Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

> sanjaurban: > Ma krivo, to nije taj zaključak. Ako dajete povoljno, nešto dostupno prosječnoj ženi koja će lijepo mirisati, a usput neće dati pol plaće na parfem, idete u smjeru ekonomičnosti, onda ovaj auto nije za kraj jer ruši sve što stvarate. Dama iz videa se nije morala odvesti nikamo u ničemu. Šalje se kriva poruka...moći i bogastva- ali kome je ono dostupno u vašoj kompaniji? Ovom radniku koji pakira? Ili skladištaru???? Ili ovome tko s trake grabi napunjene bočice? Vašem menadžeru koji je sve to posložio da funkcionira????? Dakle sad ipak postoji tvornica, pune se boce, pakiraju, skladište...? Prije ste pisale da proizvodnje nema. Auto ko auto, poznat Talijan.. Ne vidim problem.
prije 6 dana, 08:46
Ja vidim. Što nije Fiat? Ja sam pitala za tvornicu. Znači u mojem slučaju volim da sam ja, a ne mi.
prije 6 dana, 09:23
Neznam, al već asmo zaključile da i plastični LV ima kupca... Moji susjedi su već neznam kolko puta naručili neke "ljekove" za besmrtnost, nemogu si pomoći, zadnji put su se predomislili i pobegli od doma da im ne dođu ovi dostaviti i meni rekli da osluškujem dali sam čula zvono, ja sam im rekla da ću dostavljačima reći da su umrli i da im više ne dostavljaju😂😂😂 Mi ljudeki smo takvi i nemremo si pomoći. Ja se ne uzdižem iznad nikoga, al takve gluposti nisu nikad doprijele do mene, čudesni ljekovi, jeftine LV torbe, valda zato nisam ni čula za čogan.
prije 6 dana, 09:40
> Nitospitos: > Neznam, al već asmo zaključile da i plastični LV ima kupca... Moji susjedi su već neznam kolko puta naručili neke "ljekove" za besmrtnost, nemogu si pomoći, zadnji put su se predomislili i pobegli od doma da im ne dođu ovi dostaviti i meni rekli da osluškujem dali sam čula zvono, ja sam im rekla da ću dostavljačima reći da su umrli i da im više ne dostavljaju😂😂😂 > Mi ljudeki smo takvi i nemremo si pomoći. Ja se ne uzdižem iznad nikoga, al takve gluposti nisu nikad doprijele do mene, čudesni ljekovi, jeftine LV torbe, valda zato nisam ni čula za čogan. Ovdje se radi o parfemima, kremama, šamponima, sredstvima za čišćenje i nalazite se na distributerskoj temi gdje se ne prodaje magija nego svi poslujemo po principu mlm-a. Stavila sam vam adresu kompanije i sve što sam rekla možete provjeriti
prije 6 dana, 09:54
> Jele30: > > sanjaurban: > > Prison???? Andreja, svaka čast! Nije važno čim se bavi, žena čita, misli i povezuje! > Žena nije baš informirana. > Radi vjerojatno za neku kompaniju koja se bavi prodajom i zato je zbunjena. Stavlja pristupnice koje naziva ugovorom, tvrdi da su druge kompanije neka soft verzija mlm-a a okomila se na Chogan za koji je uz vrijeđanje kompanije vrijeđala javno i mene. Opet ponavljam, nije mudro. > Za dva dana putuje se u Italiju i ako želite i ako imate novaca, dobrodošle ste. > Već 10 godina radim mlm, uz klasičan posao koji mi omogućava da radim više poslova u isto vrijeme.. Hvala vam na brizi za mene ali ja imam vjerojatno više radnog staža nego što vi imate godina. Divno, znači ne može se živjeti samo od Chogana, baš lijepo da ste i to istaknuli.
prije 6 dana, 14:36
Jelena u cijelom ovom kriminalu fascinirajuće je koliko si i dalje vjerna Michelangelu Paradisu, bez obzira što si i ti njemu samo broj, uostalom kao i parfemi, nije bez razloga zašto nemaju imena, nego baš brojeve, a ti si isto broj sa bodovima. Ukratko moderno ropstvo, dok se Rajski Mikelanđelo tovi i vozi Lamborghini (koji nije u vlasništvu Italije) skupa sa svojim suradnicima i obrće milijune eura mimo zakona, ti si i dalje poslušna i "radišna". I što je to nego il modo di mafia: vjerni do kraja. "Fedeltà a capo!" Kako si i napisala za dva dana se putuje u Italiju, daklem nosila se supica u zatvor big bossu, a očito i pare, jer su računi pod istragom. Jer kako si i rekla IDE TKO IMA NOVACA, zbog čega? A da se ja bavim nečim sličnim to bi ti bilo najlakše za objasniti cijelu situaciju, kako si navela, ali moram te razočarati, iako ti nitko ne brani da se i dalje igraš sama sa sobom.
prije 4 dana, 16:07
> malllaaaa: > Divno, znači ne može se živjeti samo od Chogana, baš lijepo da ste i to istaknuli. Odlično istaknuto i još bih dodala kako se sama hvalila da je u tom poslu preko 10 godina. Znači niti zarade niti napretka. Pa valjda bi nakon 10 godina to trebao biti vrhunski uhodani business, a gospođa izuzetna managerica (kako je i sama ti ponosno istaknula), a ne pokušaj krparenja dugova (jer je očito da se o tome radi) po krpicama pomoću naivnih majki i djevojčica.
prije 4 dana, 16:23
> andrejama: > > malllaaaa: > > Divno, znači ne može se živjeti samo od Chogana, baš lijepo da ste i to istaknuli. > Odlično istaknuto i još bih dodala kako se sama hvalila da je u tom poslu preko 10 godina. Znači niti zarade niti napretka. Pa valjda bi nakon 10 godina to trebao biti vrhunski uhodani business, a gospođa izuzetna managerica (kako je i sama ti ponosno istaknula), a ne pokušaj krparenja dugova (jer je očito da se o tome radi) po krpicama pomoću naivnih majki i djevojčica. Tužno. Hvala što ste otvorili ovu temu. Nadam se da će mnogima biti jasnije što je zapravo mlm. Posao gdje se od svog prodavača radi mušterija.
prije 3 dana, 20:55
> malllaaaa: > > andrejama: > > > malllaaaa: > > > Divno, znači ne može se živjeti samo od Chogana, baš lijepo da ste i to istaknuli. > > Odlično istaknuto i još bih dodala kako se sama hvalila da je u tom poslu preko 10 godina. Znači niti zarade niti napretka. Pa valjda bi nakon 10 godina to trebao biti vrhunski uhodani business, a gospođa izuzetna managerica (kako je i sama ti ponosno istaknula), a ne pokušaj krparenja dugova (jer je očito da se o tome radi) po krpicama pomoću naivnih majki i djevojčica. > Tužno. > Hvala što ste otvorili ovu temu. Nadam se da će mnogima biti jasnije što je zapravo mlm. Posao gdje se od svog prodavača radi mušterija. Da upravo tako između ostalog. Ma hvala vama na komentaru, naravno kao i ostalim svim sudionicama koje su pomogle sa svojim razmišljanjima i sudjelovanjem.
prije 2 dana, 18:39
1 2 ... 6 7 8