Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

> Jele30: > > andrejama: > > > Jele30: > > > Chogan a toue vitesse - youtube > > > Za sve koje zanima fabrika! > > Više skladište nego tvornica, samo djelić prikaza kako bi se ljude zavaralo kako se tu ustvari nešto i ozbiljno radi. Daj pliz, pa naravno da mora postojati i fizički oblik nečega da nije samo baš na priči, moraš ljudima ubaciti i koju sliku, ne samo ton. Pogledaj si malo ambalažu, identične su na aliexpressu, kao i ambalaže parfema također. Pretpostavljam i onaj Lamborghini služi kao dostavno vozilo, da se vidi raskoš i kako se ustvari dobro zarađuje. > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/557ca3869604c4437abc8e2a873ea9cd.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/562ef321afc1bbc6b185c03959a619ad.jpg)
prije 8 dana, 05:42
> Jele30: > > Jele30: > > > andrejama: > > > > Jele30: > > > > Chogan a toue vitesse - youtube > > > > Za sve koje zanima fabrika! > > > Više skladište nego tvornica, samo djelić prikaza kako bi se ljude zavaralo kako se tu ustvari nešto i ozbiljno radi. Daj pliz, pa naravno da mora postojati i fizički oblik nečega da nije samo baš na priči, moraš ljudima ubaciti i koju sliku, ne samo ton. Pogledaj si malo ambalažu, identične su na aliexpressu, kao i ambalaže parfema također. Pretpostavljam i onaj Lamborghini služi kao dostavno vozilo, da se vidi raskoš i kako se ustvari dobro zarađuje. > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/557ca3869604c4437abc8e2a873ea9cd.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/562ef321afc1bbc6b185c03959a619ad.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/479abd2d0eaeb09859697b485d6c43b4.jpg)
prije 8 dana, 05:43
> Jele30: > > Jele30: > > > Jele30: > > > > andrejama: > > > > > Jele30: > > > > > Chogan a toue vitesse - youtube > > > > > Za sve koje zanima fabrika! > > > > Više skladište nego tvornica, samo djelić prikaza kako bi se ljude zavaralo kako se tu ustvari nešto i ozbiljno radi. Daj pliz, pa naravno da mora postojati i fizički oblik nečega da nije samo baš na priči, moraš ljudima ubaciti i koju sliku, ne samo ton. Pogledaj si malo ambalažu, identične su na aliexpressu, kao i ambalaže parfema također. Pretpostavljam i onaj Lamborghini služi kao dostavno vozilo, da se vidi raskoš i kako se ustvari dobro zarađuje. > > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/557ca3869604c4437abc8e2a873ea9cd.jpg) > > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/562ef321afc1bbc6b185c03959a619ad.jpg) > ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/479abd2d0eaeb09859697b485d6c43b4.jpg) ![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/6039b91f44642e4cbb5fdc9f7657cb89.jpg)
prije 8 dana, 05:43
Jao, Jele, ovaj video koji si stavila! I ova glazba gore, ubilo me! Da, to je ta psihologija koju prodajete i poruka koju šaljete s ovim fensi autićem na kraju i zvukom koji on proizvodi. Čista psihologija. Pa eto, pitanje, zašto je automobil na kraju? Kakve on veze ima s proizvodnjom i kozmetikom? Koju poruku šalje? Idu izjave, skladišta, puuuuuno skladišta, ogromne stalaže s puuuuno kutijica, neki mali djelić proizvodne trake koji kaže- tu se nešto i kuha. I ti brojevi???? Pa nije li normalnije da se proizvodi zovu imenima, a ne brojkama? Koji parfem imaš???? 342?!
prije 8 dana, 06:37
Opet ponavljam, informirajte se. Kakve parfeme ima u ponudi npr Farmasi i pogledajte dali članovi potpisuju ugovor. Tvrtka Pyrus također trazi ugovor i svojim partnerima uplaćuje mirovinsko, zdrastveno i porez na dohodak. Nezaposleni ljudi čak dobivaju staž kad ostvare prihod u iznosu prosječne plaće. Firma je iz Hrvatske i lako možete naći kontakt i broj ureda i pitati apsolutno sve što vas zanima jer vjerojatno ne vjerujete da je moguće 😀 Ima raznih kompanija u mlm-u i razlikuju se po marketing planu. Mislim, stvarno bi morale znati da nazivanje nekog mafijašem, ilegalcem, prevarantom i varalicom pogotovo nekog tko posluje legalno po čitavoj Europi već 14 godina nije baš mudro.
prije 8 dana, 06:44
Prison???? Andreja, svaka čast! Nije važno čim se bavi, žena čita, misli i povezuje!
prije 8 dana, 06:45
> sanjaurban: > Jao, Jele, ovaj video koji si stavila! I ova glazba gore, ubilo me! Da, to je ta psihologija koju prodajete i poruka koju šaljete s ovim fensi autićem na kraju i zvukom koji on proizvodi. Čista psihologija. Pa eto, pitanje, zašto je automobil na kraju? Kakve on veze ima s proizvodnjom i kozmetikom? Koju poruku šalje? Idu izjave, skladišta, puuuuuno skladišta, ogromne stalaže s puuuuno kutijica, neki mali djelić proizvodne trake koji kaže- tu se nešto i kuha. I ti brojevi???? Pa nije li normalnije da se proizvodi zovu imenima, a ne brojkama? Koji parfem imaš???? 342?! Da, parfem 342 i proizveden je u Italiji. Ali ti si kupi broj 127 od economika ili 298 u eminy ako ti bolje odgovara. Ili u zari ili farmasi..
prije 8 dana, 06:49
> sanjaurban: > Prison???? Andreja, svaka čast! Nije važno čim se bavi, žena čita, misli i povezuje! Žena nije baš informirana. Radi vjerojatno za neku kompaniju koja se bavi prodajom i zato je zbunjena. Stavlja pristupnice koje naziva ugovorom, tvrdi da su druge kompanije neka soft verzija mlm-a a okomila se na Chogan za koji je uz vrijeđanje kompanije vrijeđala javno i mene. Opet ponavljam, nije mudro. Za dva dana putuje se u Italiju i ako želite i ako imate novaca, dobrodošle ste. Već 10 godina radim mlm, uz klasičan posao koji mi omogućava da radim više poslova u isto vrijeme.. Hvala vam na brizi za mene ali ja imam vjerojatno više radnog staža nego što vi imate godina.
prije 8 dana, 07:01
Ima vas previše koji prodajete brojke na kutijicama i netko mora propasti. A to da se na poslu dilaju ti katalozi i bavi pretraživanjem kozmetike, i to sam viđala. Radiš jedan posao, a na njemu se baviš drugim, ja bih to kažnjavala da sam poslodavac. Teško da biste imali više staža od mojih godina jer to nije moguće. I nikad se javno ne valja uspoređivati s konkurencijom. Ako uvlačite druge žene u ovaj posao, trebate im sve po istini reći i ne prešućivati stvari. To bi bilo pošteno. Je li se koji poznati brend igdje očitovao o vašim proizvodima koji su nalik njihovima, ali bolji i jeftiniji? Molim da nam kažete. Andreja će to svejedno negdje pronaći, u bespućima mreže.
prije 8 dana, 07:33
> Jele30: > > sanjaurban: > > Jao, Jele, ovaj video koji si stavila! I ova glazba gore, ubilo me! Da, to je ta psihologija koju prodajete i poruka koju šaljete s ovim fensi autićem na kraju i zvukom koji on proizvodi. Čista psihologija. Pa eto, pitanje, zašto je automobil na kraju? Kakve on veze ima s proizvodnjom i kozmetikom? Koju poruku šalje? Idu izjave, skladišta, puuuuuno skladišta, ogromne stalaže s puuuuno kutijica, neki mali djelić proizvodne trake koji kaže- tu se nešto i kuha. I ti brojevi???? Pa nije li normalnije da se proizvodi zovu imenima, a ne brojkama? Koji parfem imaš???? 342?! > Da, parfem 342 i proizveden je u Italiji. > Ali ti si kupi broj 127 od economika ili 298 u eminy ako ti bolje odgovara. Ili u zari ili farmasi.. Ja te pitam za auto, a ti me šalješ u Zaru?
prije 8 dana, 07:42
Pa, chanel ima " 5" 😂😂😂 Ja sam se skroz pogubila u ovoj vašoj debati, mozak će mi eksplodirat, do jučer nisam ni znala za chogan parfeme, a danas su već u reštu...
prije 8 dana, 07:46
> Nitospitos: > Pa, chanel ima " 5" 😂😂😂 > Ja sam se skroz pogubila u ovoj vašoj debati, mozak će mi eksplodirat, do jučer nisam ni znala za chogan parfeme, a danas su već u reštu... :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( E, ima li onaj tvoj kopiju????????
prije 8 dana, 07:54
> sanjaurban: > Ima vas previše koji prodajete brojke na kutijicama i netko mora propasti. A to da se na poslu dilaju ti katalozi i bavi pretraživanjem kozmetike, i to sam viđala. Radiš jedan posao, a na njemu se baviš drugim, ja bih to kažnjavala da sam poslodavac. Teško da biste imali više staža od mojih godina jer to nije moguće. I nikad se javno ne valja uspoređivati s konkurencijom. Ako uvlačite druge žene u ovaj posao, trebate im sve po istini reći i ne prešućivati stvari. To bi bilo pošteno. Je li se koji poznati brend igdje očitovao o vašim proizvodima koji su nalik njihovima, ali bolji i jeftiniji? Molim da nam kažete. Andreja će to svejedno negdje pronaći, u bespućima mreže. Nikog ne uvlačim, sve je transparentno. Tko želi radi. Tko ne želi, ne radi. Moje zanimanje u klasičnom poslu je vrlo trazeno i poslodavac nema nista protiv. Imate sluzbenu stranicu, za sve nejasnoće u vezi parfema posaljite upit u firmu, kao što vjerojatno radite u bilo kojem webshopu kad vam nesto nije jasno. Andrea će pronaći svasta u Zakonu o obveznim odnosima, Kaznenom zakonu i drugim relevantnim zakoninma.
prije 8 dana, 08:05
> sanjaurban: > > Jele30: > > > sanjaurban: > > > Jao, Jele, ovaj video koji si stavila! I ova glazba gore, ubilo me! Da, to je ta psihologija koju prodajete i poruka koju šaljete s ovim fensi autićem na kraju i zvukom koji on proizvodi. Čista psihologija. Pa eto, pitanje, zašto je automobil na kraju? Kakve on veze ima s proizvodnjom i kozmetikom? Koju poruku šalje? Idu izjave, skladišta, puuuuuno skladišta, ogromne stalaže s puuuuno kutijica, neki mali djelić proizvodne trake koji kaže- tu se nešto i kuha. I ti brojevi???? Pa nije li normalnije da se proizvodi zovu imenima, a ne brojkama? Koji parfem imaš???? 342?! > > Da, parfem 342 i proizveden je u Italiji. > > Ali ti si kupi broj 127 od economika ili 298 u eminy ako ti bolje odgovara. Ili u zari ili farmasi.. > Ja te pitam za auto, a ti me šalješ u Zaru? Auto je također proizveden u Italiji 😀
prije 8 dana, 08:07
Ma krivo, to nije taj zaključak. Ako dajete povoljno, nešto dostupno prosječnoj ženi koja će lijepo mirisati, a usput neće dati pol plaće na parfem, idete u smjeru ekonomičnosti, onda ovaj auto nije za kraj jer ruši sve što stvarate. Dama iz videa se nije morala odvesti nikamo u ničemu. Šalje se kriva poruka...moći i bogastva- ali kome je ono dostupno u vašoj kompaniji? Ovom radniku koji pakira? Ili skladištaru???? Ili ovome tko s trake grabi napunjene bočice? Vašem menadžeru koji je sve to posložio da funkcionira?????
prije 8 dana, 08:35
1 2 ... 5 6 7 8