Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Fake Birkenstock

Za smeće su. Al stvarno. Kaže prodavačica Marcela da ih prodam dalje. Kako? Da prevarim sad ja nekog? Sram ju može biti.
2024 07 11
Grozna je, a isprika, nešto? Vjerovatno nezna da će biti blokirana ako ju admini ne urazumi pa ima još šanse. Al, taj osjećaj prevarenosti i njene pakosti zajedno-grozno!
2024 07 11
Ne bi bilo loše da je pozovete na temu.....
2024 07 11
Neznam, recite vi, al meni je ovo gore od džeparoša koji ti ukradu novčanik u tramvaju. Jel se ovdje prakticiralo da se lopovicama svi jave u inbox i pokušaju ju urazumiti? Ima li to nekog efekta?
2024 07 12
Evo javila se prodavačica sinoć da želi vratiti novce. Rekla je uplatiti danas popodne. U ponedjeljak cu znati jel od riječi. Admin ju je kontaktirao nakon mene pa je valjda ipak shvatila.
2024 07 12
🍾🥂🎊🎉 Neke neznaju da se to tak riješava, misle da mogu muljat bez posljedica. jedna curka koju pratim vidim zaradila 2 negativne od neke ludare, uopće nije znala da se nekom može obratit za to, tak i ove kaj varaju... NE BRIŠI OCJENU! neka joj ostane negativna,jer suradnja je lošija od loše, možeš ju editirat.
2024 07 12
Gnjusno
2024 07 19
Ostavljena neutralna na kraju... --> https://mojekrpice.hr/shoppingwow-417530
2024 07 20
Klasika... Ne vidim zašto nebi ostala negativna, jer cure s dvije, tri i četri negativne i dalje normalno "posluju" na krpicama, a ipak kupcu strše te ocjene pa pažljivije kupuje, i svi sretni.
2024 07 20
> Nitospitos: > Klasika... > Ne vidim zašto nebi ostala negativna, jer cure s dvije, tri i četri negativne i dalje normalno "posluju" na krpicama, a ipak kupcu strše te ocjene pa pažljivije kupuje, i svi sretni. Čudi me zašto nije stavljen link na temu da ljudi budu upozoreni da mogu falš stvari očekivati od dotične, a ne možda krive mjere ili materijal jer to bih prvo pomislila kada bih pročitala sljedeće : "Kupila sam papuče koje nisu odgovarale opisu. Prodavačica je pristala na povrat novca i sve smo na kraju uspješno riješile." Nije to baš (ne)odgovaranje opisu, to je uvaljivanje totalno drugih papuča pod originalnu ambalažu! To je svjesna loša namjera!
2024 07 20
@ Nitospitos: Čak i 5 i admin ih pušta!
2024 07 20
![](http://upload.mojekrpice.hr/hr/images/message/894665b7b9e46fbedf0268a6ad589800.jpg) Nerealna povratna,negativna je trebala ostati Namjerno je uvalila kopiju u original ambalazi,pravila se luda uz izgovor,zao mi je sto velicina ne pase Znala je da uvaljuje kopiju Da se adminka nije umjesala nebi nikada dobila novac nazad I naravno kao i ostale korisnice,da bi dobila novac prodavacica trazi brisanje negativne Sto puta viđeno na krpicama,i onda sve mi koje pokusamo nekome pomoci ispadamo babaroge
2024 07 20
@kozmetika88 Zato ja više ne trzam previše na prevare ovdje, a znaju korisnice sa duljim stažem koliko sam se zalagala, tražila posvuda, po imenicima, društvenim mrežama, svašta, i rodbinu čak nekima nalazila. I lažne humanitarke raskrinkavala... Nisam jednom ovdje popila blok na forumu. I onda se naplate, preinače povratnu, često izbrišu i povratnu i temu i tako vuk ujede magare, a mi ostale ostanemo po*rane. I tako opet netko drugi nasjedne i krene ista priča ponovno. Pogotovo mi se zgadilo spašavati uplate malih para za markirano... I onda se čude kako se nije dobilo očekivano. Što predobro zvuči, najvjerojatnije nije istina. Ne bih se čudila da i ova tema ispari. Onako, slučajno. I stvar ode u zaborav. ... Držim se nekog svog max budžeta od +/- 20€, iskreno, strah me više izdvojiti i uplatiti potpunom strancu, i to kupujem zaista što mi treba, a ne zato što mi je lijepo. A zamjenu uzmi i 3-4 stvari, samo mi daj ono što mi treba, a opet ni to nije nešto sa bijesnom cifrom da realno ne bi vrijednost mogla pokriti sa stvarima. Neću se javiti za neki tamo Dior i za to nuditi svoj šrot (koji i tako i tako šutam po kući). U se i u svoje kljuse. Odrasli smo ljudi, treba da sami krenemo spašavati svoj novčanik.
2024 07 20
Ja ću radije ostat bez love neg obrisat negativnu, ne kužim taj napadaj suosjećanja prema nekom ko me jučer pokrao đeparoški pokvareno, najniže... Ne bojim se platit par sto eura za neki komad ali isključivo poznatim curama, a za "siću" od 10,20 eura isto ne želim bit prevarena. Neki dan hoću uzet komplet trenirku, cura je nakon mog maltretiranja priznala da je kopija. Kaj da ju nisam žmikala? Sad bih se živcirala i bjesnila. A u opisu profila joj piše;dajte i nama s malo ocjena šansu, i gle! Stavila sam ju u temu za fejk robu i javila adminu jer ju nije htjela maknuti iz prodaje.
2024 07 21
Bravo! I ja sam počela u onu temu prijavljivati fejkuše, tipa like ovo, like ono, zara / gucci / d&g i sve na jednoj stvari. Opasno me krenulo nervirati!
2024 07 21