Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Kako vratiti bijelinu džona?

Pozdrav, muku mučim sa tenisicama...imale su bijeli džon koji je dosta požutio i sve sam probala, ribala sapunom, arfom, sodom bikarbonom pa i dezinficijensom ali one su i dalje žute tj. Onaj mali bijeli dio iznad džona (dio koji spaja džon s tenisicom recimo) je i dalje žut... Bojim se probati s izbijeljivačem s obzirom da su tenisice u rozoj boji te mislim da bi im to moglo uništiti boju... Ima li neka od vas možda neku drugu ideju ili preporuku za neki proizvod koji bi mogao pomoći? 😅
2023 05 14
Meni je to dosta dobro išlo s onom s Profissimo pužvicom iz DM-a i vodom, eventualno malo sapuna
2023 05 14
naišla sam davno neki tekst koji preporučuje OneBleach pastu, koja je baš za gumu za tenisice, nisam isprobala, ali sam pospremila ako mi zatreba, imam jedne tene koje će u budućnosti vjerojatno trebati neko temeljitije čišćenje, a ovo što sam do sada trebala uspjela sam očistiti sa Cifom
2023 05 14
> schmetterling: > Meni je to dosta dobro išlo s onom s Profissimo pužvicom iz DM-a i vodom, eventualno malo sapuna To je neka posebna spužvica ili...?
2023 05 14
> sanjaurban: > naišla sam davno neki tekst koji preporučuje OneBleach pastu, koja je baš za gumu za tenisice, nisam isprobala, ali sam pospremila ako mi zatreba, imam jedne tene koje će u budućnosti vjerojatno trebati neko temeljitije čišćenje, a ovo što sam do sada trebala uspjela sam očistiti sa Cifom Hmmm...pogledat cu, po nazivu bih rekla da je to samo za skroz bijele tenisice, ne bih voljela da mi skine boju kao izbjeljivač a baš je ta crta pokraj najviše žuta 🙈
2023 05 14
> ProdajaOdjece7: > > schmetterling: > > Meni je to dosta dobro išlo s onom s Profissimo pužvicom iz DM-a i vodom, eventualno malo sapuna > To je neka posebna spužvica ili...? Imate ih na dm stranici pod profissimo spužvice za uklanjanje mrlja, ne mogu stavit link
2023 05 14
> schmetterling: > > ProdajaOdjece7: > > > schmetterling: > > > Meni je to dosta dobro išlo s onom s Profissimo pužvicom iz DM-a i vodom, eventualno malo sapuna > > To je neka posebna spužvica ili...? > Imate ih na dm stranici pod profissimo spužvice za uklanjanje mrlja, ne mogu stavit link To su one gdje su nacrtane tenisice?
2023 05 15
Ja sam dosta čula preporuke za te spužvice, ali meni iskreno nisu ništa posebno. Kupila sam u dm prije koju godinu i imale su sliku tenisica na ambalaži ( ne znam je li još uvijek tako). Čitam ja uputstva, kao malo se spužvica namoči vodom i potom obriše tenisica. A meni se spužvica počela raspadati :') Tako da sad za neko lagano čišćenje, skidanje blata i prljavštine koristim vlažne maramice. Ako niste, pokušajte s pastom za zube. Ali onom čistom bijelom, nikako koja u sebi ima obojenje. Lagano s četkicom izribate džon i obrišete vlažnom maramicom.
2023 05 15
Bile su tenisice, sad su promijenili pakiranje pa su nekakvi dječji crteži. Meni se isto raspada kad ju koristim, tako je napravljena i to je normalno da se trusi, ali meni odradi posao s čišćenjem :)
2023 05 15
Kad ta plastika, odnosno guma dobro upije boju, postane žuta, mislim da nema pomoći. Iz mog iskustva je tako. Ako vi uspijete sa nečim javite. Sretno.
2023 05 15
Hvala, probat cu te spužvice, a nadam se da će nečime otići jer mi je žao, tenisice su praktički kao nove osim tog žutog dijela 🙈
2023 05 15
Vece!ne znam da li bi to trebalo ovisiti o materijalu/gumi,meni najbolje zurili skida prasak za rublje,uz pomoć zice koja se koristi u pranju suda(nikakve spuzvuce,prava aluminijska zica).dobro istruzem(ali kod ruba,prijelaza sa gume na drugi dio tenisice,budem oprezna,tamo malo sa starom cetkicom struzem.)najbolji prasak mi je riječ i bioaktiv, istodobno snaznu i njezni.eto,mozda pomogne savijet
2023 05 15