Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Sretna nova valuta! (Tema o dizanju cijena)

Sretna nova godina svima! Kao što sam i očekivala, počet će se dizati cijene kako bi se zaokruživale na veću decimalu u EUR vrijednosti. Evo danas smo bili na kavi u kafiću u kojem su dosad dvije kave koštale 22kn, danas koštaju 27,12kn, odnosno 1,8 EUR svaka. Poprilično razočaravajuće, no jedino što možemo je izbjegavati takva mjesta... Jeste li vi naišli na takve slučajeve?
2023 01 01
Neće nam ostati ništa za odabrati jer će sve poskupjeti, to je bilo za očekivati, pogotovo kafići i ta mjesta gdje se brzo troši lova, sladoledi, kokice, palačinke, kiosci s brzom hranom, kebabi i šerabi.... sva sreća to nit konzumiram, a u kafiće idem baš rijetko tako da neću bankrotirati, nemam nikakvu naviku svaki dan kafenisati, a i bolja mi je kavica doma uz MK..
2023 01 01
Pozdrav, sve najbolje u Novoj i Vama. Cijene rastu već neko vrijeme bez prestanka tako da me ne čudi ova vaša situacija od danas. Na žalost tu ne možemo ništa. Jedino što možemo učiniti je da ne idemo na takva mjesta koja su "poskupljela". Ovo je tek početak rasta cijena i uvjerena sam da će još rasti. Možemo se samo nadati da će shodno porastu cijena i plaće porasti no o tome možemo samo sanjati. Što nam je to nam je, živjeti (preživljavati) se mora. Sretno s novom valutom. 😊
2023 01 01
Još nisam bila vanka od jucer pa neznam nista o novim cijenama ali neke navike se neće promijeniti s moje strane bez obzira na cijenu
2023 01 01
Mene iskreno zanima kakve cijene će nas dočekati sutra u trgovinama.. :) inače živim u maloj sredini gdje trgovci i ovako koriste gužvu i nabijaju cijene jer nema neke konkurencije tako da im je ovo idealna prilika da ih još malo povise.. no možda nas ipak ugodno iznenade? :D
2023 01 01
Moj muž je popodne iša na kavu s kolegom, platili su kavu kao i inače jer je konobar rekao: "Ne primamo još eure!" 😅 Uglavnom,kako nam bude,nemamo puno izbora.. Samo polako i sretno nam svima ❤️
2023 01 01
Sretna Nova godina i sve najbolje. Sada malo gledam i odmah naletim na oglas jer je ovih dana bio objavljivan više puta tako da znam sigurno da je artikl bio 350kn.Sada vidim da je nova cijena 498kn.Korisnica ima preko 600 povratnih, znači nije nova ovdje. Znam da će sada neke napisati da svatko ima pravo stavljati i mijenjati cijenu kako hoće ali me uvijek odbijaju takvi profili. Tako da povećanja će biti svugdje pa i ovdje.
2023 01 01
Vidjet cemo sutra,kada se otvore trgovine s namirnicama Sta se mora kupit,mora se Isto kao i sa autom,ako se hoces vozit,moras tocit bez obzira na cijenu Da ce zarađivat na nama,hoce sigurno
2023 01 01
Sretna Nova godina svima. Ja sam na stranici Sinsaya primjetila poskupljenje od nekoliko lipa. Odabrala sam nekoliko bodija za bebe, stavila u košaru. Ali nisam dovršila narudžbu. Danas sam ponovno otišla na stranicu i uočila da su kod istaknute cijene eura zaokružili konačni iznos, ostale su i dalje vidljive kune pa se vidi i tih nekoliko lipa skuplje. Nije nešto velika razlika, ali bit će tu svega kod tog preračunavanja. I tako odeš svuda pomalo, ostaviš više. Po kavama ne idem, ali razumijem mlađe generacije. Pa trebaju se družiti, razvijati prijateljstva, a izgleda zbog skupljih kava i sokova nekima će to biti problem. Ipak, poskupljenja su se događala i dok je bilo sve u kunama. Sad je samo stvar u tome što će većina iskoristiti ljudsku nepažnju, nepoznavanje vrijednosti eura pa će probati povisiti cijene nekim proizvodima i uslugama.
2023 01 01
Ja ću kad stignem sve cijene smanjiti i probati zaokružiti. Sve kafiće koji su zaokružili na više izbjegavati.
2023 01 02
Što se cijena općenito tiče - kao što su neki rekli, već dugo rastu tako da ovo sa "zaokruživanjem" na više zbog eura i nije neka novost... Dobra vijest (valjda :D) je da je cijena Tiska ostala ista - tj. samo su kune preračunate u eure Što se Krpica tiče - mislim da bi trebalo staviti sad da se cijene objavljuju u eurima - a da je uz to i cijena u kunama. Ja sam naime danas stavljala i dalje cijenu u kunama - jer je to jedina mogućnost - tako da i da hoću - ne mogu "zaokružiti" na neki normalni iznos... tipa: 2,90€ ili tako nešto... :D
2023 01 02
Da, ovdje se ne može još u eurima. Na njuškalu sam sad stavila cijenu u eurima i mislim skoro sve zaokružiti na manje.
2023 01 02
> Boston: > Sretna Nova godina i sve najbolje. Sada malo gledam i odmah naletim na oglas jer je ovih dana bio objavljivan više puta tako da znam sigurno da je artikl bio 350kn.Sada vidim da je nova cijena 498kn.Korisnica ima preko 600 povratnih, znači nije nova ovdje. Znam da će sada neke napisati da svatko ima pravo stavljati i mijenjati cijenu kako hoće ali me uvijek odbijaju takvi profili. Tako da povećanja će biti svugdje pa i ovdje. Otvorila sam slicnu temu.Prodavacica je porastom interesa povisila cijenu.Pratila sam kasnije,cijena i dalje stoji ali od 6 zainteresiranih je ostalo 0.Znaci,nije netko lud.
2023 01 03
ja sam povisila cijene, bez pardona
2023 01 03
Da, ljudi su ljuti i ne žele da njihova jakna košta manje nego usrane septolete za grlo koje su, gle čuda, skočile na 69 kn. Rekla sam si da ću grgljati slanu vodu od danas :@
2023 01 03
1 2 3