12 21
Jel te tenisice kruže oo forumu? Niš ne kužim, sve neki profili sa nula pozitivnih ili negativnom. Al, kak je ova lynn nasjela? Bas mi je žao ona je tu dugo, simpa cura...
2022 12 21
> meowzz: > Sad sam pogledala oglas... Ako se radi o ovome? > https://mojekrpice.hr/items/zene/14323988/off-white-court-rezervirano > Mislim da te fotografije i nisu od te korisnice. Na 4. fotki je napisano ime Kirsty Tonner, a s obzirom da je korisničko ime Maja... Vjerojatno je riječ o nekakvoj prevari. Koje ime Vam se prikazalo na PayPalu kada ste poslali novce? Ime je maja perkovic i ima sliku svoju na paypalu
2022 12 21
> meowzz: > Sad sam pogledala oglas... Ako se radi o ovome? > https://mojekrpice.hr/items/zene/14323988/off-white-court-rezervirano > Mislim da te fotografije i nisu od te korisnice. Na 4. fotki je napisano ime Kirsty Tonner, a s obzirom da je korisničko ime Maja... Vjerojatno je riječ o nekakvoj prevari. Koje ime Vam se prikazalo na PayPalu kada ste poslali novce? Da to je taj oglas
2022 12 21
Jeste li se čule u međuvremenu? Ne zelim stvarati paniku, ali slike je definitivno "posudila" od negdje. Način plaćanja je baš taj gdje se nikome ne možete službeno obratiti i zatražiti povrat novaca... Moj savjet Vam je da prokopate društvene mreže i upozorite ju da ćete javno objaviti njene podatke na crnoj listi ukoliko Vam ne vrati novce.
2022 12 21
> meowzz: > Jeste li se čule u međuvremenu? > Ne zelim stvarati paniku, ali slike je definitivno "posudila" od negdje. > Način plaćanja je baš taj gdje se nikome ne možete službeno obratiti i zatražiti povrat novaca... > Moj savjet Vam je da prokopate društvene mreže i upozorite ju da ćete javno objaviti njene podatke na crnoj listi ukoliko Vam ne vrati novce. Jesmo odgovorila mi je da radi do 19 i da ce poslati paketom24 sad cekam hoce li mi se javiti uopce i trazim ju da mi slika potvrdu kada ode odnjeti tenisice
2022 12 21
Ajme odmah reagirati, znači te patike slike su ukradene očigledno, ne razumijem kako ste mogli nasjesti, kao prvo nečije ime stoji na slici strano, kao drugo kad pogledate okolinu ocigledno je stan negdje u americi...nije kod nas😅 cura ima vec jednu negativnu gdje je zavlačila nekog za paket, nemojte i da vas zavlaci,odmah se s drugom curom cujte i udruzite ak vas je vise i veca svota da se prijavi policiji ...nemojte biti naivni ove patike ne cete dobiti i profil je vise nego ocigledno lazan ,i jako mi je zao sto ste nasjeli... :(
2022 12 21
1 2