Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Temu šoping groznica

Pozdrav evo stavljam vam svoj kod za TEMU. Za one koji neznaju to je nešto kao ebay i ostale stranice ali trenutno je pt besplatna, stigne za 10-15 dana. Vracaju novce ukoliko dostava ne dode ili ako kasni. Ima prepovoljnih stvari. Uz kod dobijete popust. Can you accept my invitation in Temu app? Both of us can get rewards! Search 497958587 on TEMU App :*
2024 01 13
Pozdrav, naručila bi si nešto pa molim Vas info kako taj kod funkcionira,gdje se upisuje:)
2024 01 13
Evo i mog koda ako netko želi ☺️ aay80831
2024 01 13
Morate instalirati aplikaciju i onda imate kuponi i ponude vam piše pa ga upišete. Javite ako zapne 😄
2024 01 13
Ne vraćaju novce već na aplikaciji dobiješ tih 5€ koje možeš potrošiti prilikom sljedeće kupovine tj iznos ti umanje za 5€. Besplatna pt je uvijek iznad 10€, osim prvi put kada treba potrošiti 20. Nakon prve narudžbe ne prestaju slati obavijesti o akcijama. Vrlo zgodno za razne đinđe i sitnice. Svakako brže i bolje od Alija i eBaya, prema mome iskustvu.
2024 01 13
Neznam, ajde malo provjerite i pripazite i javite povratne info.
2024 01 13
I kod svake narudžbe, nakon što ju primite imate pravo na povrat novca za 1-2 artikla ovisno o iznosu. Povrat novca se vrši po želji kupca, može i na bankovni račun sa kojeg je izvršena uplata. Kupila sam božićne jaslice... Htjela sam ih vratiti. Tražila sam povrat. Robu su mi ostavili, do idućeg Božića ću ih nekako složiti jer je bio problem u izradi, i novce vratili na račun.
2024 01 13
Kod ovih 5€ povrata radi kašnjenja paketa nema pitanja i "vraćanja po želji" već isključivo kao iznos za koji se umanjuje sljedeća kupnja. Samo kod ovakvih, gore opisanih, situacija. Ako se nešto putem ošteti, također vraćaju lovu.
2024 01 13
Kakva je kvaliteta? Na prvi pogled mi izgleda kao "Sve po 9 kuna", gomila stvari koje nam ustvari ne trebaju. Varam li se?
2024 01 13
Misliš odjeća? Meni odjeća izgleda na "sve po jednu" 🤣 Maskice i ostali dodaci za mob, razne sitnice za ured/školu/klince, neke stvarčice za kuću, za peseka... Onak, sitnice... Uzela sam neke čarape i T-shirt, poliester... Dizajn mi je bio fora pa zato, inače kvalitetnu odjeću nećeš tamo naći.
2024 01 13
Moje kolegice s posla su poludjele za tom stranicom. Svaki tjedan po 5, 6 paketa pristiže ili na posao ili kod neke susjede, prijateljice pa se kriomice donosi u stan kad muža nema. 🙄😂 Podsjeća me na moje početke na ebayu-u prije 10ak godina. Svakakvih sitnica ima a ja zasad odolijevam i ne kupujem. 😇😂
2024 01 13
Uletio mi je neki dobar popust pred Božić pa sam kupila ocu odlične termo majice dugih rukava, oduševljen je kako su tople :) i još neke sitnice za kuću, maske i folije za mob ... isplativo je i dođe za par dana.
2024 01 13
Samo kruze glasine o krađi podataka. Tako da ako imate prepaid karticu bolje je s njom platiti
2024 01 13
> KreativnoSelo: > Moje kolegice s posla su poludjele za tom stranicom. > Svaki tjedan po 5, 6 paketa pristiže ili na posao ili kod neke susjede, prijateljice pa se kriomice donosi u stan kad muža nema. 🙄😂 > Podsjeća me na moje početke na ebayu-u prije 10ak godina. Svakakvih sitnica ima a ja zasad odolijevam i ne kupujem. 😇😂 Hahah razumijem totalno. Tako i ja 😄
2024 01 13
Moj kod za popust: aar13355
2024 01 16
1 2 3