Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

Trudnoća ?pitanje za mame

Pozdrav cure,malo sam zatečena pa bih htjela mišljenje i vas..Nismo radili na trudnoći ali nismo se baš ni pazili..Danima se već osjećam cudno,grudi me bole za poludit,ali tako je uvjek i u pmsu..Danas mi je 22 dan ciklusa i odlučila sam napraviti test..Ostavila sam ga na ormariću i kroz 5,10 min pogledala i imala sam šta vidjeti 😀 Malo me buni crta koja je dosta tanka,po vašem mišljenju jeli test pozitivan?kroz par minuta sam napravila first sign test i on je pokazao negativno a ovaj je cerablue,6 dana ranije 🙂 Hvala
2023 04 16
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/bcc223aee2bf6905a75cfee18321472b.jpg)
2023 04 16
Ako niste sigurni pokusajte kroz dan dva ponoviti test, uputstva tog testa su meni malo zbunjujuca, bas zbog ovog plusa koji bi se u trudnoci trebao pojaviti, vi imate dvije vodoravne.. Kad sam radila svoj prvi test, imala sam isto slabije vidljiviju drugu crticu i bila sam trudna ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8776434c8abfa19a1a71f0181f681551.jpg)
2023 04 16
> erikposavec: > Ako niste sigurni pokusajte kroz dan dva ponoviti test, uputstva tog testa su meni malo zbunjujuca, bas zbog ovog plusa koji bi se u trudnoci trebao pojaviti, vi imate dvije vodoravne.. Kad sam radila svoj prvi test, imala sam isto slabije vidljiviju drugu crticu i bila sam trudna ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/8776434c8abfa19a1a71f0181f681551.jpg) Hvala na odgovoru,ovo je test 6 dana ranije,na njemu nema plusa već se desno pojavi crta u kontrolnom prozoru i lijevo ako je trudnoća bi trebala biti isto samo crta.Ali moja je nekako tanka pa neznam sta da mislim 😄
2023 04 16
onda ste vjerojatno trudni :D
2023 04 16
> Reicmija: > Pozdrav cure,malo sam zatečena pa bih htjela mišljenje i vas..Nismo radili na trudnoći ali nismo se baš ni pazili..Danima se već osjećam cudno,grudi me bole za poludit,ali tako je uvjek i u pmsu..Danas mi je 22 dan ciklusa i odlučila sam napraviti test..Ostavila sam ga na ormariću i kroz 5,10 min pogledala i imala sam šta vidjeti 😀 > Malo me buni crta koja je dosta tanka,po vašem mišljenju jeli test pozitivan?kroz par minuta sam napravila first sign test i on je pokazao negativno a ovaj je cerablue,6 dana ranije 🙂 > Hvala Mislim da je kod svih tih testova manja vjerojatnost da su lažno pozitvni nego lažno negativni tako da mislim da postoji velika šansa da ste trudni :")
2023 04 16
Po meni je vrlo vjerojatno da ste trudni. Ako i ovaj test radi po principu detektiranja hormona beta hCG a pretpostavljam da radi, onda svjetliju plavu crtu objašnjava još uvijek niska razina tog hormona. Napisali ste da vam je 22. dan ciklusa, dakle na ciklusu od 28 dana, ovulacija je otprilike 14. dana i ako je došlo do oplodnje potrebno je još nekih tjedan dana da bi se zigota ugnijezdila u sluznicu maternice što onda rezultira lučenjem hCG. Dakle, prema tome moguće je da se zigota tek ugnijezdila. Davno sam bila trudna, ali definitivno se možete pouzdati i u dojke kao najraniji pokazatelj trudnoće. Jako su osjetljive, čak pomalo bolne i definitivno tvrđe. Svakako drugačije od PMS-a. Da biste bili sigurni pričekajte termin menstruacije, a potom u laboratoriju izvadite krv i testirajte beta hCG. To vam je najpouzdanije.
2023 04 16