Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Molim pomoc iskusnijih prodavacica

Kupac tvrdi da je slanje moguce tiskom bez da mi ostavi svoj broj telefona i sifru prodajnog mjesta jer da je vec kupovala bez tih podataka i da ce joj doci na kucnu adrsu. Wtf?! Prikazem korespodenciju ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/9876c103aa45cbabf5786fa982979129.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/3de5d728e4b474a056537802b7b937ce.jpg)
2023 03 26
Treba sifra tiska, gdje bi inace stigao paket?
2023 03 26
> Desinićka: > Treba sifra tiska, gdje bi inace stigao paket? Hvala to i ja govorim ona tvrdi na kucu.
2023 03 26
Normalno da treba šifra prodajnog mjesta di će doći i br.moba za slanje SMS-a kad paket stigne na kiosk.
2023 03 26
> vedranapv: > Normalno da treba šifra prodajnog mjesta di će doći i br.moba za slanje SMS-a kad > paket stigne na kiosk. Hvala.
2023 03 26
Imala sam ja takvog kupca, netko joj je rekao da tisak salje na kucnu adresu, ali to je kriva informacija. mozda misle na paket24. na kraju samo poslala postom jer nema druge opcije
2023 03 26
Sifra kioska je obavezna,a ako nece ostaviti br moba,napisite Vi svoj Pa joj svakako posaljete broj posiljke Ali bez sifre odredisnog kioska ne mozete poslati paket
2023 03 26
> jelena693: > Imala sam ja takvog kupca, netko joj je rekao da tisak salje na kucnu adresu, ali to je kriva informacija. mozda misle na paket24. na kraju samo poslala postom jer nema druge opcije Hvala.
2023 03 26
> kozmetika88: > Sifra kioska je obavezna,a ako nece ostaviti br moba,napisite Vi svoj > Pa joj svakako posaljete broj posiljke > Ali bez sifre odredisnog kioska ne mozete poslati paket Hvala.
2023 03 26
Bez broja telefona može samo što ćete u tom slučaju morati svoj navest pa ćete vi dobit obavijest kad joj paket bude stigao. Što se tiće šifre tiska mora Vam je poslati jer ne možete bez toga slati paket zato što se ne zna na koji tiska treba paket stići u prijevodu to Vam je kao da poštom šaljete pismo ili što god bez da navedete adresu. Paketi s tiska ne dolaze na kućnu adresu već na sam tiska gdje mora doći po paket. Očito je netko gospođi dao krivu informaciju ili misli na neku drugu opciju. Nadam se da ćete gospođu uspijet urazumit, ako ne pošaljite joj poštom.
2023 03 26
> Ketycaa: > Bez broja telefona može samo što ćete u tom slučaju morati svoj navest pa ćete vi dobit obavijest kad joj paket bude stigao. Što se tiće šifre tiska mora Vam je poslati jer ne možete bez toga slati paket zato što se ne zna na koji tiska treba paket stići u prijevodu to Vam je kao da poštom šaljete pismo ili što god bez da navedete adresu. Paketi s tiska ne dolaze na kućnu adresu već na sam tiska gdje mora doći po paket. Očito je netko gospođi dao krivu informaciju ili misli na neku drugu opciju. Nadam se da ćete gospođu uspijet urazumit, ako ne pošaljite joj poštom. Hvala lijepa. Nakraju saljem postom da skratim pricu.
2023 03 26
Ako se šalje Tiskom, ne može doći na kućnu adresu. Potreban je broj Tiska. Pošaljite poštom, a korisnici lijepo kopirajte naše odgovore da nije žena u zabludi.A u krajnjem slučaju, može se uvjeriti i na Tisku.
2023 03 27
Neka tvrdokorna kupilica hahaha
2023 03 27
može reci adresu tiska i vi ju tako pronađete ako baš nije zagreb sa 101 tiskom ali neka mjesta imaju jedan do dva tiska...drugo razumljivo je da svoje kontakte baš ne želimo dati posve nepoznatim ljudima i to je ok...upišete svoje podatke i njoj poslati samo broj paketa i ona ga tako može pratiti .
2023 03 27
Ali tu se radi o primanju paketa na kućnu adresu. Kako će doći paket, ako nezna kamo?
2023 03 27
1 2