Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Prelazimo u četvrtak ili srijedu navečer. Sneak peak na mojbutik.si :)
prije 24 dana, 19:54
🥳🥳🥳🥳
prije 23 dana, 05:36
Lijepo! :D A hoće li funkcionalno ostati jednako ili tu isto ima nekih promjena? :D
prije 23 dana, 10:47
Bit će još promjena, ali idemo korak po korak s njihovim uvođenjem.
prije 23 dana, 11:23
ne izgleda mi privlačno :( gubi li se pink boja? ...bez nje je dosta toga nepregledno ne privlači oko
prije 23 dana, 11:42
Iskreno, ni meni se ne sviđa, izgleda nekako bezlično... Ali tko nas korisnike uopće i pita :') Mislim da je dosadašnji izgled stranice sasvim korektan, a jedino što je nedostajalo je aplikacija.
prije 23 dana, 14:45
Drago mi je ako će novi dizajn popraviti probleme s tražilicom i slično. Ipak, dizajn kao dizajn mi se ne sviđa jer uopće ne podsjeća na krpice koje su kroz godine razvile prepoznatljiv dizajn. Doslovno kao da ste izgradili sasvim novi sajt na staroj domeni, što mene kao korisnika odbija. :( Zadržite makar rozu boju zbog koje su krpice i prepoznatljive.
prije 23 dana, 15:06
Hoće li ova stranica biti skroz ukinuta i maknuta? I da li će se aritkli morati ponovno postavljati?
prije 23 dana, 16:03
I ovo je isto samo još jedna stranica ili će biti omogućena aplikacija?
prije 23 dana, 16:08
Vratit ćemo rozu! Stranica neće biti ukinuta, zašto to mislite? :) Nećete morati postavljati nove artikle. Ovako je bilo kad smo prešli na ovaj dizajn - https://mojekrpice.hr/forum/t/112113/nove-krpice-pitanja-i-oodgovori :) Bit će omogućena i aplikacija, tako je, ali još ne dajem nikakve informacije o tome.
prije 23 dana, 18:13
Ni meni se baš ne sviđa na prvu, ali vidjet ćemo...iskreno, puno mi je bolja bila verzija koja je bila prije ove...ostala je neprežaljena iako smo se s vremenom svi navikli na ovu...
prije 23 dana, 18:54
meni je novi dizajn okej ali voljela bih saznati što se sve planira uvoditi u slijedećm razdoblju :')
prije 22 dana, 10:16
Pa OK, valjda će bit dobro, samo mi se čini da će biti poželjno fotkati vertikalno a ne horizontalno jer kolko vidim thumbnailovi su u tom omjeru na slovenskoj stranici koja btw jako podsjeća na Vinted Good old days... ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/f7b873918e18e442e577689d505240c8.jpg) I sadašnji (čisto da se imamo za podsjetiti) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/695723c86b54c2ce4dbc93a0ab50e097.jpg)
prije 22 dana, 14:26
Ovo što je na slovenskom butiku je blago rečeno katastrofa, pa ako i ovdje bude isto, biće puno nezadovoljstva.
prije 22 dana, 17:12
> miss11: > Ovo što je na slovenskom butiku je blago rečeno katastrofa, pa ako i ovdje bude isto, biće puno nezadovoljstva. Slažem se, smiješno je da je to novi dizajn koji se predstavlja u 2024. Nije nikakav upgrade, moglo je ostati i na ovome.
prije 22 dana, 18:57
1 2 3 4 5 ... 33