Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Pa, i piše "otprati", ali nema je kad pogledam u profile koje pratim... Baš čudno
prije 4 dana, 06:24
Molim Vas riješite automatske odgovore na povratne ocijene. Konkretno ova se korisnica javno požalila na 2 negativne od strane spam profila, i odgovor na tu negativnu se proteže na njezinim sljedećim stranicama poštenim njezinim suradnicima! --》https://mojekrpice.hr/leona123hr321-146206/feedback I prije sam upozoravala da se odgovori na povratne sami ispisuju, tj. nisam ni vidjela povratnu recenziju, a tamo moj odgovor na nju! I druga strana pomisli da je sve ok, a možda nije baš tako.
prije 4 dana, 17:21
Ne razumijem o čemu se tu radi? Ali, pozdravljam ovo poboljšanje danas, baš lijepo! 👍
prije 2 dana, 20:28
Stranica mi se opet sporije učitava... :| Mislim na listanje artikala i otvaranje profila. Osim foruma, on se normalno otvara.
prije 2 dana, 18:50
Nova izgled krpica je baš loš, bijela podloga ubija, slike uopće nisu pregledne i jako su sitne, i sve me to odbija 😏 Hoće li netko popraviti sve nedostatke ili smo osuđeni na ovakav izgled i postavke? 🙄
prije 1 dan, 18:34
1 2 ... 40 41 42