Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Jave da zele nesto kupiti a onda samo nestanu

Do te mjere je došlo takvo ponašanje da mene više šokira kad razgovor ne ostane na prvom upitu.
2023 02 25
> jackrussel: > Do te mjere je došlo takvo ponašanje da mene više šokira kad razgovor ne ostane na prvom upitu. Upravo to,sokiram se kad se netko javi i bude ljubazan Imam nekoliko stranica onih sto se jave,jel dostupno i nikad vise Ne ocekujem da netko nesto kupi,ali ako se javis pa bar zavrsi razgovor,hocu,necu,nemam novaca Pokazi nekakvu kulturu Jos jedna anegdota:javi se zenska za haljinu 11mj,jel joj mogu rezervirat,mogu,mjesec dana nista,javim se ja njoj da zasto mi nije javila da je odustala,nije odustala nema novaca,nek ja njoj rezerviram na jos mjesec dana dok skupi novaca,pa ako ne kupi nikom nista Mozete pogađat da se nije ni javila vise Prekrizim ja takve "kupce"u startu,ali tocno da vidim dokle ce ici Lijepo odes u bilo koji butik pa trazi da ti cuvaju haljinu mjesec dva
2023 02 25
A sta rec tj, napisat...pa mjeri pa sve odgovara...pa daj podatke....naravno napisem ih....pa onda blizu je mene moze li primopredaja...pa ajde mislim sta da je placa kad je sve za 50 kn...i od onda ni glasa :) I znate sta ja sam sretna sta do suradnje nije doslo, nit ce s moje strane doc. :)
2023 02 25
> kozmetika88: > Jos jedna anegdota:javi se zenska za haljinu 11mj,jel joj mogu rezervirat,mogu,mjesec dana nista,javim se ja njoj da zasto mi nije javila da je odustala,nije odustala nema novaca,nek ja njoj rezerviram na jos mjesec dana dok skupi novaca,pa ako ne kupi nikom nista > Mozete pogađat da se nije ni javila vise Kad smo kod rezervacija, mislim da je dosta cura skužilo da su šanse da se ta kupovina ostvari možda manje i od 50% ,:) Nedavno sam se javila jednoj curi za rezervirani artikl i pitala ako može meni ukoliko druga strana odustane i u roku odmah mi je poslala podatke za uplatu. Inače, i tih je upita zbilja već previše i mislim da se i zbog toga nekima smučilo tu prodavati i navlačit s kupcima. Možda bi bilo okej da se rezervacije drže pod uvjetom da se neki postotak cijene proizvoda uplati unaprijed.
2023 02 25
Česta pojava, ali ne treba se zamarati 😊
2023 02 26
> meowzz: > Da, ali baš stalno rekla bih. To ponašanje mi je totalna enigma. > Razumijem kada bez nekog cilja u dućan kad uđeš, gledaš, probaš, pa odustaneš, ali nekako mi se čini da kod dosta artikala ovako oglašenih na webu ne bi trebalo biti takvih situacija. A daj zamisli one koje od tebe naruče proizvod pouzećem i ne podignu ga! Pa za to moraš sama platiti dvostruku poštarinu... To je tek bullshit! Kaj o tome mislite, curke? 🤣
2023 02 26
> teehee: > A daj zamisli one koje od tebe naruče proizvod pouzećem i ne podignu ga! Pa za to moraš sama platiti dvostruku poštarinu... To je tek bullshit! > Kaj o tome mislite, curke? 🤣 Zato ne saljem pouzecem,aposolutno nikome Nemas povjerenja kupiti,nema problema,kupi negdje dalje Puno puta je ovdje bilo,poslali proizvod,nisu podignuli,nekome skupa postarina,netko nema novaca,itd Ne prodajem skupocjene stvari,pa ne vidim razlog da saljem pouzecem
2023 02 26
> teehee: > > meowzz: > > Da, ali baš stalno rekla bih. To ponašanje mi je totalna enigma. > > Razumijem kada bez nekog cilja u dućan kad uđeš, gledaš, probaš, pa odustaneš, ali nekako mi se čini da kod dosta artikala ovako oglašenih na webu ne bi trebalo biti takvih situacija. > A daj zamisli one koje od tebe naruče proizvod pouzećem i ne podignu ga! Pa za to moraš sama platiti dvostruku poštarinu... To je tek bullshit! > Kaj o tome mislite, curke? 🤣 Joj kako si simpatična i duhovita :') Inače, curi sam se javila u inbox naknadno.. Da nije tako davno bilo, screenshotala bih za policajku :")
2023 02 26
Nisam cesto na krpicama, vise manje kad kupujem nesto i to vecinom kupujem od istih zena, za prodaju nemam puno artikala svojih ali djecjih imam hrpu, e tu dolazimo do tog nepostivanja. Javila mi se zena u vezi djecje robice, dam joj broj moba radi lakseg prijenosa fotografija, poslikam hrpetinu artikala i dobijem veliko NISTA! Niti hvala, naravno da gospodja nije trebala kupit nista, ali smatram da ako se netko toliko potrudi, slika, salje pa barem da se napise to jedno malo a tako veliko HVALA!
2023 02 26
Godinama sam na krpicama i nekako sam se već navikla na to da uzmu podatke i više se ne javljaju ili rezerviraju i nakon što prođe rok, više ni traga ni glasa od njih (baš zbog toga više ne želim rezervirati ništa ni nikome) ako se ne proda u međuvremenu ok, prodat ću ti, ako mi se javi netko drugi, prodajem njemu, nikakve rezervacije jer mi je rijetko tko kupio nešto kada je rezervirao (svaka čast izuzetcima i curama koje se pridržavaju toga, ali nažalost više je ovih drugih koje nas vuku za nos). Meni je od svih tih bisera najdraže kad moram sto puta slikati sa svih kuteva, na dnevnom svijetlu, na suncu da se vide šljokice itd, mjeriti svaki centimetar, dobro da miris ne moram skupit i poslat :D i onda naravno nakon 3 dana dopisivanja, ispitivanja i slanja svega živoga i neživoga, ona meni ili ne odgovori ili napiše, hvala ali predomislila sam se i ipak ne bih kupila. Za mene je to jako bezobrazno i neodgovorno, uopće mi nije problem poslati dodatne informacije ili slike, ali neke cure već unaprijed znaju da neće to kupiti ili si ne mogu priuštiti i ne razumijem zašto nas onda maltretiraju sa takvim stvarima, a ionako samo traže neku sitnicu da onda odustanu i ne kupe jer realno kada nešto želimo i trebamo, cilj nam je da se dogovorimo čim prije i da se čim prije pošalje, a ne da 5 dana ispitujem i tražim razne informacije i slike.
2023 02 27
Uvijek odgovorim na sve poruke , mogu reci da mi već na 50% upita nitko ne odgovori … zbilja mi ja zanimljivo da kupci i prodavači koji imaju vise od 100 pozitivnih slučajno stisnu 5 artikla i nakon mog odgovora ni bu ni mu … cijela ta internet kultura je vise nekultura . Jednom sam dobila čak i vrijeđanje nakon sto sam dala podatke kupac je platio nakon cca 14/15 dana (u međuvremenu to prodala) jer kad ona napise da kupuje onda kupuje … ali mogu reci da imam neke zbilja super suradnje , neke su dovele do prijateljstava (online) a neka čak i do pravih . Kao u svemu ima i pozitive i negative
2023 02 27
Redovno mi se to događa, ponekad čak mislim da se radi o nekim botovima, jer su često to osobe bez i jedne ocjene.
2023 02 27
Ne znam, sama polazim od toga da kupujem u trenutku kad mogu. Imam spremljene artikle, kad sam u mogućnosti javim se, kupim i doviđenja. Meni ovdje također nisu jasne žene koje odgovore da je artikl dostupan, ok hvala zamolim podatke za uplatu i - ništa. A prijavljuju se redovito. Kao i korisnice koje samo šibnu podatke za uplatu, ni bu ni mu o slanju paketa (pošalju ga, bez daljnjeg), komunikacija nula bodova. Kaj je toliko teško izdvojit 30ak sekundi i odgovorit na poruku? Čak i kad zaprimim paket, zahvalim se, ostavim povratnu - ništa. Nakon par dana tu povratnu onda i obrišem jer mi nema smisla takva suradnja, a bude mi žao kaj sam od takve osobe uopće kupila nešto.
2023 02 28
Pred malo mi je jedna htjela nesto kupiti i dala joj podatke. KAze ona da je umedjuvremenu nasla drugu slicnu stvar i kupila. NIsma jako kasnila sa odgovorom,ali nisam ni odmah odgovorila. Nekoliko sati. Kad sma joj pocela objasnjavati da se za to moze cak i negativna pokupiti ona meni da ona NIJE KRPIČARKA nego samo dođe tu i tamo. Nije krpičarka, ali je član. Sa već dvije negativne.
2023 03 01
A šta ćemo, ima nas svakakvih 😄😄😄 Ja sam nova ovdje pa nisam još doživjela neke posebne neugodnosti. Jedino mi je bilo nevjerojatno nakon silnih pitanja kakvo je, od čega je, pošto je (iznos je bio 5,12 eura) pitanje može li za 4,50 😶😄
2023 03 02