Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Ne samo da je dostupna u Hrvatskoj, nego....

...još i po duplo nižoj cijeni 😝 ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/12a8cea5537d0281810f50a12c00d140.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/4db643ae896c38c8ea41e44a282bc605.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/09f85442a6396ad5cca76fdfbdf6a326.jpg)
2023 09 28
Bravo!Trebalo bi tako sve te preprodavače staviti ovako javno Svaka čast!! Sigurna sam da takvih primjera ovdje ima još jako,jako puno...počevši od AliExpress-a nakita i Guess torbi,novčanika... s eBaya po duplim i više cijenama od tamo placenih...žao mi je samo ljudi koji ipak nasjednu ali eto rekli bi neki da su si sami krivi Vama svaka čast na ovoj objavi!!
2023 09 28
I ja si kupujem filorga kozmetiku prek foruma, usporedim cijene, oni, na forumu ili skuplje ili 5 eura jeftinije, nuxe ulje skuplje, al vidim, prodaje se😂😂😂
2023 09 28
Naravno da nije fer,ali tržište je slobodno. Na svakom kupcu je da odluči gdje će što kupovati. Hoće li kupiti nešto na prvo ili će tražiti po internetu i drugdje cijene. Većina robe je iz Kine, ali ako netko ne želi kupovati s Ebay,Aliexpressa , Wisha, Amazona itd, platiti će skuplje.Možda netko nema karticu za naručivanje izvana ili jednostavno nema tu naviku.
2023 09 29
Trziste je "slobodno", ako imas registriranu djelatnost. Sta tu necu sve procitat.
2023 09 29
Baš tako! Tržište je slobodno u toliko da netko ode na gore navedene stranice i pokupuje za mizeriju ili za minimalno duplo manje s namjerom da ovdje preproda po duplo jer eto kao radi uslugu onima koji nisu upoznati s cijenama ili "nemaju karticu za kupiti izvana ili jednostavno nemaju tu naviku" 🙄 Da,da onda je ok varati ljude.Na tako super argument ja stvarno nemam što dodati
2023 09 29
Boze svasta necu pročitat ….
2023 09 29
U redu. Ispričavam se , ako sam nekog povrijedila s tim da je tržište slobodno.Nisam znala da to vrijedi za registirane djelatnosti. Jednom sam dobila takav odgovor kad sam na jednoj internetskoj stranici pitala zašto se neke stvari na internetu prodaju skuplje nego vani. Neznam zašto tako negativni komentari...
2023 09 29
> iskrica83: > U redu. Ispričavam se , ako sam nekog povrijedila s tim da je tržište slobodno.Nisam znala da to vrijedi za registirane djelatnosti. > Jednom sam dobila takav odgovor kad sam na jednoj internetskoj stranici pitala zašto se neke stvari na internetu prodaju skuplje nego vani. > Neznam zašto tako negativni komentari... Za preprodaju treba imati registriranu djelatnost, o tome Vam cure pričaju. Dakle, web trgovina može legalno formirati cijenu kako želi i maržu, dok ako to krpičarka na krpicama ili njušalu radi, radi se preprodaji i ostvarenom prihodu na koji bi trebala tehnički platiti porez. O tome je riječ i u tome je razlika. A također je prema pravilima ove stranice zabranjeno.
2023 09 29
> Mare@@: > Bravo!Trebalo bi tako sve te preprodavače staviti ovako javno > Svaka čast!! > Sigurna sam da takvih primjera ovdje ima još jako,jako puno...počevši od AliExpress-a nakita i Guess torbi,novčanika... s eBaya po duplim i više cijenama od tamo placenih...žao mi je samo ljudi koji ipak nasjednu ali eto rekli bi neki da su si sami krivi > Vama svaka čast na ovoj objavi!! Hvala vam. Ima i zasebna tema samo o tome, što znate i sami, ali s tim se treba baviti. E sad da li postoji dovoljno kapaciteta, mogućnosti i sredstava za to je pak tema za sebe.
2023 09 29
> Nitospitos: > I ja si kupujem filorga kozmetiku prek foruma, usporedim cijene, oni, na forumu ili skuplje ili 5 eura jeftinije, nuxe ulje skuplje, al vidim, prodaje se😂😂😂 Ajde barem ne prodaju vama, ne znaju da uspoređujete 😁
2023 09 29
> ValkyrieBlue: > > iskrica83: > > U redu. Ispričavam se , ako sam nekog povrijedila s tim da je tržište slobodno.Nisam znala da to vrijedi za registirane djelatnosti. > > Jednom sam dobila takav odgovor kad sam na jednoj internetskoj stranici pitala zašto se neke stvari na internetu prodaju skuplje nego vani. > > Neznam zašto tako negativni komentari... > Za preprodaju treba imati registriranu djelatnost, o tome Vam cure pričaju. > Dakle, web trgovina može legalno formirati cijenu kako želi i maržu, dok ako to krpičarka na krpicama ili njušalu radi, radi se preprodaji i ostvarenom prihodu na koji bi trebala tehnički platiti porez. O tome je riječ i u tome je razlika. A također je prema pravilima ove stranice zabranjeno. Eto sve ste objasnili 🫡
2023 09 29
Kad smo kod Zare - kad je to postao takav luksuz i kvaliteta da je svaki treći artikl ''like zara''. I prodaja robe nošene barem pola godine za iste cijene ko u dućanu. Treba nam filter da iz pretrage makne sve Zarine artikle.
2023 10 01