Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Rad preko ljeta

Pozdrav svima 🙂 ! Studentica sam i voljela bih ovo ljeto otići raditi negdje, no kako još nemam nikakvih iskustva, voljela bih čuti vaše savjete. Svaka preporuka je dobro došla. Ne znam je li bolje gledati posao za neki dućan ili hotel? Također, bili bi super ako je netko radio vani da da neke upute; preko koje stranice gledati oglase i slično. Ne bih željela raditi preko Work and Travel agencije, a i ako bi već bilo inozemstvo, voljela bih da bude Europa. Engleski znam i malo francuskog. Unaprijed se puno zahvaljujem svima na pomoći! ❤️
2024 01 31
Lidl.
2024 02 01
Ako ćete hotel preporučam Valamar, ja se evo treću godinu vraćam konkretno u Dubrovnik! Plaća mi je odlična, smještaj mi je na 15 min hoda (izgleda ko hotel za radnike), imam 2 obroka dnevno, ne umorim se toliko jer je polupansion, ja sam zadovoljna, ne radi se za svaki posao dvokratno nego ima i smjena i prva i druga, ja sam želila raditi dvokratno jer meni tako odgovara, a ove godine ću tražiti smjenu, ima i nekih negativnih stvari poput starih radnika koji glume šefove (kako kome mogu ja se ne dam🤣) ali toga ima svugdi tako da…😊
2024 02 01
Hvala! Razmotrit ću 🙂
2024 02 01
Ukoliko želite raditi u dućano to možete i u gradu gdje se trenutno nalazite. Dosta trgovačkih lanaca poput Kauflanda, Lidla, Konzuma, traže studente koji će im popunjavati police, biti na blagajni i slično. Ako se odlučite za hotel, to je definitivno najbolje ići na more.
2024 02 24