Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Novi dizajn :)

Stranica je jako loša realno gledajući. Nikako da učita fotografije putem laptopa, samo 5 slika učitava 10 minuta. Kad se objavi, fotografije izgledaju vrlo mutno tako da treba poraditi i na pikselima. Šteta jer je bilo prije puno bolje...
prije 16 dana, 18:49
Osim boje, promijenilo se samo ono iz "Oko" u "O profilu", drugih pomaka još uvijek nema... Što je razlog, tko zna.
prije 15 dana, 19:58
od toliko prijavljenih problema, meni je trenutno najveća muka što su slike očajne kvalitete :s Pa tko bi normalan otvorio oglas ako naslovna slika izgleda kao da je slikano prljavom kamerom kroz maglu...
prije 15 dana, 22:29
> PretrpaniOrmar: > od toliko prijavljenih problema, meni je trenutno najveća muka što su slike očajne kvalitete :s > Pa tko bi normalan otvorio oglas ako naslovna slika izgleda kao da je slikano prljavom kamerom kroz maglu... Vidim da je dosta prigovora za kvalitetu fotki, ali moram reći da ja to ne vidim. Dosta stvari je prvih dana štekalo, ali fotke su mi uvijek bile ok i skroz je normalna vidljivost i na mobu i na laptopu i učitaju se brzo. I na mojim oglasima i na drugima koje gledam, još nisam naišla ni na jednu zamagljenu fotku.
prije 14 dana, 12:09
Thumbnailovi oglasa definitivno nisu kao prije, strane su malo odrezane i rezolucija je nešto lošija. U samom oglasu su slike ok. Već sam postavljala, ali evo opet usporedba istog artikla i ISTE fotografije (ista veličina i rezolucija) na Vintedu i na MK: ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0aa8b70ef01c1396d6413a57f0884529.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e19b27d1fbc5302629c84f5097873f82.jpg) Sve što ima neki uzorak ili neke linije izgleda lošije. Svi artikli mi puno bolje i oštrije izgledaju na Vintedu, a slike su posve iste.
prije 14 dana, 12:20
> ValerijaDM: > Thumbnailovi oglasa definitivno nisu kao prije, strane su malo odrezane i rezolucija je nešto lošija. U samom oglasu su slike ok. Već sam postavljala, ali evo opet usporedba istog artikla i ISTE fotografije (ista veličina i rezolucija) na Vintedu i na MK: > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/0aa8b70ef01c1396d6413a57f0884529.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/e19b27d1fbc5302629c84f5097873f82.jpg) > Sve što ima neki uzorak ili neke linije izgleda lošije. Svi artikli mi puno bolje i oštrije izgledaju na Vintedu, a slike su posve iste. apsolutno se slažem. i ja gledam svoje oglase na Vintedu i naslovne slike oglasa su super, ovdje je rezolucija očajna na naslovnim slikama, kada s eotvori oglas je već bolje. Nažalost, ono što privuče kupca je (između ostalog) dobra naslovna.
prije 14 dana, 13:34
Danas po treći put stavljam oglas jedne haljine..oba dva puta je obrisan ,nestao kako god Haljina je moja kao i slike..samo je dodana jedna sa neta Ako se ne smije staviti slika sa neta uz svoje,molim da mi neko odgovori Hvala
prije 13 dana, 15:16
> Manta1: > Danas po treći put stavljam oglas jedne haljine..oba dva puta je obrisan ,nestao kako god > Haljina je moja kao i slike..samo je dodana jedna sa neta > Ako se ne smije staviti slika sa neta uz svoje,molim da mi neko odgovori > Hvala Zadnja rečenica u pravilima: Što ne smijem postavljati na krpice? Kako bismo osigurali ugodno korisničko iskustvo neki su artikli zabranjeni. Na prvom mjestu su artikli zabranjeni zakonom - kopije brandova, alkohol, hrana i prehrambeni dodatci te duhanski proizvodi. Slijede - namještaj (osim kategorija navedenh na portalu), sirovine te uređaji koji nemaju veze s uređajima za ljepotu (mikseri, pećnice, aparati za kavu, mobiteli, laptopi, stolna računala, konzole za igrice, monitori, printeri, glazbeni instrumenti osim navedenih kategorija). Zabranjeno je nuđenje osobnih usluga - nokti, frizure, šminkanje, tarot. Zabranjeni su i oglasi za nekretnine, elektroničke cigarete, automobile, biljke i sjemenke te oglasi koji na prodaju nude životinje. Zabranjeno je postavljati slike skinute s Interneta.
prije 13 dana, 16:30
Mene artiklu ne privuče dobra naslovna fotka. Da mi se gornja košulja sviđa i da mi treba, svakako bih otvorila fotku, a za prosječnog kupca su gornje dvije fotke sasvim slične (što se tiče informacija o košulji). Ovdje ne radimo s profi fotkama i bolje da nismo. Jer tek onda nećemo znati što kupujemo. Od fotke tražim da je što vjernija, to mi treba, ništa drugo. Ako je problem pokazati da je nešto ljubičasto, ispada na fotki plavo, ne znam npr. to načiniti, napisat ću u opis pravu boju...oprez, košulja je ljubičasta. Ili- stvar je kričavo tirkizna (jer da sam to znala ne bih kupila jednu torbu). Ako su se pošemerili rubovi starih fotki, možete fotkati ponovo kad budete obnavljali oglase. Također, meni su fotke na MK u većini slučajeva ok. Nemam Vinted pa ne mogu usporediti. S prugicama zna biti lutrija i na fotki i na videu. Naši političari kad gostuju u emisijama često obuku prugasto- greška. Košulje im trepere. Evo, ja u koji god ormar uđem, slike su mi većinom ok, a nije da nisam dosta zahtjevna u životu.
prije 13 dana, 16:45
Procitala sam vecinu foruma ali nisam nasla da se netko zalio da mu ne radi na tabletu? Ja imam takvu situaciju. Znaci nema opcije za log in. Na mobu mi se nalazi u gornjem desnom kutu pod 3 crtice. A na tabletu ima 3 crtice ali u tom izborniku ima sve osim log in.
prije 12 dana, 20:09
uspoređujući prijašnju verziju MK, po meni su naslovne slike dosta lošije kvalitete što ne bi trebao biti cilj kada se radi "poboljšanje" stranice. A da ne spominjem da nemamo mogućnost stavljanja razmaka u tekst oglasa pa je i nepregledno i natrpano ako ima malo više informacija :s
prije 11 dana, 10:29
I dalje spoooro ućitava nove artikle.Prve dvije stranice ok, i onda odustanem.
prije 11 dana, 16:12
Neznam jel ovo ima veze s novim dizajnom, ali nestala mi je jedna članica koju pratim, kada ukucam njeno ime i otvorim njen profil, piše mi ja ju pratim, tj. OTPRATI. Opće mi nije jasno kaj je to 🤔
prije 9 dana, 07:19
Stranica je katastrofa!!! Godinama sam na krpicama i uvijek je zapinjalo i sporo učitavalo postavljanje artikala, ali sad uopće ne funkcionira. Ne mogu postaviti fotografije iz albuma s mobitela, direktno fotografiranje mi otkaže nakon dvije sićušne slike, a da ne govorim o vidljivosti. Netko je napravio jako loš posao i poslao krpice u prošlost.
prije 9 dana, 08:07
> Nitospitos: > Neznam jel ovo ima veze s novim dizajnom, ali nestala mi je jedna članica koju pratim, kada ukucam njeno ime i otvorim njen profil, piše mi ja ju pratim, tj. OTPRATI. Opće mi nije jasno kaj je to 🤔 Pa za one koje ne pratiš ti stoji "prati" ako ih želiš zapratiti, klikneš. Za one koje želiš prestati pratiti, klikneš "otprati"....
prije 8 dana, 22:22
1 2 ... 39 40 41 42