Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Savjeti o uporabi stranice /

Sankcije za krivo oglašavanje

Idu li ikakve sankcije za krivo oglašavanje. Tipa robica ili slično je oglašeno pod zamjena, a kad otvorim artikl, tamo cijene. Sad sam našla na jedan oglas zamjene za dječju robicu, sve novo s etiketom. I naravno otvorim oglas. Kad tamo uredno cijene za svaki artikl, i to ne male. Isto tako oglas ide pod poklanjam, a u ohalsu cijena 20, 30 E. Nije uredu, ako ja želim mijenjati se, idem samo na oglase zamjene, da ne gnjavim žene koje se ne žele mijenjati. I onda ni ti oglasi nisu zamjene. Sankcionira li se ovo ikako, tj bi li trebalo, zanimaju me vaša mišljenja.
2023 02 06
Prijaviti adminu pa će brisati takve oglase
2023 02 06
Mogla bi jedan cijeli dan tako, obično su to cure s ohoho oglasa.
2023 02 06
Zanimljiva tema. Osobno podržavam da postoje neke sankcije. Primjerice, na Njuškalu mi deaktiviraju oglas ukoliko nešto ne štima. Obzirom da ovdje nema opcije neaktivnih oglasa, brisanje oglasa koliko god grubo zvučalo, jedino bi moglo uvesti neki red.
2023 02 06
Mene frustrira kad je vise artikala na prodaju i pise lot i onda otvorim, a u opisu pise da je cijena pojedinacno 🙄🙄
2023 02 09
Mene frustriraju oglasi redom za MJ torbice. Sve redom povoljne, a kad pitas da ti uslikaju kôd iz torbice, ne odgovaraju.. pretpostavljam da nisu originali, inace bi poslali, ali se oglasavaju kao originali
2023 02 12
> Chanella: > Mene frustrira kad je vise artikala na prodaju i pise lot i onda otvorim, a u opisu pise da je cijena pojedinacno 🙄🙄 Ovo i mene, i to još od kad sam došla na krpice, ljudi kao da ne znaju šta znači lot ili svi od reda navlače tako, ali to me uvijek smetalo, i stave najmanju cijenu i onda neka jedna najgora stvar je po toj cijeni, a ostalo sve barem pet puta skuplje 😆
2023 02 14
> ela1234: > > Chanella: > > Mene frustrira kad je vise artikala na prodaju i pise lot i onda otvorim, a u opisu pise da je cijena pojedinacno 🙄🙄 > Ovo i mene, i to još od kad sam došla na krpice, ljudi kao da ne znaju šta znači lot ili svi od reda navlače tako, ali to me uvijek smetalo, i stave najmanju cijenu i onda neka jedna najgora stvar je po toj cijeni, a ostalo sve barem pet puta skuplje 😆 To je zabranjeno i treba isto brisati oglase po meni. No trebalo bi 10 admin da sve dovedu u red ovdje
2023 02 14
Takvi oglasi se naravno ne brišu, ali moji normalni oglasi sa mojim slikama i svime mi se uredno svako malo obrišu. Ne znam koja im je to fora, ali ovih dana sam stavila puno novih oglasa i nakon 2 dana primjetim da mi ih pola nedostaje, obrisani su. Ne kužim zbog čega niti nigdje ne dobivamo odgovore. Bitno da oglasi kojima piše da su prodani već godinama stoje i nitko ih ne dira. Niti ih cure žele obrisat, niti admini.
2023 03 02
Meni je vise do toga sto.. kada nesto trazim i upisem u trazilicu, izbaci mi 150 stvari koje nemaju veze s tim sto sam trazila. To je traćenje vremena onda.
2023 03 09
Tražilica ne radi dobro, ne izbacuje ono što tražite ili izbacuje ono što ne tražite :s
2023 03 15
Ali nije to od jučer već je stalno tako. na žalost.
2023 03 15
Ja dobijen sekundarnu alergiju kad napisu novo i onda u opisu malo noseno ili npr na slici vidis boze moj da su nosene a u tagovima novo i u opisu novo. Jednom sam lipo privarena, kupim cizme pod novo nenoseno, kad ono iskidani remencici, u jednoj cizmi zguzvan ulozak koji niti da ocu nemogu iscupat, a o flekama na cipelama koje su mi uslikane onako lipo da se to ne vidi. Curi nisan nazalost dala negativnu jer san nova bila ovde pa nisan ni reagirala. Vratit ce joj se vec na neki nacin ako vec nije! Uff..
2023 03 16
Pozdrav svima,prvi put pišem jer mi stvarno nisu jasni dvostruki standardi sto se brisanja oglasa tice. Jucer stavim oglas da prodajem svijece koje sama radim,lijepo uslikam sve ,znaci nije slika sa interneta i sad vidim da mi je oglas izbrisan dok kod drugih korisnica isti takvi oglasi stoje i po godinu dana. Stvarno mi nije jasno. Ako ko zna pls help. Hvala
2023 03 17
Molim ako tko zna da mi odgovori…sinoć sam stavila oglas za Mango košulju i stavila sam i slike s interneta (da se vidi kako stoji) i moje slike artikla. Oglas mi je do jutra obrisan i još dva oglasa na kojima nije bilo slika s interneta već samo moje slike artikala. Vidim da kod drugih uredno stoje i slike s interneta i oglasi nisu obrisani. Nisam izmišljala toplu vodu, vidjela sam kako drugi rade pa i ja tako. Gdje sam pogriješila? Zašto mi je obrisano sve?
2023 03 26
1 2