Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Kartica za obrocno placanje

Hej, imam racun u Zabi i zanima me postoji li neka kartica s kojom se moze online placati na rate kad je rijec o vecim iznosima? Znam da to ppstoji u drugim bankama, da se nakon kupnje moze iznos podijeliti na rate kako vama odgovara Pisite pliz svoja iskustva :)
2023 10 30
Moje preporuke za Mastercard ZABA, plačate članarinu jednom godišnje. Možete kupovati preko weba na rate, do sad nisam naišla gdje ne mogu plaćat Masterom. Također ako Vam shop ne dozvoljava možete u aplikaciji kasnije razbit jednokratni iznos na rate. U poslovnici možete dovoriti max iznos mjesečnog terećenja kod ugovaranja kartice.
2023 10 30
> Sandra1812: > Mastercard daje mogućnost podjele na samo tri rate (neovisno o iznosu) pa uzmite to u obzir. > Ustvari iznad 200 kn je ja mislim na dvije rate, a iznad 300....pa na dalje, max je 3 rate. > Po meni su druge kreditne kartice (Reiffeisen i Addiko) puno bolje jer možete dijeliti i do 24 rate. Nije točno, ja sam s Masterom otplatila 12 rata PVC stolarije za cijelu kuću, a mogla sam na 24 rate
2023 10 30
Hvala puno cure :)
2023 10 31
U Zabi zatraziti Master karticu za placanje na rate Pa ce Vam oni tamo objasniti sto i kako funkcionira
2023 10 31
Imam ja Zaba Visu za obročno plaćanje i zadovoljna sam.
2023 11 01