Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Chogan parfemi identični originalima. Razlika je u tome što originali imaju brend i više platiš ambalažu i brend. Chogan iste takve pakira u svoju ambalažu i u tom slučaju plaćaš samo proizvod dosta jeftinije.Izaberi svoj favorit i budi moj kupac parfema 😄
2023 03 23
Zar se to ne može naručiti preko interneta po istoj cijeni?
2023 03 23
Koja je fora s tim parfemima? Isti parfem a jeftiniji? Kako?
2023 03 24
> Desinićka: > Zar se to ne može naručiti preko interneta po istoj cijeni? Moze se naručiti preko distributera
2023 03 26
> sanjaurban: > Koja je fora s tim parfemima? Isti parfem a jeftiniji? Kako? Eto, brend se naplaćuje . Chogan je firma iz Italije , recenzije su odlične . Parfemi su identični, čak su iskustva da su dugotrajniji od originala..baš je nedugo na ženskom recinzeraju bio članak o njima, potrazite i pročitajte iskustava.
2023 03 26
> Desinićka: > Zar se to ne može naručiti preko interneta po istoj cijeni? Naravno da moze ali postarinu placate 18€
2023 03 26
> sanjaurban: > Koja je fora s tim parfemima? Isti parfem a jeftiniji? Kako? Chogan koristi identicne esencije kao sto i brendovi a na koju foru su jeftiniji je zato sto se brendovi naplacuju... Chogan ne. Bilo koji parfem u proizvodnji dodje oko 7€ a vi sad razmidlite koliko vi svog novca bacate brendovima u dzep... Suradjujem vise od godinu dana sa Chogan mogu vam na svako pitanje odgovoriti koje zelite znati.
2023 03 26
Javite se ako želite naručiti, šaljem Tiskom pa vam ispada jeftinije.
2023 03 26
> AumaS13: > > Desinićka: > > Zar se to ne može naručiti preko interneta po istoj cijeni? > Naravno da moze ali postarinu placate 18€ 10e, a besplatna je poštarina iznad 50e. Tako da se isplati naručiti direktno s web shopa.
2023 03 26
> AumaS13: > > sanjaurban: > > Koja je fora s tim parfemima? Isti parfem a jeftiniji? Kako? > Chogan koristi identicne esencije kao sto i brendovi a na koju foru su jeftiniji je zato sto se brendovi naplacuju... Chogan ne. > Bilo koji parfem u proizvodnji dodje oko 7€ a vi sad razmidlite koliko vi svog novca bacate brendovima u dzep... > Suradjujem vise od godinu dana sa Chogan mogu vam na svako pitanje odgovoriti koje zelite znati. Pozdrav. Mene zanima šta trebam napraviti da počnem prodavati chogan? Sve me zanima u detalje. Možeš mi napisati u inbox 😁
2023 09 17
> Jele30: > Javite se ako želite naručiti, šaljem Tiskom pa vam ispada jeftinije.
2023 11 11
imate li Coco Chanel Mademoiselle INTENSE?
2023 11 11
> marincica: > imate li Coco Chanel Mademoiselle INTENSE? Pozdrav, mozete li mi se javiti u chat ako trazite parfem idalje :")
2023 12 06
> osijekandrea12: > > AumaS13: > > > sanjaurban: > > > Koja je fora s tim parfemima? Isti parfem a jeftiniji? Kako? > > Chogan koristi identicne esencije kao sto i brendovi a na koju foru su jeftiniji je zato sto se brendovi naplacuju... Chogan ne. > > Bilo koji parfem u proizvodnji dodje oko 7€ a vi sad razmidlite koliko vi svog novca bacate brendovima u dzep... > > Suradjujem vise od godinu dana sa Chogan mogu vam na svako pitanje odgovoriti koje zelite znati. > Pozdrav. Mene zanima šta trebam napraviti da počnem prodavati chogan? Sve me zanima u detalje. Možeš mi napisati u inbox 😁 ukoliko želite mogu Vam dati vise informacija za politiku posla...🤗
2023 12 06
Imam odmah dostupne Chogan parfeme javi mo se u inbox ako te zanima 😊
2023 12 17
1 2 Sljedeći