Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Zara parfemi

Pozdrav, Koristite li parfeme iz Zare, koji bi preporučile da vam se sviđa i da je dugotrajan (relativno)? Dobila sam bon za Zaru, a ne kupujem više tamo pa razmišljam da si uzmem koji miris sad kad budu sniženja za black friday. Ja sam dosad imala samo Cherry Smoothie, kupljen naslijepo i nisam bila baš oduševljena. Miris mi nije baš pasao, a ni postojanost mi nije bila baš nešto.
2023 11 12
Hypnotic vanilla i splendid bronze. Preporucujem basbas. hypnotic vanilla je kopija hypnotic poison, a splendid bronze je kopija mugler alien. Predivni i jedan i drugi, divno i dugo se osjete
2023 11 13
Hypnotic je onako malo jaci, rekla bih nocni, a splendid vise dnevni meni, ne znam objasniti,ali eto okvirno 🙂
2023 11 13
Hvala! Ovaj prvi mi se čini zanimljivo, volim vaniliju. Aliena imam već. o:) PS Zna li se kad će imati rasprodaju za BF?
2023 11 13
Golden decade, ovi novi razne verzije vanilije nista se ne osjete na meni, dugotrajnost nula, ali vidim da svi hvale pa mozda je do moje koze, i red temptation je dosta trajao kad sam spricula ali miris kao miris mi se ne svida. Za golden decade sam dobila masu komplimenata, doslovno random cure su me pitale u prolazu, sto mi se opcenito rijetko kad dogadalo i za neke druge skuplje parfeme 😊
2023 11 13